توهین بی‌شرمانه و تند یک آخوند به علی کریمی - ویدیویک روحانی به استوری جنجالی علی کریمی، که در شب های محرم با موضوع نذری پست کرده بود، با واکنش تند و عجیبی پاسخ داده است.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در روز تاسوعا یک استوری انتقادی در خصوص نذری منتشر کرد. اسطوره فوتبال ایران با انتشار استوری در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نسبت به مشکلات اقتصادی بیماران و نیازمندان و لزوم کمک‌رسانی بیشتر به آنها در ماه محرم واکنش نشان داد.
او در استوری این طور نوشت:میلیارد ها تومان خرج میکنیم نذری بدهیم …
و در پایان آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد ….

پاسخ روحانی به استوری علی کریمیاین روحانی در پاسخ به استوری این فوتبالیست پرحاشیه گفت:

«نوبت به فوتبال شما سلبریتی های الدنگ که می رسد اگر میلیاردها پول از بیت المال هدر بره را یادت نیامد که اگر خرج فقرا و مریض ها شود آنها درمان می شود؟ خودت چقدر پول گرفتی؟ مربی ها چقدر پول می گیرین؟ چندمیلیارد چندمیلیارد می گیرید تو این مافیای فوتبال؟ بعد تو آمدی می گویی نذری ندن؟! پولش را بدهند مریض ها درمان بشوند؟ تو دلت برای فقرا می سوزه؟ چه کار کردی برای فقرا؟ »

این روحانی در ادامه سخنرانی خود در شب های محرم افزود:

«ما میلیاردها پول نذری نمی دهیم که مریضمان شفا پیدا کند! شفا پیدا کرد یا نکرد. سر من و مریضم به نیزه، وقتی سر امام حسین به نیزه بلند است. کدوم امام حسینی ای، کدوم هیئتی نذری داده که مریض خوب بشه؟ می دهند برای عزای امام حسین… نذری میدهند ، اقامه عزا می کنند، خرج می کنند… و کنارش البته به آقا امام حسین (ع) می گویند مریض داریم حاجت داریم. اگر هیچ مریضی را هم ابا عبدالله (ع) شفا ندهد،  همین بساط برپاست. »
+41
رأی دهید
-254

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  دعوا سر بیزینس هستش. محرم و صفر بیزینس ایناست و اگر نبود اصلا به چه بهانه ای شبی خداتومن بگیرند که بیان مثلا چرت و پرت بگند؟ واقعا خود امام حسین هم الان بیاد حرف بزنه قسم میخورم میکشندش .
  16
  181
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  فقط احمق از احمق خوشش میاد. این همه احمق نشستن گوش به مزخرفات یه اخوند احمق میدن. تا زمانی که اخوند احمق با لای منبره ملت ایران زیر خواهند بود.
  10
  187
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  shirzan - برلین، آلمان

  آخوندها و مداح ها بیشتر ممر درآمدشون در ماه محرم از طریق همین مراسم هست، این آخوند داره از ممر درآمدش با تمام قوا حمایت میکنه و یک عده هم بلانسبت گوسفند دارند بهش زُل میزنند و چه بسا که بهش هم حق میدهند
  11
  151
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  ببین علی اقای کریمی!. اگه سعی کنی فضولات یه حیوونی رو از دم در خونه ات جمع کنی مگسها شاکی میشن دیگه! نونشونه دکانشونه
  11
  149
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  ... بربنیانگذاراین پفیوزی پلید ، و می دانم روزی خواهد رسید که ایرانی شما را با چنک و دندان تکه تکه می کند و در فاضلاب رها می کند ،
  20
  86
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  بی تربیت!، فحاش و بد دهن! فوتبال برای سلامتی انسان مفید است و قابل مقایسه با شغل شما نیست، دوم اینکه دین واقعی آن دینی است که مراسم پر خرج نداشته باشد، برای ایران باشد و توی دل ها رشد و نمو داشته باشد، دین واقعی یک کمک به مردم، نه رفتن روی منبر، و پای منبر نشستن( شغل بدون مالیات و هدر دادن میلیون ها ساعت کاری یک ملت!). من حرف آن فوتبالیست را بیشتر می پسندم، چون نگاهش به مردم است، و با استفاده از ساعات کاری هدر رفته می توان یک جامعه را از بن ساخت.
  9
  127
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  sabbas - لندن، انگلستان

