داریوش پیرنیاکان: آقای نماینده موسیقی غذای روج مردم است آنهائیکه رفتنی هستند شما هستید نه ما

داریوش پیرنیاکان، رئیس و سخنگوی هیات مدیره خانه موسیقی : سیاستمداران در هر جایگاهی مهمانان تاریخند ما هنرمندان میزبانان تاریخیم آنهائیکه رفتنی هستند آقای نماینده شما هستید نه ما. والسلام.
 
داریوش پیرنیاکان، رئیس و سخنگوی هیات مدیره خانه موسیقی  درباره اظهارات یک نماینده مجلس درباره ممنوعیت ورود ساز به کشور گفت: نباید مساله معیشتی مردم را با ورود ساز مقایسه کرد. ورود سازها به‌خاطر تفنن نیست، موسیقی غذای روح است و باید مردم آن را داشته باشند و تصمیم‌گیرنده آن شما نیستید.


به گزارش ایسنا به نقل از سایت خانه موسیقی، داریوش پیرنیاکان _ رئیس و سخنگوی هیات مدیره خانه موسیقی ایران _ درباره اظهارات یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره ورود ساز به کشور که در آن به اهالی موسیقی توهین شده بود، گفت: اخیرا صحبت‌هایی یکی از نمایندگان محترم مجلس در فضای مجازی پخش شد و بسیار تعجب‌آور بود. البته خانه موسیقی اندکی در این مورد شکیبایی بخرج داد تا ببیند موضوع صحت دارد یا نه، ایشان دوباره مصاحبه‌ای انجام داد که معلوم بود تاکیدی بر گفته‌های قبلی او بود.
+142
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  صحبت‌هایی یکی از نمایندگان محترم مجلس در فضای مجازی پخش شد و بسیار تعجب‌آور بود؟! 🥴 سالیان ساله مردان ج.ا. پیشرفت در موسیقی را منع کرده و با روح و روان ملت درگیرند. موسیقی آرامش زندگیست، شادی‌آفرین ست و نخبه می‌سازد. موسیقی ستیزی با زن ستیزی از روز اول با ورود نحس خمینی به ایران در سال ۵۷ پا گرفت!! 😤
  2
  52
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خیلی ساده و مفید گفت که شاید خر فهم شوند
  2
  49
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  abadannl - روتردام، هلند
  [::آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان::]. دوست عزیز، همه رو عالی‌ گفتی‌ به جز اون کلمه محترم !
  3
  19
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::abadannl - روتردام، هلند::]. با درود فراوان و ممنون از توجه‌ات، اون نقل قول از نوشته خود کلیپه! برای این نقل شد برای‌اینکه گفته شده، "بسیار تعجب‌آور بود". انگار چیز جدیدیه که حالا تعجب‌آوره، همانطور که تو کامنت آوردم: موسیقی ستیزی با زن ستیزی از روز اول با ورود نحس خمینی به ایران در سال ۵۷ پا گرفت! ✌️
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  قبلا یکی داریوش داشتیم غمگین میخوند،الان هزار تا. ،اتفاقا اینا تشویق هم میکنن، برای حواس پرت کردن مردم خوب جواب داده. هزار تا فشار روت باشه اهنگ غمگین گوش کن برو توی خلسه همه رو فراموش کن عین معتادا ،دیگه گوشهامون عادت کرده .
  0
  0
  یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.