مرسدس بنز با سرعت چراغ قرمز را رد کرد، پنج نفر کشته شدند - ویدیوویدئوی نظارتی از تصادف نشان می‌دهد که یک مرسدس بنز با سرعت زیاد از چراغ قرمز عبور می‌کند و در تقاطع به خودرو‌ها برخورد می‌کند، سپس شعله‌های آتش برخاسته و خودرو به تیر چراغ برق برخورد می‌کند.

به گفته مقامات ویندزور هیلز لس آنجلس، تصادف آتشین چند خودرو روز پنجشنبه پنج کشته از جمله یک زن باردار و یک نوزاد برجای گذاشت.

فرانکو پپی، سخنگوی گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت که پنج نفر در این تصادف کشته شدند: سه بزرگسال و یک نوزاد. یکی از بزرگسالان زن باردار بود.
فرانکو گفت که مقامات بعداً بقایای یک فرد دیگر را در داخل یکی از خودرو‌های سوخته یافتند. جنسیت یا سن آن شخص مشخص نبود.

وی گفت که مقامات هشت نفر را برای درمان به مرکز پزشکی رونالد ریگان منتقل کردند. از مجروحان ۶ نفر نوجوان بودند.

ویدئوی نظارتی از تصادف نشان می‌دهد که یک مرسدس بنز با سرعت زیاد از چراغ قرمز عبور می‌کند و در تقاطع به خودرو‌ها برخورد می‌کند، سپس شعله‌های آتش برخاسته و خودرو به تیر چراغ برق برخورد می‌کند.
سخنگوی گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت: بازرسان معتقدند راننده مرسدس بنز مسئول این تصادف بوده است. بازرسان متوجه شدند مرسدس بنز با سرعت بالایی حرکت کرده و در حالی که به سمت جنوب حرکت می‌کرد، چراغ قرمز را رد کرد.

پپی گفت که راننده تنها به عنوان یک زن بالغ شناسایی شده است. او گفت که این زن در بیمارستان بستری شد، اما هوشیار بود و پنج شنبه شب با بازرسان صحبت می‌کرد.

پپی گفت که حداقل ۶ وسیله نقلیه در این تصادف دخیل بودند که سه مورد از آن‌ها در آتش سوختند. بقیه آسیب دیدند.
+50
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  مگر در آمریکا هم پراید هست که آتش گرفته باشد؟؟؟
  55
  20
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Hamid1065 - ارواین، ایالات متحده امریکا
  6 نفر فوت کردن متاسفانه
  1
  8
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک
  سخنگوی گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت: بازرسان معتقدند راننده "مرسدس بنز مسئول این تصادف بوده است. بازرسان متوجه شدند مرسدس بنز با سرعت بالایی حرکت کرده و در حالی که به سمت جنوب حرکت می‌کرد، چراغ قرمز را رد کرد." چه بازرسان باهوشی. من همش فکر میکردم تیر چراغ برق مقصره. از این جالبتر اینکه فهمیدن که سرعتش زیاد بوده و از همه مهمتر متوجه شدن که چراغ قرمز رو رد کرده. آورین، آورین.
  1
  13
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.