شهرداری تهران تصاویر علی کریمی را از خیابانهای پایتخت جمع‌ کرد

خبرگزاری مهر گزارش داده که شهرداری تهران، تمامی پوسترهای «علی کریمی» ستاره پیشین فوتبال ایران را از سطح شهر تهران جمع‌آوری کرده است.

این خبرگزاری دلیل اقدام شهرداری تهران را «اهانت علی کریمی به شعائر حسینی» دانسته و نوشته است: «تصاویر او در تبلیغ یکی از برندهای آرایشی و بهداشتی در بیلبوردهای شهر تهران، توسط سازمان زیباسازی و اداره کل ارشاد استان تهران جمع آوری شد.»

علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در صفحه اینستاگرام خود، نوشته بود در شب‌های عاشورا و تاسوعا هزینه‌های میلیاردی می‌شود تا برای بیماران دعا کنند. اما می‌توان همین هزینه را برای درمان بیمارات در نظر گرفت.

علی کریمی استوری‌ای را منتشر کرده بود که طعنه و کنایه تندی به رفتار عده‌ای خاص بود. او نوشت: «میلیارد‌ها تومان خرج میکنیم نذری بدهیم و در پایان آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد ...» کریمی در ادامه کلمه «التماس» را هم نوشته و ۳ تا نقطه جلوی آن گذاشته تا مشخص شود احتمالا منظورش التماس تفکر است!
 
اظهارنظر علی کریمی با واکنش‌هایی از سوی تندروها و روحانیون نیز مواجه شد. یک سخنران علی کریمی را به واسطه این اظهارنظر « بی شرف و الدنگ » خطاب کرد.

این روحانی در پاسخ به استوری علی کریمی گفت:
دیدم یک بی شرفی توئیت کرده که میلیاردها پول هزینه می کنید برای نذری که همتون جمع بشید  یک دونه مریض رو بگید خدا شفاش بده خوب این پول رو بدید اونو درمان کنید اینقدر میلیاردها پول نذر نکنید. تمام شیعه در تمام دنیا برای شفای مریض هاشون اقامه عزا می کنند؟ که تو نادان احمق مثلا که میگی آقا میلیاردها خرج می کنید خوب اینو پول بدید یک کسی رو درمان کنید. نوبت به فوتبال شما چهارتا الدنگ سلبریتی که میرسه اگر میلیاردها پول از بیت المال هدر بره اونها رو یادت نیومد که خرج فقرا اگر بشه و خرج مریض ها درمان میشن. خود بی شرفت چقدر  پول گرفتی؟ مربی ها چقدر پول میگیرن؟ چند میلیارد چند میلیارد میگیری توی این مافیای فوتبال. کثافتی که در این مافیای فوتبال بر پا شده که خودتونم دارید همه خلق هم دارن میگن افتضاحش اینه. بعد تو آمدی میگی که نذری ندن پولشو برن بدن که مریض ها درمان بشن؟تو دلت به حال فقرا میسوزه ؟ دلت به حال فقرا میسوزه چیکار کردی برای فقرا؟  بیا رو کن ببینیم چیکار کردی برای فقرا؟ برای درمان فقرا چیکار کردی؟ ما میلیاردها پول نذری نمیدیم که مریض مون شفا پیدا بکنه . شفا پیدا کرد یا نکرد، سر من و مریضم به نیزه ، وقتی سری به نیزه بلند است . کدوم امام حسینی ، کدوم هیئتی نذری داده برای اینکه مریضش خوب بشه ؟ میدهند برای عزای امام حسین . نذری میدهند ، اقامه عزا می کنند خرج می کنند مودة الرسول و البتول . کنارش البته به امام حسین میگن مریض داریم حاجت داریم آقایی میخوای بده میخوای نده . اگر هیچ مریض ما را ابا عبدالله شفا نده همین بساط برپاست.
پاسخ کوتاه علی کریمی به آخوندی که وی را الدنگ و بی شرف خطاب کرد: دردها فراموش می شوند ولی حرام زاده ها هرگز!
+33
رأی دهید
-189

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  ج.ا. مستاصل و بی‌چاره ست! موجودی که از هر طرف شکست خورده، خود را به در و دیوار می‌کوبد تا راه فرار از مخمصه حماقت و کثافتکاریهایش پیدا کند. 😖 ج.ا. دهه‌ها ست که در خارج از ایران به بدبختی مزمن رسیده و از حدود ۱۰ سال به اینطرف ایرانی‌ها از امتی‌ها جدا شده و به ملت می‌پیوندند!
  7
  142
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  گور بابای اسلامتون با تمام مخلفاتش!. زنده باد آزادی و انسانیت. خیلی خر باید باشی که یه عمر یه چلاق مفعول، جان و مال و زندگیت رو تعریف و تهدید کنه!
  11
  119
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  ممکنه بتونید عکسش را از رو دیوارها جمع کنید ولی عمرا بتونید اسمش و عشقش را از دل مردم پاک کنید. ضمنا علی کریمی حرفش را زد و هر غلطی بکنید پس نمیگیره. چقدر بدبختید که وقتی یک نفر حرف حق میزنه بدنتون میره رو ویبره و مثل چی میلرزید. شماها از کریمی دایی و فردوسی پور خیلی میترسید و فقط دنبال کسی مثل علی پروین پرستویی شهاب حسینی و و و میگردید.
  6
  134
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momiji0 - توکیو، ژاپن

