میرحسین موسوی: قاسم سلیمانی «سردار بی‌افتخار» و جنایت‌های ایران در منطقه «ننگین» است

العربیه: میرحسین موسوی، آخرین نخست‌وزیر ایران که دوازده سال است در حبس خانگی به‌سر می‌برد در بیانیه‌ای شدیداللحن از سیاست‌های داخلی و منطقه‌ای ایران انتقاد کرد.

موسوی با اشاره به دخالت‌‌های جنایتکارانه ایران در جنگ داخلی سوریه و پس از آن، که منجر به آوارگی میلیون‌ها نفر و کشته شدن صدها هزار نفر از شهروندان سوری شد، از آن به عنوان «غم‌نامه‌ای» یاد کرد که همچنان در سوریه ادامه دارد.

او حمایت ایران از رژیم بشار اسد را به «ریختن خون‌ها در سرزمین‌های بیگانه برای تحکیم پایه‌های رژیمی کودک‌کش» تعبیر کرد.

موسوی در بیانیه خود حزب‌الله لبنان را «بدنام» توصیف کرد و همچنین پیدایش «داعش» و جنگ‌هاى قومى و قبیله‌اى در یمن را «خطای بزرگ» سیاست‌های جمهوری اسلامی در تحریف مفاهیمی چون «مدافع حرم» و دست بردن در مضمون حقیقی خواست ملت‌ها دانست که به گفته او شاهدی بر «شوم بودن نیات این کجروى» است.

او همچنین در اشاره به کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران ایران به فرمان آمریکا، او را «سردار بی‌افتخاری» معرفی کرد که به جنایت‌های رژیم جمهوری اسلامی در منطقه «اعتراف و مباهات» می‌کرد و نوشت که تلف شدن او «سزایی» بود که باید «عبرتی برای بازماندگان» باشد.

موسوی در بخش دیگری از بیانیه خود درباره شایعات مربوط به جانشینی موروثی رهبری در ایران هشدار داد و از علی خامنه‌ای، رهبر ایران پرسید: «سیزده سال است که اخبار این توطئه شنیده می‌شود. اگر به راستی در پی آن نیستند چرا یک بار چنین نیتی را تکذیب نمی‌کنند؟»

رهبر در حصر جنبش سبز در پایان نوشتار خود حاکمیت ایران را «ستمگر» توصیف کرد و خواستار روزی شد که به گفته او قنداقه‌پوش‌ها دیگر زیر قنداقه تفنگ بزرگ نشوند.

میر حسین موسوی در پایان متن بیانیه خود این‌گونه آرزو کرد: «باشد که این شب سر آید و این زادبوم از نو بامداد را تجربه کند».
+159
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  این پفیوس یکی از کسانی بود که در این ۴۰ سال کنار اخوند ها کارش گایدن ملت بود.یک وب لاک نویس بخاطر یک جمله دستگیر میشه و سه روز بعد جنازه اونو تحویل خانوادش میدن،ولی این پفیوس بی هیچ مشکل سانسور میتونه این چرندیات را بلغور کنه.این کار اگر با هدایت خود رژیم برای اماده کردن کره خامنه ای برای رهبری نبود پس چی است،چرا این چرندیاتش سانسور نشد، مردک بی هویت بچه های ملت را جلو فرستاد که یک شبه شورش راه بیندازند تا دست رژیم برای قتل وعال و تصفیه مخالفین و محکم کردن پایه خودش باز بشه.ضرر را خانواده کشته ها و زندانیهایی که در کهریزک شکنجه شدند و بهشون تجاوز شد کردند وگرنه این مفت خور زیر سایه قبای خامنه ای در اب جنک گذاشته شده که اگر حکومتشون به خطر بیفته مثل خامنه ای از عمامشون اونو جادو کنند و ملت را دویباره سرکار بگذارند
  35
  79
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  یه جور میگه ننگ انگار این ننگ از اسمان امده، همین الان بریتانیااعلام کرد رکوردار پناهنده ها ایرانی هستن، ملتی که چنین اخلاق بردگی داره که برای یه برگه اقامت رکورد زده به همین ننگ میرسن
  34
  53
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران

  خود تو که کارنامه سیاه تری داری کلی از مردم ایران را در جنبش سبز دروغینت به کشتن دادی ننگ بر پیشانی اشغال هایی مثل تو
  18
  82
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  مشکل اصلی در تیوری اسلامی نهفته است ، هر گروهی که بخواهند با برنامه اسلام حکومت نمایند ، نتیجه از این بهتر نخواهد شد!؟! اقای موسوی تو که میخواستی دوران خمینی قاتل را زنده کنی !؟!