  ملا= خائن، قاتل، مزدور، ضد حقوق بشر، ضد بشریت، ضد ایران و ایرانی. فراموش نکنید این حـ... ها از آل محمد و علی هستند و از ما بیزارند. اگر جلوی آنها را نگیریم، ایران ممکن است هرگز به یک کشور قابل دوام برنگردد و به افغانستان دوم تبدیل شود.
  6
  77
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  بیشرف اون پدر بی شرفته که دزد اشغالی مثل تو تحویل جامعه داد تا بنام امام حسین از جیب مردم بدزدی و زندگی کنی .خاک توسر اون ادمهایی که مثل گوسفند پای منبر تو جانی دزد نشستند.
  3
  79
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  ممنون که عکس «محمدعلی کریمی پاشاکی»را هم در حال پخش نذری گذاشتید.تا یادآوری بشود که کسی گذشته خودش را بهیچوجه نمیتواندبا یک استوری یا کومنتارپاک کندیا انکارکند.دراصل: پولداری که امروز به فقیران کمک میکنددیروز از جیب فقیران دزیده است.«بیچاره تر از بیچارگان پولدارانی هستندکه خودرادرسایه امنیت دروغینی که پول وثروت به آنها داده،خوشبخت می پندارند»(داستایوسکی)
  85
  8
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  کسانی که فکر میکنند دین ضامن اخلاق در جامعه است در واقع درک بسیار سبکی از جامعه شناسی و روانشناسی و ماهیت انسان دارند. انسانها ربات نیستند که نیاز به یک سری دستور العمل ها داشته باشند که بخواهند آنها را مو به مو اجرا کنند، اینکه شما برای مردمی تکرار کنید که خوبی خوب است و بدی بد است هرگز باعث ترویج خوبی و از بین رفتن بدی نمیشود. اینکه چرا در جامعه جرم و پلیدی وجود دارد و چه راهکارهایی برای کم کردن این چیزها باید ایجاد شود سوال ساده ای نیست، علومی مانند روانشناسی، جامعه شناسی و جرمشناسی همواره در پی پاسخ دادن به این پرسشها هستند. گذشته از این، کار دیگری که دینداران آنرا ضمانت اجرای قوانین اخلاقی دینی میدانند ترس از قیامت است، آنها فکر میکنند انسانها مانند خردسالان از جانوران تخیلی و متافیزیکی میترسند، و در واقع خود دین داران واقعا از این چیزها میترسند. همین بیپایه بودن و توجیه پذیر بودن مفاهیم دینی بزرگترین علت ضد اخلاق بودن پدیده دیانت است، دین داران به همین دلیل که مفاهیم دینی آنها بی پایه و اساس است انسانهایی به شدت قانون‌گریز هستند! 😖
  7
  59
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  این انگل مفت خور مانند بقیه آخوندها از آجر شدن نون خودش ناراحته.
  9
  67
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  جالبه که بالای منبر صحبت از مافیای فوتبال میکنه!! خوبه که خودشون هم میدانند که مافیا بازی چه گندی به مملکت زده و راه دله دزدی رو باز کرده ولی اگر یک روزنامه نگاری یا فعال سیاسی ازش صحبت کنه سر از زندان اوین درمیآره!! یک سفره حضرت فیل بنداز شاید حضرت فیل مملکت رو از دست مافیا نجات بده تا حالا که این امامان نظر لطفشون به مافیا بوده!!
  9
  42
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  وقتی این آخوندها مقوله رد مظالم رو اوردن تو کار، اگر ملت یه جو عقل داشتن میفهمیدن که دین هیچی برای ارائه بعنوان کد اخلاقی نداره. بازاری یکسال خون خلق رو بکنه توی شیشه بعد برای گرمی بازار و منبر یه شارلاتان به اسم اخوند بیاد پول همون ملت رو بعنوان نذری پرت کنه جلوشون. بازاری خیالش راحته که گناهاش و کلاهبرداری هاش بخشیده شده، آخوند هم یه سری گوش مفت و گرمی منبر گیرش اومده، ابن وسط خلق الله تا خرتناق کلاه سرشون رفته. حالا منهم یه گریز به صحرای کربلا میزنم. ملت ١٠٠ سال پیش که ته چایی اخوند رو بعنوان تبرک میخوردن واقعا فکر میکنین لایق دموکراسی بودن یا اینکه یه نفر مثل رضا شاه کبیر باید با ترکه تر آدمشون میکرد؟؟
  9
  34
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران

  اون آخوند قویتره، چون هدف داره،هدفش اخوندیه، اما تو هم کانادایی هم ایران ، خیلی هم به روز و روشنفکر اما پراکنده و بی هدف. الان برهه ای از زمان مملکت ماست که آنهایی که تمرکز روی هدف دارن بقدرت رسیدن. البته این کریمی نوعی، نه شخص شخیص خودشون ، که ممکنه انسان شریفی باشه هم ایران هم کانادا هم ورزش و هم دنبال آزادی . با یه دست چند هندونه،اینها یعنی بی هدفی ،
  25
  3
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momiji0 - توکیو، ژاپن
  همون نیزه که سر حسین روشه با همون سر به اونجای این پفیوز ابله که سر و ته حرفاش و خودش و همفکراش به اندازه یه پشگل ارزش نداره !
  6
  21
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران
  آخه بی شرم و حیا، بی صفت، بی غیرت که.... هر شب زیر یکی میخوابه و خوابیده، میدونی از کنار همین فوتبال و فوتبالیستی که تو نامرد بهش توهین میکنی چند نفر نان میخورند و چند تا کار درست شده؟ تو آشغال و امثال تو کثافت از حاصل دسترنج کشاورز و بقال و و و با پول خمس و زکات هستش که زندگی نمیتبارتوت میگرده، آهای آخوند دوزاری، اون روزی که تو و امثال تو و رئیس دزد بزرگت زن و بچه هاتون رو گرو بگذارید واسه نون شبتون نزدیکه، صبر بده، جواب تو رو بموقعش میدیم، فعلا که از ١٤٠٠ سال پیش که حسینتون رو کشتن دارین میسوزید😂😂آدم اینقدر ابله که بدونه میکشنش، باز هم بره جلو😂😂
  7
  22
  ‌سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.