بهنوش بختیاری: تهیه کننده می خواست تجاوز کند با لگد زدم به کمرشبهنوش بختیاری (زاده ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴) بازیگر ایرانی است. او فعالیت خود را در اواسط دهه ۱۳۷۰ و بار حضور در مجموعه تلویزیونی هوای تازه آغاز کرد. بختیاری برای بازی در فیلم من (۱۳۹۴) نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر شد.

وی دارای مدرک کارشناسی در رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ به خاطر بازی در فیلم من نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.
قتل ادمین پیج بهنوش بختیاری
مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده‌است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول با یک زن متاهل (منشی شرکت مقتول) برخوردند که بازداشت شد و اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده‌اند و در حالی که فرضیه‌هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است، آنان رفتارهای نادرست مقتول را انگیزه‌ای برای قتل او دانستند.
+6
رأی دهید
-125

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  پس اون لگدی که بش زدی بخاطر این نبود که بی بخار بود باشه
  4
  42
  یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  دقیقا برعکس این اتفاق افتاده بوده.ادم باید کور کرد و چلاق باشد که خدا به این عجوزه فکر کنه،ختی لنگیهای یمنی و وحش الشعبیهای عراقی وقتی این کپک السلام مشهد بود ترجیح می‌دادند برن تایلند زیارت امام رضا
  6
  47
  یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  بدبخت با جفتک زدی به بختت. تنها شانسی که داشت در خونه ات را میزد و باز نکردی. اون دیگه چه الاغی بوده که میخواسته به تو تجاوز کنه
  0
  37
  یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.