  5
  62
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  تو مثلا سیاستمداری نباید اینطوری اظها نظر کنی خاک عالم بر سرت تو چرا اینقدر نفهم شدی؟ اگه قاسم سلیمانی نبود معلوم نبود داعش چی بر سر منطقه و ایران می اورد. حالا سابقه جنگ با صدام جنایتکار توسط سلیمانی پیش کش .
  107
  9
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  باز این موسوی آب تو لانه موریانه ها ریخت
  5
  27
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::مسعود راستگو - تهران، ایران::]. [::hassan1326 - تهران، ایران::]. [::آزاذه - تهران، ایران::]. [::Chokam - ری، ایران::]. [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. مثل همیشه صحبت های منفی و پر از بغض و کینه که ابدا مشکلی رو از کسی حل نمیکنه. این آقا هر که بوده و هر اشتباهی که کرده, در حال حاضر بیش از 12 ساله که به خاطر مواضع ضد حکومت خامنه ای در حصر حکومته و مطالبی که گفته جرات و شجاعتی می خواد که در هر کسی نیست. ما اگر بخواهیم با دیده کینه و بغض به تمام کسانی که سعی داشتن و دارن از بدنه حکومت جدا بشن نگاه کنیم, نمی تونیم منتظر از هم پاشیدن حکومت از درون باشیم.
  22
  76
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. این جمله‌ات قابل تامل است: "ما اگر بخواهیم با دیده کینه و بغض به تمام کسانی که سعی داشتن و دارن از بدنه حکومت جدا بشن نگاه کنیم, نمی تونیم منتظر از هم پاشیدن حکومت از درون باشیم." ✌️انسانها در طی زندگی‌شان دائم در حال تغییرند، بعضی کند بعضی با جهش! هیچکس را به خاطر گذشته‌اش مواخذه و دشمنی نباید کرد چه رسد به اعدام، برای اینکه او آن آدم مثلن ده سال پیش نیست! اما و اما انتقاد از گذشته راهرو بطرف روشنگریست. برای متحول شدن، برای بهتر شدن! بخصوص اگر خود شخص به اشتباهاتش معترف باشد و پشیمانی نشان دهد! ✌️
  14
  51
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. حصر فریب حصر دروغ کشته شدن صدها ایرانی شجاع برای شما حتما حوادث مثبتی بوده جناب اصلاح طلب!!! .
  30
  21
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. محسن رفیق دوست هم انداخته بودند زندان مگر نه؟؟؟
  33
  19
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. اگر فقط در حد عقیده بوده بله درست میفرمایید مردم در عقیده آزاد باید باشند ولی اگر آدم کشته پول مردم را خورده و در بدبختی عامه مردم هم دست اخوند بوده باید در دادگاه محاکمه بشود و جزایش را پس بدهد
  19
  16
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. البته که بغض دارم نسبت به کسانی که جوانان مینهم راکشتند و چهل و سه ساله با فریب و دروغ جان و مال و ناموس مردم را هدف قراردارند. بغض و کینه کمترین کاری است که یک انسان با غیرت و آگاه و باوجدان در مقابل این همه جنایت می‌تواند داشته باشد مگر اینکه همدست خودشان باشی و هم پیاله شان
  26
  16
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. همه انسانها در زندگیشون مرتکب اشتباه میشن, بدون استثنا. مهم اینه که امروز چطور فکر می کنن و عملکردشون در چه مسیریه. موسوی با صحبتهایی که کرده موضع خودشو در مقابل نظام ولایی روشن کرده. از این واضحتر نمیشه صحبت کرد. به نظر شما چکار دیگه ای باید انجام بده که دوری و انزجارشو از حکومت نشون بده؟ در ضمن من چند دهه است که خارج از کشور زندگی می کنم و به جز آزادی و دمکراسی که پایه و اساس یک حکومت مردمیه به چیز دیگه ای اعتقاد ندارم. شما هم سعی کن به این راحتی به دیگران اتیکت نچسبونی. دنیای ما فقط سیاه یا سفید نیست, رنگهای دیگه ای هم وجود دارن.
