معاون دادستان مشهد: درخواست کرده‌ایم ارائه خدمات اداری و بانکی به زنان بدحجاب ممنوع شود

معاون دادستان مشهد می‌گوید از فرماندار خواسته «ارائه خدمات به زنان بدحجاب در بانک‌ها و ادارات ممنوع شود.»

در نشست هماهنگی برای برگزاری «اولین نمایشگاه تخصصی خانواده» در استان خراسان رضوی، اسماعیل رحمانی گفت بر اساس این درخواست، مدیران و رؤسای اداره‌ها و بانک‌ها موظف هستند «به افرادی که بدون حجاب شرعی در ادارات حاضر می‌شوند خدمتی ارائه ندهند.»

مهدی رضایی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم گفت در برگزاری این نمایشگاه، «در هیچ غرفه‌ای نباید غرفه‌دار بدحجاب حضور داشته باشد و بررسی و نظارت بر حجاب بازدیدکنندگان را هم خودمان انجام خواهیم داد.»

رسانه‌های ایران نامه‌ای را منتشر کرده‌اند از معاون دادستان مشهد به فرماندار که از اعلام آمادگی نیروی انتظامی خبر می‌دهد برای "جلوگیری از ورود بانوان فاقد حجاب شرعی به مترو» که از «طریق شبکه دولت در تاریخ ١٤٠١/٣/٢٩ ابلاغ شده است.»

در همین حال احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد گفته است: «سودجویان و سرمایه‌داران بسیاری چشم طمع دوخته‌اند تا با ایجاد مراکز تفریحی متعدد، از ساعت‌های حضور هر زائر در مشهد برای خود درآمدی ایجاد کنند.»

به گفته او، «دشمن اراده دارد تا بی‌بندوباری‌ و لاابالی‌گری را در سطح وسیع در مشهد ترویج دهد و فضای معنوی حاکم بر آن را محو کند.»

در همین حال رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ساوه هم اعلام کرد اماکن گردشگری «در صورت ورود افراد بد یا بی‌حجاب تا یک هفته تعطیل می‌شوند.»
+34
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  مردم نون شب و جا برا خوابیدن ندارند مسولین دزد و کثیف جمهوری ننگ اصلامی فکر چی هستند. دستور از روسیه و انگلیس اومده گدای فلج شمع دزد باید ااجرا کنه
  1
  23
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران
  باید دست به اسلحه برد تا این زور و جور تموم شه
  11
  13
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  کار خوبی کردید ، هر چند از کشتن و زندانی کردن ها بهتر است ولی درسی به آینده دادید که در رژیم بعدی لباس آخوندی در ملاء عام ممنوع و در صورت سر پیچی ، صد ضربه شلاق و ۶ ماه زندانی .اما تکرار عدم این قانون اعدام تا راه تکرار بسته باشد د آنوقت شما تظاهرات کنید و رضا شاه را بیاد بیاورید یا خمینی را .
  3
  17
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  جلوی هر کسی را بگیرید ولی نمیتوانید حریف زن ایرانی بشوید تجربه چهل و چند ساله
  11
  16
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  از اون داستانهای سرکار گذاشتن مردم در این وضعیت کشور هستش. سر مردم با این چرت و پرت ها گرم باشه. اصلا هیچکس نره اداره جات اینا ببینیم کی بیکار میشه. والا نرید بانک چیکار دارید برید بانک. یک ماه هیچکس نره بانک و اداره جات اینا. مشکل اینا حجاب نیست و اینا بصورت سیستماتیک دارن از موضوع حجاب برای انحراف افکار عمومی و سرکار گذاشتن رسانه های خارج از کشور استفاده میکنند تا دزدی هاشون و گند کاری هاشون رو بپوشونند. شک نکنید قوه فسادیه و آستان قدس و سپاه دارن یا زمین خواری میکنند و تبدیل زمینهای زراعی به تجاری ( مثل پروژه عظیم زمین خواری الماس شرق) در دست کار شورای شهر و شهرداری خودشون هستش و با این حرفها و تیتر سازی ها دنبال پرت کردن حواس مردم و رسانه ها هستند.
  4
  6
  ‌سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.