توهین گرشا رضایی به یکی از طرفدارانش در کنسرت زاهدان و ویدیوی عذرخواهی او

توهین دوباره گرشا رضایی به هوادارش وسط کنسرت

گرشا رضایی، خواننده موسیقی پاپ، جمعه (۱۰ تیر) کنسرتی را در زاهدان برگزار کرد. در این کنسرت که فیلم آن به تازگی منتشر شده، یک مخاطب حاضر در سالن داد می‌زند و از این خواننده درخواست می‌کند که پلی بک نخواند.

در پاسخ به این درخواست گرشا رضایی از فرد می‌پرسد آیا می‌دانی پلی بک چیست؟ و زمانی که با پاسخ مثبت این فرد مواجه می‌شود، ادامه می‌دهد پسر خوبم، کوچولوی من، عمو، کلاس چندمی؟»

اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و چندین دقیقه بعد، گرشا رضایی توهین به مخاطب را شروع می‌کند و با دهن کجی،همان درخواست را تکرار می‌کند.

در دقایق پایانی کنسرت نیز این خواننده می‌گوید: «بعضی‌ها می‌خواهند بگویند ما هم بلدیم، همین الان این فرد را بیاورم روی استیج و دو سوال از او بپرسم، ایزی لایف لازم می‌شود.»
هموطنی نوشت:
در اسلاید اول این خواننده تلویحاً خودش و خواننده‌های پاپ رو از سرمایه‌های فرهنگی کشور میدونه.  و البته معلوم نیست چرا سرمایه‌های ورزشی رو مطرح میکنه!! باید از این آقا پرسید چه سرمایه‌ی فرهنگی برای این کشور به ارمغان آوردید؟ یه سری موسیقی با ترانه‌های دم دستی و در خیلی موارد زرد، سرمایه فرهنگیه؟ اگه اینا سرمایه فرهنگی ایران هستند پس شعر و ادبیات امثال شاملو و ابتهاج و شفیعی کدکنی چیه؟ اگر این موسیقی که فاقد هرگونه خلاقیت و نوآوریه و معلوم نیست یه سال دیگه اصن کسی یادش میمونه یا نه سرمایه فرهنگیه، پس امثال جلیل شهناز و مشکاتیان و فرهاد مهراد و کوروش یغمایی چی هستن؟ نکته بعدی ادبیات سخیف ایشون به عنوان سرمایه فرهنگی مملکته. آیا این ادبیات در شان سرمایه فرهنگی مملکته؟ نکته بعدی اینه که میگه دعوا بشه هم ما هستیم. احتمالا منظورش از سرمایه ورزشی هم خودشه که با فنون رزمی میخواد دعوا رو اداره کنه!!! استفاده چند باره از عبارت خاله زنکی و  خاک تو سرت هم بسیار جالبه... بعد آخری هم میگه بهتون برنخوره، خب اون کسی که اعتراض کرد هم یکی از همین مخاطبات بود که...

در اسلاید دوم میبینم که تاکید کرده روی اینکه من مرد هستم... خب چه ربطی داره به زن و مرد بودن؟ مگه مرد بودن امتیاز خاصی داره؟ در ادامه میبینیم که گفته صفحه‌های زرد دارن گیر میدن به فالش‌خوانی و پلی بک اما اصلا اعتباری ندارن. خب جالبه که بازم مغلطه میکنه مثل هم صنفیای دیگه. به جای اینکه بگه فالش خوانی و پلی بک چرا وجود داره، سعی میکنه بازم موضوع رو عوض کنه و بگه کسانی که این حرفارو میزنن تخصصی ندارن. تخصص نمیخواد عزیز من همه مردم دارن میبینن و میشنون که چه فجایعی رخ میده... حالا اگه دنبال تخصص میگردی هم باید بری پیشینه‌ی ماها رو مطالعه کنی و ببینی از کجا اومدیم. ما که در  جریانیم شما توی این سال‌ها چه روندی رو طی کردی...

اسلاید سوم برخورد ایشون با کسیه که میگه پلی بک نکنید. ما اصلا نمیدونیم در اون کنسرت پلی بکی در کار بوده یا نه ولی یه مخاطب که پول داده بلیت خریده حق سوال کردن داره و جسارتش قابل تحسینه. حالا اگه پلی بک نیست و حرفش غلطه هم آیا باید اداش رو دربیاری؟ این برخورد سرمایه فرهنگی مملکت با یه مخاطبِ معترضه؟ اگرم نظم کنسرت رو داره بهم میزنه برخورد با ایشون به عهده شما نیست...