  به چپش ! جمع آوری پوسترها چیزی از محبوبیتش نزد مردم کم نمیکنه ، که برعکس بیشتر میشه . اون شعائر عربی هم پشم ، حلوا حلوا کنید ، چون روزی و درآمدتون از همین مزخرفات هزار و پانصد سال پیشه که خود عربهای امروزی هم براش پشیزی ارزش قائل نیستند !! پفیوزهای پاچه خوار .
  9
  123
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خاک تو سر این اقتدار! بیا عین آدم جواب بده که اصلا نذری چیه، چرا باید داد و نذر چی اصلا باید کرد؟ غیر از اینه که منبر اخوند گرم نگه داشته بشه و اون کسی هم که نذر میده بره باز به کلاهبرداری اش برسه؟ با یه عکس سلیمانی به در و دیوار زدن فکر میکنن بزرگش میکنن با یه جمع کردن عکس علی کریمی فکر میکنن شکستش دادن
  11
  106
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  این مردک آخوند که این مستعار دانشمند یدک میکشه تو مکه در کاروان حج نقش قلمان آخوندی که نماینده رهبر الد نگ است را بازی میکرد،طاهرا می‌خواسته عربستانی سقت پرستی تبلیغ کنه یک گروه وهابی یکی را پیش میکنند که این مردک را دعوت کنه بعد جمعی بهش تجاوز کرده بودند ،بک هفته تو بیمارستان خالد بستری بوده حتی چند تا بخیه هم به دکان درآمدش زده بودند، اونو با برای جلوگیری از ابروریزی با‌هواپیمای خصوص بر میگردونن ایران،مذدک مدتی مبلغ سقط پرستی بود بعد خبری ازش نبود مدتی. ،ظاهرا دوباره هوی مرده برای ارشاد دعوت بشه
  10
  96
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  علی کریمی و دایی و وریا غفوری تو قلب میلیونها ایرانی هستند با جمع کردن عکسشون مرامشون جمع نمیشه
  12
  105
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Flames - روتردام، هلند

  حرف این اخوند کاملا درست و منطقى هستش ، بزار على کریمى وبلاش را توى لواسون بقروشه و خرج کارتن خواب و فقر و مریض کنه اونقدر که ادعاش میشه ! همه هم با حرف این اخوند موافقن ولى منفى دادن چون دین ستیزى و غرب زدگى علکى مثلا دارن !. ادم براى اعتقادش دوس داره خرج کنه یه کسى ربطى نداره ، نمیدونم این حرف على کریمى یعنى هیچکس براى ختم و عزازارى خرج نکنه ! مثلا کسى عزیزش یا پدرش فوت شده بگیم ختم نگیر برو به فقر کمک کن ! تازه خودش مولتى ملیاردر ، تو هم برو منطقة خزانه و و شوش زندگى کن بجاى لواسون و دبى و … و پولهاتو ببخش ! . امیدوارم مردم به اصل مطلب راى بدن نه از روى حس و اعتقاد و ….
  105
  13
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  زنده باد علی کریمی بخاطر جوابی که به آن ملای پفیوز داد و او را و در حقیقت تمام ملاها و حامیانشان را بدرستی حـ... خطاب کرد ،ایکاش تمام سلیبریتی های ما که هر چه دارند از ملت ایران است شجاعت امثال کریمی و وریا و کارگردانان محبوس و معروف را داشته باشند و پشت مردم بایستند.
  3
  30
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  علی کریمی از وقتی لک و پیسی شد چن وقت خونه نشین ‌گوشه شده بود حالا با این جفتک پرونی ها میخاد دیده بشه البته که پوزش برای همیشه زده شد و جایی میره که وریا غفوری رفت .
  36
  4
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Flames - روتردام، هلند::]. من نه مثبت دادم نه منفی. یه کامنت دارم و یه سوال. علی کریمی به اندازه خودش کمک کرده ولی این آخوند چی؟ یا کلا اخوندها چی؟ اصلا اخوند کار میکنه که بخواد از مال خودش ببخشه؟. و یک سوال: حسین عرب کی همتای عزیزان شده که باید براش ختم گرفت و خرج داد؟ ضمنا شما خبر نداری ظاهرا. همین الان خیلی ها هزینه های ختم و گل و شب هفت و این شر و ور ها رو به خیریه هایی مثل کهریزک غیره میدن، نه اینکه بدن یه عده سیر بخورن به امید یک فاتحه با فاکتور برای مرحوم و مرحومه
  3
  27
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. بیا! شاهد از غیب رسید! این اسلام دینی أست که رو مفتی توش پیدا میشه. عین همین ... تو
  3
  9
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.