  16
  30
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. زنده باشی.
  13
  30
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  آزاذه - تهران، ایران. فقط یه جمله از دکتل پلوفسر ماموت! بریز همون جا که میسوزه! . ما با هرکسی که با این ها د افتاده
  12
  0
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  ما به هر کسی که با اینها در افتاده کاری نداریم!
  11
  0
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. کاملن قابل درک است که چرا ما ایرانیان شدیدن ناراحت و خشمگین هستیم، با وجود یک حکومت ضد انسانی، واکنش‌ها در مقابل کنشهای ج.ا. قابل هضمند. یکی از مهم‌ترین فرضیات مطرح‌شده می‌گوید خشونت، خشونت می‌آورد. واکنش‌ها در اینصورت نتیجه عکس می‌دهد. چه باید کرد؟! خیلی از این واکنش‌ها اجتناب‌ ناپذیرند، اما اخلاقیات ملاک ما هستند و قبلن در کشورهای پیشرفته آزمایش شده و نتایج بسیار مثبتی گرفته‌اند. هرکجا انتقام و خونریزی بوده همه چیز به فنا رفته، نمونه شوروی، آلمان نازی و و و اما اتحاد آلمان بدون انتقام به بهترین روش به ثمر رسید، بطوریکه انسانیت در دادگاه‌ها در نظر گرفته شد و از هر گونه انتقام از حکومت غیر انسانی آلمان شرقی، جلوگیری بعمل آمد! اریش هونکر رهبر د د ر آزاد شد و به خارج المان نقل‌مکان کرد و در همانجا هم مرد بدون انتقام المانیها از وی و زنش و دگر مسئولان آن‌زمان!✌️
  10
  32
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. اشتباه داریم تا اشتباه! اگر یکی بزند آدم بکشد یا به کشورش خیانت کند یا بدزدد یا به جوانهای مردم تجاوز کند یا همدست قاتلان بشود قابل بخشیدنه؟ دموکراسی یعنی قانون مداری هر جای دنیا بری آدم بکشی حتی در کشورهای مدرن حبس اید داری بی بروبرگرد. اگر بدزدی باید پول را برگردانی و کردیتت خرابه تا چندین سال کار بهت نمیدهند. اگر خیانت کنی به مردمت که بدتر. شما حق نداری به جای پدر و مادر پویا و ندا و بقیه دل سوختگان بخشش کنی. این همه مردم آواره شدند بدبخت شدند جان عزیزانشان از دست رفت آیا انصاف است کسی که همدستی کرد با این جانیان را ببخشی؟ زندگی مان عمرمان خوشبختی مان را حرام کردند آیا این جور اشخاص نباید محاکمه بشوند و جزای خود را بکشند تا جان و مال و نوامیس مردم در امان بماند و دیگر کسی جرات نکند به مردمش خیانت کند؟؟؟ .
  26
  14
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. شما تو یک کشور پیشرفته زندگی میکنی هنوز معنی دموکراسی و آزادی را نفهمیدی؟ دموکراسی و آزادی این نیست که هر کس هر غلطی خواست بکند بعد بدون بازخواست بخشیده بشود. خصوصا افراد دولتی اگر به مردمشان خیانت کنند سالها دادگاهی می‌شوند برای همین این کشورها امنیت دارند و حکومت مردم بر مردم دارند.
  26
  14
  ‌چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. کسی انتقام نمیخواهد بگیرد. هر کسی جرمی انجام بدهد بر اساس قانون در دادگاه محاکمه می‌شود وگرنه آن جامعه به هرج و مرج کشیده می‌شود. آیا ایشون از بقیه خونشان رنگین تره که نباید جواب کارهاشون را پس بدهند؟؟.
