شهرداری تهران ساختمان شرکت واحد و یک زمین را فروخت تا حقوق کارکنانش را بدهد

 حبیب کاشانی، عضو شورای شهر تهرانرادیو فردا: یک عضو شورای شهر تهران روز یکشنبه ۱۲ تیرماه گفت شهرداری تهران برای پرداخت حقوق خردادماه کارکنان خود اقدام به فروش «ساختمان شرکت واحد و زمینی به مبلغ ۱۶۰۰ میلیارد تومان» کرده است.

حبیب کاشانی در هفتادوپنجمین جلسه شورای شهر پس از ارائه گزارش علیرضا زاکانی، شهردار تهران، پیش‌بینی کرد که با رویه فعلی، «در ماه‌های آینده حتما شهر آفتاب و ساختمان شهروند و حتی موسسه همشهری را خواهیم فروخت».

او با استناد به گزارش شهرداری تهران در مورد «شش هزار میلیارد تومان» کسری درآمد در دو ماه نخست سال جاری هشدار داد که در صورت عدم کسب درآمد در این بازه زمانی پراهمیت، عملی کردن طرح‌ها و پروژه‌های شهرداری امکان‌ناپذیر خواهد بود.

ناصر امانی، دیگر عضو شورای شهر تهران، هم پس از شنیدن گزارش علیرضا زاکانی با انتقاد از «حجم زیاد و متنوع» برنامه‌های ارائه شده گفت که «از ایشان توقع داشتیم گزارش عملکرد بدهند نه ارائه برنامه و این باعث شد فکر کنیم که در جلسه انتخاب شهردار هستیم».

علیرضا زاکانی از زمان انتخاب جنجال‌برانگیز خود به عنوان شهردار تهران به‌دلیل عملکرد ضعیف خود همواره مورد انتقاد رسانه‌ها و مخالفان بوده است.
+10
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  اینجوری که میگی انگار ایثار کردید. کمتر دزدی کنید و به کشورهای دیگر کمتر بفرستید تا همانند جیوتی دشمن نتراشید. فروش بقیه ساختمانها هم مهم نیست ، الان می فروشید ولی فردا به جرم اختلاس و دزدی پس میگیرید.
  2
  25
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۳
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  نگران نباشین، در عوض دعای مردم سوریه پشت و پناهتون هست!
  1
  7
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  مشکل اصلی شما مسئولین حاکمیت در ابتدا تبهکار و خائن و دزد و خود فروخته بودن خودتان است که اگر اینگونه نبودید شرایط کشور ثروتمندی مانند ایران را به این روز نمی رساندید که برای پرداخت کارکنان کم کم به فکر فروش والده گرامیتان هم بیفتید !
  0
  3
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.