اشتباه نکنید جشن هالووین نیست این لشکر اجنه خمینی شهر است

 
+11
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  دیگر احتیاج به لشکر کشی نیست. همان یک جن که از خمینی شهر برآمد و بر سراسر این مملکت درید برای هزار سال خلورمیانه کافیست.
  8
  51
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  اخوندها این ملت عقب افتاده و بی سواد و کم هوش را با لگد به قعر گودال خرافات فرستاده اند . برنده این جنگ نا برابر , برنده قدرت , ثروت و احترام البته که اخوندها هستند . ملت نادان هم در فقر و گرسنگی دست و پا میزند تا بمیرد .
  7
  47
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  اگه این مراسم تو انگلیس بود به به چه چه و پروپاگانداش تمام دنیا رو برداشته بود که چه مراسم ی ی ی اوی سام ...
  42
  14
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  چاره‌ای ندارن، اسم شهر خمینی‌است. نه تنها شیعه که با مرگ سر و کار داره بلکه خمینی که کشتن را می‌ستود، یعنی مرگ به توان مرگ! 😖 انگار یک شهر رو در آلمان بگذارن، هیتلر‌شهر! 🥴 هیتلرشتادت 😬
  5
  32
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  نیاز مردم به جشن ها و رویدادهای خیابانی قابل درک است! این اتفاقی است که در همه جای دنیا در قالب مذهب یا فستیوالهای متنوع اتفاق می افتد! مردم مظلوم ایران به جز این مجال دیگری ندارند که چنین مراسم هایی برپا کنند! در ایران آزاد فردا وقتی مردم فرصت کردند به مناسبت های واقعی ملی با شادی جشنهای خیابانی بگیرند، این مراسم عاشورا به تدریج کمرنگ و حذف میشود!
  5
  26
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  من به این باور رسیده ام که در ایران کنونی ، اندک عاقلانی مانده اند لیکن خموش، مملکت انباشته از طایفه سفیهانی که مانند این اجنه دائم در جنب و جوش، و دزدانیکه سرشان را پائین انداخته اند و مشغولند به کار خرید و فروش . براستی از آن خراب شده دیگر چیزی باقی نمانده است. مهمترین زیربنای فرهنگی (زبان و اعتلای آن) که می توانست مشوق و انگیزه بازوی محرکه ملت های ساکن ایران برای همت گماشتن در جهت بنای یک جامعه زیبا بسوی کمال و تعالی باشد از ریشه بریده شد. ایران به جامعه ای مبدل گشت بشدت متحجر و نادان و بشدت بی توجه به سرنوشت خویش. در گشت و گذارها و مسافرت های بیشماری که که در این دنیا داشته ام من به بندرت به جوامع انسانی چنین بشدت عقب مانده با وجود ثروت مادی بسیار برخورد کرده ام. این ایرانی که در این ویدئو می بینیم نه مربوط به یکهزار سال دولتمداری ترکان است و نه حتی به دوران هلاکوخان مغول هست که بزرگترین رصد خانه را بنا کردند و در علم نجوم دانشمندانی چون نصیرالدین طوسی را به ایران هدیه دادند. بدون تعارف و رودربایستی، اصیل ترین ایران بشدت شوینیست کولیان هندوستان همین است که در این ویدئو می بینیم.
  6
  4
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.