  28
  14
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. دقیقا رهبر بک جنبش بزرگ علیه ملاها باشی و سالها زنده بمانی؟؟؟ دستش با اخوند جماعت تو یک کاسه است
  24
  14
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. آیا با شیشه نوشابه به ایشون و همسرشون و خانواده شون تجاوز کردند؟؟؟ یا فقط جوانهای بیگناه ایران؟؟؟ اگر با شیشه نوشابه به جون تو و زن و بچه ات هم میافتادند باز میبخشیدیش؟ که اگر ببخشی اش غیرت نداری.
  28
  9
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. خانم آروم باش، این هجویات چی بلغور میکنی! 🥴🥴 صحبت از انتقام در مثلن دادگاه است، صحبت از انتقام جامعه است، صحبت از بی‌اخلاقی نسبت به گذشته افراد است. اینکه هر شخص بابت جرمش در دادگاه با هیئت منصفه متناسب با جرمش جریمه شود، یک فرآیند معمول در جوامع پیشرفته است. تک‌تک افراد در یک جامعه دینی عقب‌افتاده مانند ایران اسلامی با حضورش در جمع، عصبانیتش را در بی‌دادگاه به نمایش می‌گذارد. کامنت قبلی مرا دوباره بخوان. در شوروی هم بی‌دادگاه داشتیم که همه با هم سوختند و در مثلن دادگاه انسانها را با نظریه انتقام کشتند. دوباره می‌نویسم خشونت در جامعه با همین نظریه انتقامی جنابعالی به فضاحت و رسیدن به همان که باهاش مبارزه کرده میرسد، همانا سیستم حکومت اسلامی و یا کمونیست شوروی!! 😤
  11
  25
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. بی اخلاقی جامعه نسبت به گذشته افراد؟؟؟؟کاری که این جانیان با جامعه کردند بی اخلاقی است و جرم سنگین دارد. انتقام در دادگاه؟؟؟؟می‌شود بفرمایید دادگاه را برای چی گذاشتند؟ شما با حرفتان دادگاه و جامعه را به اجن کشیدید. بی قانونی جنایت جرم بی اخلاقی کار ملا و پیروانش هست. جامعه پبیشرفته قانون مدار است و اگر این شخص آنسان اخلاقی و قانون مدار باشد خودش را باید به دادگاه معرفی کند.و از گذشته خود عذرخواهی کند از مردم ایران عذر خواهی کند و صادقانه جنایات ملاها و ج ا را بازگو می کند به این شخص میگویند پشیمان آیا ایشون ذره ای احساس ناراحتی برای بچه های شکنجه شده و جانباخته مردم می‌کند؟؟ شما حق نداری از جانب مردم گذشته این افراد را ببخشی. من و خیلی های دیگر خواهان محاکمه قانونی این جنایتکاران بصورت علنی در دادگاه هستیم این حق تک تک افراد جامعه است. ایران عقب افتاده نیست اسلام تو عقب افتاده است. ایران اسلامی نیست. خیلی از مردم ایران از اسلام زورکی شما متنفرند و بی دین شده اند. قبله امال تو شوروی است؟؟چپی مسلمان؟؟؟
  21
  9
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. باز هم میگویم حرف برقراری آرامش و امنیت و عدالت در جامعه است اگر دزد و قاتل و جانی جرمش در دادگاه مشخص نشود و در جامعه آزاد بگردد مردم آسایش و امنیت نخواهند داشت. جنایتکاران تاریخ باید محاکمه بشوند این افراد یک کشور را به بدبختی و تباهی کشاندند اینها جنایتکاران تاریخ اند که دستشان به خون مردم بیگناه اغشته است.
