جرثقیلی که میخواست کامیون را از رودخانه درآورد، خودش هم سقوط کرد - ویدیوجرثقیلی که در حال بلند کردن کامیونی بود که به رودخانه سقوط کرده بود، از روی پل سقوط کرد و به داخل آب سقوط کرد.

رسانه‌های محلی گزارش دادند که دو جرثقیل در حال کار روی پل بودند تا کامیونی را که از روی پل به داخل رودخانه سقوط کرده بود به بیرون منتقل کنند. اما زمانی که کامیون به سمت پل بالا می‌رفت، کابل یکی از جرثقیل‌ها پاره شد و کل بار بر روی جرثقیل دیگر که قدرت کافی نداشت قرار گرفت و به داخل رودخانه کشیده شد.
این حادثه تلفات جانی نداشت و همانطور که در ویدئو دیده می شود اپراتور جرثقیل موفق به خارج شدن از کابین و شنا به نقطه امن می‌شود.
+21
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  فکر کنم همه خودشان را آماده کرده بودند که آخوندها و جانوران اسلامی در ایران را نقد کنند و حماقتشان را گوشزد نمایند. خوب درسته همه آخوندها خرند ولی همه احمقها که آخوند نیستند. ما احمق هایی داریم که مدارک دانشگاهی دارند. آنکه باور دارد الله وجود دارد و در گذشته یا حال کسی را به میان ما فرستاده حتی اگر ای کیو 200 داشته باشد را باید به گاو آهن بست. بی تفاوت که روح الله باشد یا عبدالبها یا لطف الله یا کشک الله.
  8
  13
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  A.Darius - سیدنی، استرالیا
  آخه جرثقیل چه ربطی به اون داستانا داشت ؟ 😂 شما جدا از اینکه موضوع چیه همون فحشای تکراری تو میذاری ، حد اقل بجاش کامنت بذار 😂😂😂😂
  1
  4
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. هنوز کیس پناهندگیت درست نشده؟؟؟ یادت باشه از این سخنوریت اسکرین شات بگیری برای پناهندگیت،،،خدا را ۱۰۰۰ بار شکر این نخاله ها از ایران رفتن بیرون یکی از دلایل پیشرفت ایران خروج شما نخاله ها هست
  1
  5
  شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.