راننده عصبانی پژو ۲۰۶ ، خانم راننده پراید را عمدا زیر گرفت + ویدیو

راننده پژو 206 که پس از درگیری لفظی با  زن جوانی او را به عمد با خودرو زیر گرفته بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی البرز در تشریح این حادثه گفت: به دنبال انتشار فیلم زیر گرفتن یک خانم به وسیله راننده خودرو ۲۰۶ در منطقه رجایی‌شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کلانتری ۱۵ رجایی‌شهر کرج و کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.  بررسی اولیه حاکی از این بود که به دنبال وقوع یک تصادف جزئی بین دو خودرو، درگیری لفظی بین رانندگان که هر دو خانم بودند ایجاد شده و پس از بالا گرفتن درگیری لفظی،  راننده پراید پیاده شده  و در این حین راننده پژو 206 اقدام به زیر گرفتن او کرده است.
 

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه مالک خودرو در کمتر از چند ساعت شناسایی و توسط مأموران کلانتری ۱۵ رجایی‌شهر به کلانتری دعوت شد، گفت: در ادامه راننده خودرو که عامل تصادف بود نیز توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی شناسایی و به پلیس آگاهی منتقل شد.

سردار محمدیان در پایان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در این خصوص و ارسال آن به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: بسیاری از جنایات صورت گرفته در کشور به واسطه عدم کنترل خشم مجرمان صورت می‌گیرد که نیاز است با آموزش مهارت کنترل خشم به جوانان و نوجوانان، از گرفتاری آنها پیشگیری کنیم.
+38
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  اون ملتی که هنوز با این همه اسنادِ دروغهای آخوندها و شبکه های اجتماعی برای محرم آخوندها سیاه میپوشن و میریزن تو خیابونا و کارناوال های گریه و زاریِ آخوندها رو پر میکنن واقعا آخوند کمه واسه شون . چنین ملتی باید یه چیزی مثل طالبان بالاسرشون باشه
  4
  70
  ‌سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. طالبان بالا‌سرشونه، بالای ۴۳ ساله، اصلن طالبان ایده‌هایش رو از ج.ا. گرفته و میگیره! 😖 آثار شکوفایی دوران پهلوی‌ها جلوی بعضی از کثافتکاریهای طالبانی، داعشی رو در ایران گرفته! اون آثار هنوز که هنوزه خارج از امت در ملت وجود داره. خوشبختانه!
  3
  52
  ‌سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  چرا ما در کنار چند کشور بحران‌زده رکورددار غم، خشم و عصبانیت هستیم؟ آیا رابطه مستقیم با مذهب شیعه و گریه و زاری داره، آیا رابطه مستقیم با فقر مادی و فرهنگی داره، آیا رابطه مستقیم با سرخوردگی بعد از نداشتن همزیستی و تعامل با دنیا داره، آیا رابطه مستقیم با نفی ملیت و ملی‌گرایی داره یا در کل آیا رابطه مستقیم با حکومت ضد انسانی اسلامی داره!! 😬🤨
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.