حملات وحشتناک گاو عصبانی به یک مرد در فستیوال گاوبازی - ویدیومردی ۴۷ ساله در یک فستیوال گاوبازی در اسپانیا که سه بار هدف حملات وحشتناک گاو قرار گرفته بر اثر شدت جراحات در بیمارستان بستری شده است.

پس از اینکه یک گاو نر در جریان فستیوالی در اسپانیا یک مرد را به شدت مجروح کرد، مرد خوش‌گذران در حال مبارزه برای زندگی‌اش است.

یکی از تماشاچیان این لحظه دراماتیک را فیلمبرداری کرده که نشان داد مرد در حالی که خون از پایش جاری شده به محلی امن منتقل شد. شنیده می‌شود که یک تماشاگر زن فریاد می‌زند: او در حال خونریزی است تا حد مرگ.

این مرد ۴۷ ساله روز چهارشنبه پس از عمل جراحی در وضعیت وخیمی در بیمارستان بستری شد. تایید شد که سرخرگ رانی یا شریان فمورال او بریده شده است.

فیلم نشان می‌دهد که گاو نر خشمگین در محوطه‌ای بسته پر از موانع مختلف به مرد حمله می‌کند، او به بالای لاستیک‌های غول‌پیکر می‌رود، اما گاو کوتاه نمی‌آید و او را به پایین می‌کشد.

او برای بار دوم سرپا شد و در حالی که درمانده روی زمین دراز کشیده بود دوباره مورد حمله قرار گرفت و برای بار سوم این بار در قسمت بالای پایش در نزدیکی کشاله ران او در حالی که سعی می‌کرد خسته و درمانده دوباره روی لاستیک سوار‌ها برود، مورد حمله قرار گرفت.

سایر افراد حاضر در میدان با گاو متوجه شدند که مرد در حال تقلا است و با عجله به او کمک کردند، در حالی که خون از پای او فوران می‌کرد.

این درام در یک جشنواره سالانه در پینوسو در نزدیکی آلیکانته در کوستا بلانکا اتفاق افتاد، همان جایی که یک مرد ۲۶ ساله سه سال پیش جان خود را از دست داد.

گاو‌های نر جوان با وجود وزن بسیار کمتر از حیوانات بالغ می‌توانند با شاخ‌های خود آسیب زیادی وارد کنند. آن‌ها بین یک و نیم تا دو سال سن دارند.
+63
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  نوش جان ،
  5
  35
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  اسپانیایی ها که میخواهند از این وحشی بازی هایشان و حیوان آزاری هایشان دست بردارند؟
  3
  32
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  درک اینکه کجای این جور فستیوال ها ارزش تماشا کردن داره کمی سخته و بنظرم بیشتر این تماشاچی ها برایه دیدن حماقت ادمهایه داخل گود به اینجور جاها میرن.
  2
  33
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  این همه گاو به جان یک »آدم مظلوم و بی زبان« افتاده اند، وحشی ها
  1
  18
  جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.