  19
  8
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. (خیلی از مردم ایران از اسلام زورکی شما متنفرند) آخه شوت اسلام زورکی نداریم، اسلام در سیاست یعنی زورکی! به احتمال زیاد قابل درک برات نیست، چون مشکل تو اینه که بالاخونه رو اجاره دادی فکر میکنی ضد حکومت کثیف اسلامی هستی بعنوان مسلمون غیرتی. 😤 نوشتم واست: "با همین نظریه انتقامی جنابعالی به فضاحت و رسیدن به همان که باهاش مبارزه کرده میرسد، همانا سیستم حکومت اسلامی و یا کمونیست شوروی" بعد همینو برمیگردونی به منتقدت. 🥴 عقل که نیست جان در عذابه. تو هنوز نمیتونی یک متن ساده رو بخونی بعد ادعا داری من کاربر "آزاذه" ضد ج.ا. هستم؟! 🥴🥴 مموشی، اول فکر کن بعد کامنت بگذار! تو هنوز نمیدونی کلمه اسلامی زن‌ستیز "غیرت" تو جامعه مردسالار چه معنی میده، بعد هم از این کلمه برای منتقدت استفاده میکنی؟! 🥴 ا، آره من "آزاذه" ضد اسلامم ولی زن‌ستیز! 🥴 دنیایی دارین شما مسلمونهای نادان! 😖
  9
  21
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. من مسلمان نیستم. اسلام در ایران با زور کشتن مردم آمد و هیچ وقت دوام نخواهد یافت. مردم حکومت سکولار میخواهند و هرکسی هر اعتقادی دارد بکند تو شلوارش. ما دیگر خالمان از اعتقادات مرده پرستی و مرگ اور اسلام تان حالمان بهم میخورد. اسلام در ایران دفن شده است. جنایت این جنایتکاران مسلمان و چپی در دادگاه بررسی خواهد شد و تاریخ همیشه حقیقت را بیان خواهد کرد. تو جوش نزن
  17
  10
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. اون بالا آروم و منطقی برات کامنت گذاشتم، شروع کردی به ناسزاگویی، بعد جوابتو دادم که آروم باش، ادامه دادی با اهانت و کامنتهای بی‌سرو و ته. حالا نسبتن آروم شدی و بیچاره که من مسلمون نیستم اون هم برای من که بالای ۱۳ ساله اینجا کامنت می‌گذارم و حدودن ۶ ساله با این همین نام کاربری که اینجا میبینی یا نه؟! مینویسی جوش نزن 🥴 اول یه سوزن به‌خودت بزن بعد یه جوالدوز به دیگری. دوباره برات می‌نویسم آروم باش و اول کامنت کاربران رو بخوان بعد نظر بده! 🥴
  8
  19
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. جوش نزن جرم جانیان در دادگاه مشخص می‌شود و عادلانه محاکمه شده و به سزای کارهای خفت بارشان میرسند این کمترین چیزی هست که ما در فردای آزادی ایران میخواهیم. تو جوش تاریخ را نزن تاریخ حقیقت را خواهد گفت .
  16
  9
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. منطق تو بدردت خودت هم نمیخورد منطق تو سالم نشان دادن قاتلان مردم و بی اخلاق نشان دادن جامعه است کی دست از فریب دادن مردم خواهید کشید؟؟ واقعا کار دیگری به غیر از مزدوری اخوند برایت وجود ندارد؟ آیا نانی که بوی خون مردم می‌دهد را خوردن دارد؟؟؟
  15
  9
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. اینجا همه برات مینوشتن که تو مریض روانی هستی ولی من خوشبین بودم که شاید بشه چیزی ازت یاد گرفت. 🥴 چشم من جوش نمی‌زنم ولی تو خودت پاره نکن! 😖
  7
  13
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. لحن حرف زدنت مثل یک بسیجی نر گدا میماند که پاهاش تا زانو تو گل گیر کرده برو کشکت را بساب جوجه بسیجی.
  13
  4
  ‌پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. آدم بشو نیستی، مسلمون غیرتی زن‌ستیز! 😖
  3
  7
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. آخه ....کامنتها اینجا گواهند که کی بدون خوندن بد وبیراه راه انداخت و مثل خر تو گل گیر کرد. جمع کن کامنتهای فضاحت ‌بار‌تو در جواب شروع کامنت من با "کاملن قابل درک است که چرا ما ایرانیان شدیدن ناراحت و خشمگین هستیم، با وجود یک حکومت ضد انسانی". مسلمون غیرتی این جملات برای تو خیلی بالاست و نمیتونی از مغز ندارت استفاده کنی. تا اینجا سعی بر این بود روت کم بشه و آدم بشی، بی‌فایده، دوباره برات می‌نویسم امیدی به آدم شدن تو نیست، مسلمون غیرتی! 😖
  4
  7
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. غیرت خوبه داشته باشی غیرت از وجدان و اندیشه درست میاد تعصب داشتن بد است که تو هنوز معنی این دو را نفهمیدی! بعد از کجا نتیجه گرفتی من زن ستیزم???من کی حرفی از زنان زدم؟؟؟ من خودم زن هستم و طرفدار حقوق زنان. بچه مسلمان با تهمت و افترا و فریب دیگر کارتان پیش نمیرد. مردم آگاه شدند.