اسلاید چهارم معذرت خواهی ایشان است که هیچ اشاره ای به حرف هایی که روی استیج زده نمیکنه و فیلم بعدی هم تشکر ایشون از مردم سیستان و بلوچستانه که اول کنسرتش گفته.
+7
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یه مشت تازه به دوران رسیده که ادا هنرمند بودن را در میارند. تتلو آینده پیدا شد
  1
  50
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
  ۵۲
  13cyrus - لآهه، هلند

  خلایق هر چه لایق ، این مردم نشون دادند که تو هر کنسرتی اگر خواننده بیاد و بجای خوندن اروق هم بزنه باز هم میرن چون برای خواننده نمیرن فقط میرن که بگن ما رفتیم کنسرت حالا می‌خواد تتلو باشه که از اول تا آخر به مخاطب فحش میده چه ابی که مست و با صدای بی‌ صدا بخونه و چه این آدم بی‌ کلاس.
  5
  49
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  لازم است که شما از جامعه زنان هم پوزش به طلبید. زیرا اصطلاح خاله زنکی یک توهین به زنان محسوب میشود. محور این سخن بر مبنای تحقیر زنان و زن ستیزی است. البته آدمهای نادان و کم سواد، هر روزه امثال این اصطلاح ها را بلغور میکنند.
  6
  44
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶
  ۵۲
  Anisa - ونکوور، کانادا

  بیشتر از اون گرشا رضاییِ بی شعور و بی فرهنگ که خودش رو جزو افراد فرهنگی این مملکت میدونه ، از اون آشغالایی که با اراجیفِ گرشا رضایی که فردی رو که پلی بک خواندن این مَردَک رو فهمیده و از خواننده میخواد که پلی بک نخونه ؛ از عموجان و . استفاده میکنه ، هر هر میخندن . خاک بر سرشون که فقط دلشون خوشه که به یک کنسرت رفتن . و اصلأ نمی فهمن که طرف داره اونا رو خر میکنه و فقط « لب » میزنه . هر لات و لوتی با لابی گری با ارشاد و . میتونه تو ایران کنسرت بگذاره . خواننده های خوب و خوش صدا و مردمی مثل روانشاد استاد شجریان ممنوع التصویر و ممنوع الصدا بودن تو ایران . اون زنهایی که گاله شون رو باز میکردن و هرهرمیخندیدن ، کوچکترین شعوری نداشتن که بفهمن واژه « خاله زَنَکی » که مردک خواننده استفاده کرد ، کلمه ای بود که فقط در جوامع عقب افتاده و زن ستیز ازش استفاده میشه و توهین به زنان است
  2
  41
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۰
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  نویسنده این گزارش قطعا از همون کسانی بوده که پول دادن به این طرف که بلند شه بگه پلی بک نزن و خلاصه خراب کردن کنسرت و بهم ریختن تمرکز گروه. به نظر من خیلی هم خوب جواب داده و اگر انتظامات داشت این کنسرت باید این طرف از سالن بیرون انداخته میشد چون داره وقت حداقل صد نفر آدم رو حروم میکنه و مشخصه پول میگیرن تا بیان و اینکارها رو بکنند و به همین سادگی و بچه بازی که این گزارشگر لوده گزارش نوشته نیست و بیشتر مخاطب رو احمق فرض کردند.
  35
  3
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۶
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  این یابو چکاره است؟؟
  1
  24
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳
  ۴۵
  golden remix - استکهلم، سوئد
  ۱-در ایران هر کسی هم که گندی بالا میراره برای ماست مالی کردنش از . مردم بزرگ ایران مایه میزاره . ۲-شما که در ایران رقص نمیکنید پلی بک اجرا کردنتون چی ؟پلی بک برای ان خواننده هایی هاست که از اول شو تا آخر شو ورجه وورجه میکنن ان هم کل شوشان پلی بک نیست . ۳- اگه ان بابا هم معنی پلی بک را نمیدونه تو بهش یاد میدادی . هر کسی هم از ننش قهرمیکنه یا خواننده میشه یا مدل
  1
  2
  جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.