شهروز سخنوری معروف به الکس به اعدام محکوم شد

به گزارش ایرنا، مسعود ستایشی در پاسخ به سوالی درباره بازداشت یکی از سر شبکه‌های فساد به نام الکس (شهروز سخنوری) که دو سال پیش به همراه مادر و فردی که رابط وی بود، دستگیر شد، گفت: راه اندازی شبکه سازمان یافته فساد از اتهامات این فرد است.

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به سه اتهام میلاد حاتمی گفت: در پرونده مربوط به اتهامات وی، ۲۱ متهم دیگر هم مطرح هستند و این فرد اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

به گزارش ایرنا، مسعود ستایشی روز سه‌شنبه در نشست خبری ضمن گرامیداشت روز بازگشت آزادگان با اشاره به ۲۸ مرداد گفت: کودتای ۲۸ مرداد و براندازی دولت رسمی و قانونی کشور در آن مقطع زمانی به رسمیت نشناختن حقوق ملت ایران و سرآغاز رسمی دخالت دولت ایالات متحده در امور داخلی ایران و لگدمال ساختن حقوق اولیه ملت ایران بوده است.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی گفت: در این پرونده ۲۲ متهم مطرح است و فرد مورد نظر به اتهام افساد فی‌الارض، پولشویی و اخلال در نظام پولی و ارزی کشور در بازداشت است همچنین فرد دیگری نیز به اتهام معاونت در بازداشت به سر می‌برد و بقیه متهمان با تودیع وثیقه آزاد هستند و پرونده در دادگاه انقلاب اسلامی در جریان رسیدگی قرار دارد.

الکس به اعدام محکوم شد
ستایشی در پاسخ به سوالی درباره بازداشت یکی از سر شبکه‌های فساد به نام الکس (شهروز سخنوری) که دو سال پیش به همراه مادر و فردی که رابط وی بود، دستگیر شد، گفت: راه اندازی شبکه سازمان یافته فساد از اتهامات این فرد است.

وی ادامه داد: این فرد به اعدام محکوم شد همچنین متهمان دیگر به موجب فراهم کردن زمینه فساد به هشت سال حبس محکوم شدند و حکم در حال اجرا است. متهم دیگری هم در پرونده است که حکم وی هنوز اجرا نشده است.
+67
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  agha_ehsan - تهران، ایران
  واقعا خبر خوبی بود . درضمن شبکه فساد چیه ؟ طرف برمیداشته دخترهای بیچاره رو با وعده مانکن کردن و شغل های خوب میبرده پاسپورتهاشونو میگرفته مجبور میکرده فاحشگی کنن . ویس های گریه و ضجه خیلی از دخترهایی که مشتری هاشون سادیسمی بودن و کتکشون هم میزدن پخش شده بود . دم ایران و پلیس ایران گرم . مخصوصا اون قاضی که حکم رو داده . جالبه فردا بی بی سی و احمق های حقوق بشری همینو میخوان بزنن سر دولت ایران که آی هوار ایران انسانها را اعدام میکند !! از الان میگیم خفه بابا
  53
  72
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. ایشالا در اعتراض به اعدام شما هم همین را خواهیم گفت.
  33
  40
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  خدا کنه زودتر حکم رو اجرا کنند ما بخندیم
  23
  29
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. من هر موقع باعث فاحشگی یه دختر بیچاره شدم قطعا آرزومه منو اعدام کنن تا زمین از وجود منحوس من پاک بشه . خودم میگم . ولی امثال تو که حال و روزت مشخصه و به فحش هم نمی ارزی اومدی و از این الکس کثیف دفاع هم میکنی!! من دنبال فحش مناسب برای امثال تو می گردم پیدا نمیکنم . بعضی ها واقعا فرقشون با انسانها مثل فرق کرم زیر خاک با پرنده است
  4
  11
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. شمارو خبر ندارم، اما حکومت دلخواه شما دختران مملکت ما را به فاحشگی کشانده. چرا یکبار دهان باز نمیکنید و از آن علم الهدای ژتون فروش انتقاد نمیکنید که مذهبی ترین شهر کشور ما را مبدل به فاحشه خانه عراقی ها کرده؟
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.