  7
  2
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. مگه فاطی کوماندو زن نیست که تو باشی، مسلمون غیرتی! 🥴 غیرت یک کلمه اسلامی عربیست و متداول در سیستم مردسالاری: «غیرت» به معنای رشک و حسد مردانه و سرشار از صفات آن است و در تداول فارسی زبانان به معنای حمیت و محافظت عصمت و آبرو و ناموس ونگهداری ناموس = زن آمده است. میگیری اون کلمه رو که محافظ ناموس که زن باشه، همان که تو مسلمون زن‌ستیز بهش دامن میزنی؟! 😖 شوت، تعصب یعنی تعلق به یک گروه، تعصب بخودی‌خود غلط نیست بلکه اون قواعد و قوانین ضد بشری اسلامه که متعصب رو، مثل تو رو که به اسلام غیرتی معتقدی، می‌گویند متعصب مذهبی!! دوزاریت افتاد چرا تو مسلمون ضد زنی؟! 😖
  2
  6
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. مامور اطلاعاتی شما ها کی از رو میرین؟ چقدر دروغ و فریب مردم؟ زندگی ات چقدر برایت ارزش داره؟ به آخر خط رسیدید
  3
  3
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::. همه چیز را چپکی یادت دادند اسلام مغزتان را فاسد کرده! دیگر قدرت تشخیص را نداری مسلمان زن ستیز. مامور اطلاعاتی...
  4
  2
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. زبان عربی را هم ایرانی ها ساختند ریشه‌هر کلمه را نگاه کنی ایرانیه مامور اطلاعات تو اینجا نشستی خوب را بد کنی و بد را خوب؟ این ماموریتت هست؟ کورخواندی مردم آگاهند تا کی نان بچه ات را به خون مردم می‌زنی؟؟؟اشغال های مردم را جمع کنی بهتر از این کاری است که تو داری؟ چند سال دیگر زنده ای؟؟ همه تون رسوا می‌شوند و در تاریخ به بدنامی یاد خواهید شد با لعن و نفرین از شما یاد خواهند کرد. این نتیجه زندگی ات خواهد بود.
  4
  2
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. از هجوگویی رفتی تو مایه خاله‌پیرزنک‌گویی، با لعن و نفرین از طرف خدایت، الله 🥴 دنیایی دارن این مسلمونها با غیرت و ناموسشان! 😖
  1
  0
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. مهره دیگری به غیر از موسوی همدست اخوند براتون نمانده؟؟این هم که سوخت! کی گورتان را از ایران پاک گم میکنید؟؟
  1
  1
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. کار نداری نشستی به خودت هی مثبت میدهی! هاها
  0
  1
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. دقیقن، جلوی آینه نشستی و هی فحش میدی به خودت چرا من "آزاذه" تا این حد خل و چلم، هر‌هر‌هر! 🥴 جفنگ‌گویی مسلمون غیرتی حد و حساب نداره که تو باشی!
  1
  0
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. تو یک مامور اطلاعاتی اصلاح طلب هستی که میخواهی موسوی را با فریب به خورد مردم بدهی کور خواندی مردم براندازی میخواهند مردم پادشاهی پهلوی را میخواهند. بفهم
  1
  1
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. حرفهای پای منبری تو خریدار نداره، برو خدایت جایی دگر روزیت را بدهد! برات نوشتم تو جون در عذابی چون عقل نداری، با این کامنتهای احمقانه‌ات! 😖 مسلمون غیرتی زن‌ستیز!
  1
  0
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. پای منبر خودتی مسلمان و زن ستیز هم خودتی از مغلطه هاست معلومه که اخوند هم هستی ... یک روزی می‌رسد که مردم حسابتون را میرسند آنوقت .... باید قایم بشوی تا از دست مردم در امان بمانی .
  0
  1
  جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.