آیا علی اکبر ناطق نوری و محمد خاتمی خودشان را خلع لباس کرده اند؟

انتشار دو تصویر از محمد خاتمی و علی اکبر ناطق نوری سبب شده بسیاری نتیجه بگیرند این دو خود را خلع لباس کرده و لباس روحانیت را کنار گذاشته‌اند.
حضور علی اکبر ناطق نوری بدون عبا و عمامه بر سر آرامگاه محمدرضا شجریانتصاویر منتشرشده در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهند که علی‌اکبر ناطق نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با پوشش مبدل و بدون لباس روحانیت بر سر آرامگاه محمدرضا شجریان در توس حضور پیدا کرده است.
+111
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Hooloo7 - گوتنبرگ، سوئد

  عوض کردن لباس کارِ سختی نیست، هر چند یک قدم مثبت است، ولی‌ با افکار آخوندیسم چکار کنیم!؟ اونرو چگونه عوض کنیم!. خری که پالونش عوض بشه خر بودنِ خر رو عوض نمیکنه. بیچاره خر!
  3
  75
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۷
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  شاید ترس از انتقام مردم وجود فاسد و کثیف انها را فرا گرفته است.
  13
  70
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  این آخوندهای دوزاری برای فرار از انتقام مردم به پدر و مادر خودشون هم تجاوز می کنند. تقیه در مذهب شیعه همین است. فردا دری به تخته خورد همه آخوندها سه تیغه ریش را می زنند و خودشون می شوند طبل جنگ. توبه گرگ مرگه. همین خاتمی بیشرف انقلاب و جنبش آزادی خواهی ایران را منحرف کرد. صدها بار خودش گفته اولویتش حفظ نظامه. اینهم حربه و حقه جدیدشون.
  6
  64
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  بوی سرنگونی به مشامشون رسیده ، بفکر عاقبت کارشون رو کردند ، مبادا مردم با دیگر جنایتکارای رژیم حلق آویزشون کنن .
  6
  49
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  فریب نمی‌‌خوریم توبه گرگ مرگ است. این‌ها فقط راسو راستگو دروغگو از نمونه بزرگشان هستند. ولی خر همان خر است. فقط پالان عوض شده.
  8
  49
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  این مخلوق ها هم انسان هستند و لباس روحانیت داشتن دلیلی نیست که شماها همیشه آنها را در لباس روحانی ببینید. تعویض لباس هر انسانی مخصوصا آخوند را به انسانیت نمی رساند مگر آنکه صفت انسانیت در آن هویدا باشد .
  31
  11
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  چرا بعضی ها اینطور الغا میکنند که اگر این افراد تغییر هم بکنند هرچند اندک جایی فردا در میان مردم ندارند؟ آیا غیر از این است عده ای بطور غیر مستقیم این افراد را تشویق به مقاومت میکنند؟ این تغییر حتی ظاهری باشد حتی برای حفظ جان باشد باید استقبال بشه تا بقیه هم جرات پیدا بکنند از این نظام جدا بشوند و به مردم بپیوندند. خدا کنه کار این افراد از سر ندانم کاری باشه و کار سایبری های حکومت نباشند.متاسفانه کینه شتری سلطنت طلب ها راه خیلی از مبارزات میهن پرستان واقعی را مسدود کرده.
  25
  4
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  انسان می‌تونه آخوند بشه ولی هیچ آخوندی نمیتونه آدم بشه یا دوباره به آدم تبدیل بشه حالا چه جا و پلاس عوض کنه چه لباس ی تنش باشه
  1
  23
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷
  ۴۲
  mahdi moud - تهران، ایران

  خطر مجازات از رگ گردن به آخوندا و مزدوارانشون نزیک تره ، بزودی تقاص خیانت ها و وطن فروشیهاتون رو میدید
  2
  23
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ما کینه شتری با کسی‌ نداریم. شما عشق ۵۷ را هنوز دارید. گرچه شما را سه طلاقه کرده هنوز دنبال محلل می‌‌گردید. می‌‌دانیم آخوند هنوز دوست دارید. ما دوست نداریم. اگر فراموش نکرده ۵۷ آن موقع که انقلابی بودید. آخوند‌ها را با بناپارت مقایسه و می‌‌گفتید. کاست هستند مثل بناپارتیسموس . هرگز بر ضد منافع خود به خیابان نمی‌‌روند. به همین سادگی‌ درس انقلابی‌ ۵۷ را فراموش کردید؟ بیچاره اون کسی‌ که امید به شیخ خندان دارد
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  می‌ گوید ما کینه شتری داریم. ۸ سال همین سید خندان را به کمک حزب توده فرخ نگدار چیریک اکثریتی به اسم گورباچف ایران به ما چپاندند. تعداد اعدامی‌ها زمان خاتمی رسمی آن ۱۴۰۰۰ نفر بود. این جایش در زندان است نه اپوزیسیون. اصلا نه من تصمیم نه شما. بگذارید مادر ستار و بختیاری تصمیم بگیرند.حاضرید؟
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۹
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی
  به بیضه های چب حافظ . وقتی کاره ای بودن کاری نکردن حالا هر غلطی میخوان بکنن
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.