اولین مدرسه پری دریایی در کرج افتتاح شد

 
سوژه داغ امروز در فضای مجازی و رسانه ها، افتتاح مدرسه پری دریایی در کرج است که یک باشگاه آموزش شنا به دختران و خانم ها است و حالا با نام مدرسه پری دریایی با مدیریت سمیه مرکیدی بنیانگذار شنای پری دریایی، فعالیت خود را از سر گرفته است.
 
+50
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji0 - توکیو، ژاپن

  هر دَم از این باغ بری می‌رسد!! منتظر باشید که امام جمعه یا دادستانی یا یک ابله دیگه بیاد و بگه اسم پری دریایی و پائین تنه ماهی که اون خانمها ، دارند خیلی تحریک کننده است و باعث تشویش اذهان عمومیست باید پلمپ بشه ! البته همه میدونیم که همیشه دعوا سر لحاف ملاست !! زیر میزی و رشوه برسه ، تنها با تغییر اسم استخر به دارالمکتب شنای فاطی دریایی ، میتونه به کارش ادامه بده !!
  9
  37
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی

  [::Momiji0 - توکیو، ژاپن::]. چرا باید تو هر مطلبی یه چیزی بنویسی؟چرا فکر میکنی خیلی بامزه هستی نمکدون؟مگه توژاپن کارو زندگی نداری؟اصلا توی ژاپن هستی شما؟بخدا دوست ندارم پا توی خونه یک کدوم شماها بذارم چون میدونم چه قدر محیط زندگی اونایی که تو هرپست ومطلبی ابراز وجودکنن بهمریخته و آشفته وپراز میکروب وآلوده است.نمونه های شما رو زیاد دیدم.
  43
  8
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  بر و بکس هم سن این خانم معلم که توی دهه ٦٠ بدنیا امدن و اسمهایی از قبیل سمیه، حدیث، میلاد، میثم و . دارن، والدین بسیار خاویار مالی داشتن که به قیمت اسم شخمی روی بچه اشون میخواستن خودشیرینی کنن و بگن ما خیلی اسلامی هستیم. این خانم هم از عقبه همونهاست منتها والدین فرمودن که برو دنبال کسب حلال از شیره مالیدن سر ژن های خوب
  3
  7
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momiji0 - توکیو، ژاپن

  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. این دومین مرتبه است ، بمن گیر میدی که آیا در ژاپن هستم یا نه و همینطور به دیگران که در اون کشوری که قید کرده اند زندگی نمیکنند !! اولاً مگر کامنتهای من جاگیر هست و اجازه به درج کامنت شما رو نمیده !!؟ دوماً بانمک و یا بی نمک بودن من چه ربطی بشما داره !؟ ثالثاً اگر شما علاقه به پا گذاشتن در منزل افرادی مثل من ندارید و شاید هم ما اجازه ندیم افراد فضولی مثل شما پا به منزلمان بگذارند ، پس سرت بکار خودت باشه و فضولی هم به کامنت دیگران به این شکل نکن !! در ضمن اینجا الان تعطیلات تابستانی هست و اینکه من کار دارم یا نه هم به شما مربوط نیست ، همانطور که بمن مربوط نمیشه ، شما از اون قماش دختران فریبخورده ای هستی که توسط دولتیها یا نظامیان رژیم برای ..... به دُبی برده شدند یا نه !!؟
  9
  32
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی
  [::Momiji0 - توکیو، ژاپن::]. برای ناراحت کردن کسی نگفتم.خواستم تلنگری بزنم که شیوه زندگیتونو عوض کنین.چون هنوز امیدهست.هر کلمه ای که تایپ میکنی نشونه اینه که یعنی من به کمک نیاز دارم و امیدم به زندگی کامل قطع نشده.هر کلمه اضافیتریعنی درخواست برای کمک بیشتروبیشترمیشه.اینو روانشناسی میگه من نمیگم.
  19
  2
  شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Kalam - لوند، سوئد
  [::Negin.uae - دوبی، امارات متحده عربی::]. تنها کسایی که که یه عفریته مثل تورو دعوت میکنن همون عربان که داری تو‌کشورشون زندگی میکنی که اونام پولشو پرت میکنن جلوت پس تو یکی دهنتو ببند
  1
  5
  یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.