ویدئوی فرد مسلح بازداشت‌شده مقابل خانه مسیح علینژاد در نیویورک

بازداشت یک فرد مسلح در مقابل خانه مسیح علی‌نژاد در نیویورک
مهاجم جوانی ۲۳ ساله به اسم خالد مهدی‌اف است و از او یک قبضه مسلسل و چمدانی پر از پول کشف شد
پیشتر نیز گزارش شده بود که جمهوری اسلامی قصد ربودن مسیح علی‌نژاد را داشته است - reuters
یک مرد مسلح به کلاشنیکفAK-47 روز پنج‌شنبه در خارج از خانه مسیح علی‌نژاد، روزنامه نگار مخالف جمهوری اسلامی در بروکلین دستگیر شد.
 
به گزارش نیویورک پست، براساس یک شکایت فدرال پس از دو روز کمین، خالد مهدی‌اف، ۲۳ ساله، با یک قبضه اسلحه جنگی، یک خشاب پر و بیش از هزار دلار پول نقد دستگیر شد.
 
در این شکایت هیچ اشاره صریحی به علی‌نژاد نشده، اما گفته شده که متهم بر روی یک «محل اقامت» بی‌نام در بروکلین تمرکز کرده بوده است.
 
مجریان قانون، مهدی‌اف را در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مشاهده کردند که برای چند ساعت در یک خودرو SUV خاکستری رنگ سوبارو فورستر با پلاک ایلینوی نشسته بود.
 
به گفته پلیس، او در ماشین خود غذا سفارش داده، به پنجره‌ها نگاه کرده و کوشیده بود در خانه‌ای را باز کند که خودرو آن را در مقابل آن پارک کرده بود.
 
افسران پلیس نیویورک روز پنجشنبه مهدی‌اف را پس از عبور از تابلو ایست متوقف کردند. پلیس پس از آنکه متوجه شد که مهدی اف بدون گواهینامه رانندگی می کند، او را بازداشت کردد.
 
پلیس سپس با جستجوی ماشین، یک اسلحه AK-47 بارگیری شده با چند خشاب، گلوله‌های اضافی و یک چمدان پر از پول نقد و دو پلاک متفاوت خودرو را پیدا کرد.
 
مهدی‌اف به پلیس گفت که در یونکرز اقامت داشته، اما اجاره بها در آنجا بسیار بالا بود و او به دنبال مکانی جدید برای زندگی در محله بروکلین بود.
 
او گفت که سعی کرده است در ورودی خانه را باز کند تا بتواند در داخلی را بکوبد و بپرسد که آیا می تواند اتاقی اجاره کند.
 
مهدی‌اف ابتدا به پلیس گفت که ماشین را قرض گرفته، چیزی در مورد اسلحه نمی‌داند و چمدان هم مال او نیست.
 
به گزارش پلیس، خالد مهدی‌اف بعدا اعتراف کرد که اسلحه متعلق به او بوده و «چون دنبال کسی می‌گشته» در بروکلین بوده است.
 
پیشتر نیز گزارش شده بود که جمهوری اسلامی قصد ربودن مسیح علی‌نژاد را داشته است. در جریان این تلاش برای آدم‌ربایی، پلس فدرال، چهار عامل ایرانی را دستگیر کرد. آنها برای چند روز از مسیح علی‌نژاد و همسرش در خانه و اطراف خانه‌شان در بروکلین عکس و فیلم گرفته بودند.
+164
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  جمهوری اسلام یعنی همان حکومت مافیا در بعضی کشورهای غربی در ۴۰-۵۰ سال پیش . خوب ما همه چیزمون از غربیها عقب تره . همان گونه که مافیا هر کس و هر گروهی که بر علیه منافع ، قدرت و ثروت اندوزی اش اقدام میکرد یا سدی ایجاد می کرد به طرق مختلف و اکثرا خشونت آمیز و قتل و ترور از بین می برد حکومت مسلمانان هم هم کار را میکند ولی با نام الله محمد ، حسین . در اصل تفاوتی بین مافیای غربی و حکومت مسلمانان نیست
  8
  139
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  انگار از گروه داعش فرار کرده
  5
  148
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  میگن مظنون از مسلمانان چچنی یه
  6
  96
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  این مسلمان احمق تو اوهامش به نظرش اومده رفته دارالحرب 🥴 پیامبر اسلام مدعی بود که خدا همهه دنیا را به مسلمین اختصاص داده است و حتی یک قسمت کوچک برای اسکان غیر مسلمانان در نظر گرفته نشده است. اما علم جغرافی الله چندان خوب نبوده است. الله مثل پیامبرش هرگز از سرزمینهای آن طرف سوریه، عراق، ایران، حبشه و مصر نشنیده بود. محمد با وجود عدم اطلاعات جغرافیایی، دنیا را به دو بخش کرد. دار الاسلام، منطقه ای که مسلمین بر آن تسلط داشتند و دارالحرب یعنی منطقه‌ جنگ، جایی که تحت نفوذ غیر مسلمانان است 😖 این یارو بدون ترس با تمام اون تجهیزات میره تا قصد اسلامیش را عملی کنه، چطور؟! برای‌اینکه بهش گفتن"بهشت برای قاتلان، متجاوزان، ویرانگران، متقلبان و گانگسترهاست! 🥴"
  8
  95
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  آخه این خل ارزش ترور کردن داره؟!
  139
  19
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  dariush-alman - فرانکفورت، آلمان

