توهین حسن عباسی به فوتبالیست ها: یارو کلاس میزاره ، کلاس دیوثی

+40
رأی دهید
-425

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  حسن جغجغه، مگه از تو تر هم داریم؟
  11
  88
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  فوتبالیست زنش بی حجاب هست یعنی روسری نداره . اما خانمت از پایین حجاب نداره . اگر فوتبالیست دستمزد بالا میگیره پول زحماتش و عرق ریختنش را می گیرد . اما تو و پوفیوز زیر کولر نشستی ، پول چه چیزی را از همین فوتبالیست می گیری ؟ یک روزی جوجه ای قد قد میکرد . مادرش گفت چرا قد قد میکنی ؟ جوجه گفت تمرین تخم انداختن میکنم. خروس که از قد قد جوجه خسته شده بود کاری کرد کارستان. فعلا تو و خیار و رافی قد قد بکنین تا خروسی پیدا بشه.
  27
  97
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۵
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  کلاس رو امثال بابای تو و رهبرت آن زمانی گذاشتند که با قاشق شما را از روی فرش جمع کردن و تحویل حاج خانم والده ات دادند بیخبر از اینکه چه پفیوزهایی ازشون تولید میشه ! واقعاً که حیف نان و هوایی که تو و حامیان حاکمیت تبهکار مصرف می کنید.
  27
  104
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۲
  ۳۲
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  تورو سننه .....
  6
  50
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۵
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  بالا آوردن این حرفهای بی اهنیت فقط برای عوض کردن موضوع اصلی کشور هستش. الان گرانی و بی کفایتی و مذاکرات تماما به بمبست خورده اینا باز یاد حجاب و فوتبالیست این چیزا افتادن تا حواس مردم بخصوص رسانه های خارجی رو پرت کنند.
  7
  50
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۴
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران

  حسن عباسی، خدا کنه این به گوشت برسه،. عباس آقای براهینی با مادرت تو شمال چکار کرد؟. پسر خاله خودت در لاهیجان با خانمت چکار داشت میکرد که تو وقتی از در رسیدی میوه ها را گذاشتی زمین و دیدی خانمت داره چکار میکنه برای پسر خاله ات؟ این کلمه مقدس هست در برابر تو و امثال تو، اون فوتبالیست حد اقل میدونه باباش کیه و مادرش کیه، تو که نمیدونی باباتًکیه و مادرت ... تا همینًجا بس هست برات، خجالت یک لفت بی معتی و فحش و ناسزا الفاظی بس گوارا برای تو و فامیل تو هست، به فوتبالیست توحین نکن به هیچ قشر و حرفه ای توحین نکن، حسن عباسی، آقای براهینی ترتیب .....رو تو خونه خودتون داد تو هم دیدی و هم میدونی، پس مرد با غیرت، کلاه حودت رو یه کم، فقط یک کم بگذار بالاتر، آقای براهینی حتی نشانه خالی مشکی را ار کنار آنجایی که تو از آنجا بدنیا آمده ای داده، برو ببین، نشونی درسته. ببند اون دهن نجس تر از نجس رو، ببند، خواهرت ..... کی بود که خودت بهتز میدونی، باز اون فوتبالیستها زنشون با یه مرد تر از مرد میخوابه، ...... تو که با نصف این قوم طالم خوابیدن که الان اجازه میکروفون رو دادن به تو
  19
  50
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۵
  ۳۲
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  بابا کسی نیست این حیوون و رام کنه
  6
  50
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۷
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  راست میگی اگر اون کلاس ی میذاره تو و امثال تو و هر چی مسلمونه، معلم ی و قرمساق بازی هستین.
  6
  44
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
  ۴۲
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  باب یکی یه صدا خفه کن بزن به حلق این یارو. حیف نون ، مرتیکه انگل، از دزدی‌ها و حـ... بازی‌های دار و دسته خودتون بگید.
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۷
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  اون کلاسی که امثال تو و سعید طوسی اسش فارغ التحصیل شدند کلاس فوتبال نبود! شما ها که در حوزه های علمیه بین طلبه ها و آیت الله ها دست بدست میشدید و هر شب را در یک حجره به صبح میرساندید آخرش فوتبالیست نشدید چون اون توپی که در دستتان و بین پاهایتان جابجا میشد توپ فوتبال نبود!
  2
  15
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
  ۴۶
  samisan - توکیو، ژاپن
  دست به دست کنید تا برسه پیام ما به این بیغیرت و بی ناموس وطن فروش و پاچخوار اعراب که ب دریوزگی و گدایی برای اعرب متجاوز به اجداش هستن و حال میکنه بیغیرت چهار حرف دیگه در مورد دین و بچه بازی های این دین دارن دغل باز وریاکار و درغگو باید بگم که نمیشه به حسن جرباسی
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.