تاکید عطاالله مهاجرانی بر حمایت از فتوای قتل سلمان رشدی


ارزیابی کامبیز غفوری، روزنامه‌نگار از تاکید دوباره عطاالله مهاجرانی بر مواضع پیشین خود و حمایت از فتوای قتل سلمان‌ رشدی در کشو بریتانیا.
 
حمایت عطاالله مهاجرانی از فتوای قتل سلمان رشدی
عطاالله مهاجرانی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی در لندن زندگی می‌کند و حامی فتوای قتل سلمان رشدی است. زندگی چنین فردی با چنین افکار و مواضعی در پایتخت بریتانیا به لحاظ سیاسی چگونه است؟
+98
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  کشورهای غربی اگر میخوان این دمکراسی که سخت بدست آوردند حفظ کنند باید قانونی تصویب کنند که کسانی که به نام دین میخوان این دمکراسی رو حفظ کنند چشمشون رو روی مسائل اقتصادی ببندند و به محض اینکه کسی تنفر و خشونت رو ترویج میکنه مجازات‌های سختی حتی تا اخراج رو اعمال کنند این افراد جراعت نخواهند کرد از مزایای این کشورها استفاده کنند و دمکراسی این کشورها رو به خطر بیندازند احتمالا کسی مثل مهاجرانی اینقدر پول هنگفتی دزدیده و به انگلیس برده که اینها اجازه این همه گستاخی رو بهش میدهند
  3
  31
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۲
  varied - ریزه، ترکیه

  باید این .....اسلامی که از ترور سلمان رشدی ها حمایت میکنند را از کشورهای اروپایی بیرون انداخت
  2
  37
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مهاجرانی و امثال او عقب ماندگان موروثی هستند. یعنی توسط پدر و مادری قشری و متعصب در 3 سال اول زندگی با اراجیف اسلامی شستشوی مغزی شده اند
  0
  28
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  کشور انگلیش و افرادی که همه تحصیل کرده آکسفورد کمبریج و راسل گروپ یونیورسیتی هستند و ده درصد افراد این کشور شاید باشند بسیار آگاه و مطلع هستند نسبت به شرایط حال و آینده دنیا که این ده درصد خیال هاشون یا نماینده پارلمان هستند یا مشاوران و بیزنس من های بسیاز تاثیر گذار و این گروه ها همیشه افرادی مانند مهاجرانی ها را در خدمت خود دارند و برای اتفاق های ممکن آینده ازش استفاده می کنند . شخصا با دو تا از پسرهای بین لادن که از یکی از زن هاش بود برخورد داشتم در محیط کار و واسم خیلی جالب بود که فرزندان همچین پدرانی چه راحت و لوکس توی تاپ ترین مناطق لندن و تحت محافظت زندگی می کنند و دلیلش ساده هست برای تاثیر گذاری در اتفاقات ممکن اینده و این مسائل صد ها سال در تاریخ سیاسی آین کشور تمرین تدریس و تجربه شده که نمونه های ایرانیش هم می شه پیدا کرد پس من و شما بهتر نگران غرب بخصوص انگلیس نباشیم .
  0
  3
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  این ایرانیهای انگلیس چرا از مهاجرانی شکایت نمیکنند
  0
  1
  دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.