  این حـ... نجس تو آمریکا چه غلطی میکنه؟ کی به این موجود کثیف ویزا داده؟
  2
  64
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. چچنی ها معمولا وهابی هستند و برای عربستان, امارات و غیره عملیات تروریستی انجام میدهند. آخوندها از شیعه های منطقه استفاده میکنند.
  6
  19
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::مسعود راستگو - تهران، ایران::]. فعلا که ۵۰ کیلو پوست و استخوان چنان اتشی به تنبان شما انداخته که بیضه اسلام شما مثل بادکنک باد کرده. نفرت در شما دردش از تحقیر ایشون بیشتر است. چه زجری می‌‌کشید.
  10
  68
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  دیر شد ولی دروغ نمیشه که مسیح .....مانکن تباچلیغاتی آخوند خاتمی و کشته مرده خاتمی و اصلاح طلبی جاسوس و فرستاده رژیم از مار در بیاد و با بوق و کرنا و ......خانم خودش شده بوق تبلیغاتی علیه رژیم خواهر و مانی جونش افتخار رقاصی چمران وار تو مملکت امام زرتمان میکنند.ملت ایران هم که سال ۵۷ نشون دادند از روسنفمرهای فرنگ رفته مثل قطب زاده و یزدی و چمران طبری تا علمی‌ترین فرد جامعه در روز نماز صبح و ظهر و شام سه بازچر رنگ عوض میکنند.
  41
  6
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  ...صبح تا ظهر بچه کورشند،ظهر تا عصر چاکر شاه اسماعیل صفوی هستند که حاوی سرابس را در بین ادمخورهاش بلند میکرد و می‌گفت کلبعلی سگ استان علی است، سر شب مصدقی است و قبل از خواب میگه رضا شاه روخت شاد.همون ملتی که موسوی آخوند بی عمامه شد ناحیه افسانه ای آنها با زهرا کپک رهنورد بوق تبلیغاتی برای خمینی رجوی
  22
  8
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. خوب شما هم یک راه حل بدهید اگر ایشون را قبول ندارید و عقیده از خودشان است. نق زدن هر کسی‌ می‌‌تواند. یا دست کم بگید. چه کسی‌ را در ماه دیدید ؟. این خانم هیچ نقشی‌ در سال ۵۷ نداشت. اصلا بچه بود. بعد هم مثل میلیون‌ها ایرانی‌ دیگر امید به اصلاح طلبان بست.که سرش به سنگ خورد. خوب شما هم آشکار بگید. که چگونه ؟ چه کسی‌ .عقیده کدام مبارزین در سال ۵۷ حق داشتند ؟ خودت خودت را سانسور نکن. تا آنجا که می‌‌دانیم اکثریت ۵۷ اتی‌ها چه چپ چه ملی‌ مذهبی.چه چریک از این خانم متنفر هستند و عقیده که از خودشان است. انگار که سال ۵۷ خودشان چیز دیگری بودند. فحش نده. حسود هم نباش که نسل جوان ایرانی‌ پشیزی دیگر برا راه حل شما خرج نمی‌‌کند و این را بیشتر قبول دارد
  3
  18
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  شبیه چچنی های لجنه
  1
  5
  دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.