گوهر عشقی در روز استقلال آمریکا به مردم و دولت آن کشور پیامی داد

به مناسبت روز استقلال آمریکا
فرا رسیدن دویست و چهل و ششمین سالروز استقلال ایالات متحده آمریکا را صمیمانه شادباش گفته و آرزوی رسیدن به صلح و آرامش، برابری و همزیستی و احترام به کرامت انسانی برای همه مردم‌ جهان بخصوص مردم آمریکا را خواستارم.

این افتخار برای من بس که روز تولد فرزندم به درخواست اینجانب، بنام روز دوستی ملت ایران و آمریکا به ثبت رسید. از سوی خود و دیگر هموطنانم که تفکری مانند من دارند تأسف چندباره خود را از به قدرت رسیدن ملایان جنگجو و آشوبگر بر کشور کورش کبیر که پیام آور صلح و احترام و بنیانگذار حقوق بشر ابراز می‌دارم و آرزوی آزادسازی ایران این کشور باستانی و فرهنگ و تاریخ را برای مردم ایران دارم.

در این هنگامه شادی و سرور شما مردم آمریکا، به دولتمردان و بخصوص به شخص ریاست محترم جمهور آمریکا جناب آقای #جو_بایدن تذکر می‌دهم که تنها برای لحظاتی چشم از دنیای پر آشوب و دروغ سیاست ببندید و نگاهی از جنس انسانی به مردم ایران که تنها خواسته‌اشان مانند خواست مردم آمریکاست و در بخش دوم اعلامیه استقلال آمریکا به آن اشاره شده است که: «ما این حقایق را بدیهی می‌دانیم که همه انسان‌ها برابر آفریده شده‌اند و برخی حقوق غیرقابل انکار توسط پروردگار به آن‌ها اعطا شده است، از جمله این موارد حق زندگی، آزادی و جستجوی خوشبختی است.» است را در نظر داشته باشند.

تردیدی نیست که با وجود جمهوری اسلامی مردم اسیر شده در ایران هرگز روی شادی و آرامش را نخواهند دید. امیدوارم ما مردم مظلوم ایران نیز با شادمانی، سرنگونی جمهوری اسلامی در ایران و پایان ظلم و ستم در این کشور را شاهد بوده و ما نیز آزادی از اسارت این ملایان را با سرور و پایکوبی جشن بگیریم.

گوهر عشقی
+70
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.