آخوند: حضرت صادق گفته اگر من ثواب زیارت امام حسین را بگم کسی دور و بر خانه خدا پیداش نمیشه

+5
رأی دهید
-87

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  مردم مردار پرست مشرک،اولا امام صادق تو غلط خورده با بادمجان،بعد هم مثل اینکه امام صارق تو هم مثل مسیولین حکومت آخوندی تخمه صیغه بوده و از اینکه ببینه بو گندوهای کثیف عراق سوار زن و بچه اش نیست ارضا می‌شده.بدبخت اعراب قبل از اسلام اسم مشرک را یدک میکشن،نشرک اصلی فرقه تخمه صیغه شیعی است که ۱۲ انگل و ۱۴ تخمه صیغه و ۱۱ هزار را خوکزاده مثل خوکزاده قلقلی و خوک زاده بیژن و دست آخر امام زاده آمریکا را می‌پرستند
  0
  51
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  آخوندها دیگر خدای قلابی شان را کنار گذاشته اند و مستقیم مردم را به امام پرستی هدایت می کنند. نابود باد فرقه فاسد این شیاطین پلید.
  0
  56
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بع بعععععع...
  0
  44
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
  ۳۹
  kevinpalang - مالمو، سوئد

  خدا همه ما را با امام جعفر سارق محشور کنه، مرحوم در پرایدو زیر پنج دقیقه باز میکرد.
  0
  37
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  در حقیقت زیاد هم بد نمیگه چون مبال های کربلا مدرن تر هستند و مردم از آب برای طهارت گرفتن استفاده میکنند نه برگ درخت یا کلوخ!
  0
  12
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  روایت است اگر هر کس روزانه ۵ بار بر این آخوندا توهین و لعنت بفرستتد به امام صادق ایشان مشهور میشود و هیچوقت دستگیر هم نمی شود.
  0
  7
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران
  گلاب فاصلاب ببارد برتمامتان و مذهب ومسلک تنفر آمیزتان. اکر ۱۴۰۰ مردم را کول زدید درعرض چهل سال خودتان نیت و صفت گثا فتان را نشان دادید .از این بابت باید تشکر کرد .
  0
  16
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷
  ۳۹
  Allen1983 - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  حضرت صادق....با تو هر دو ، ولد زناها . مملکت رو با خاک یکسان کرده اید و فقط خرافات جهل و مزخرف تحویل ملت بدبخت میدید. شرف و غیرت و وطن پرستی رو گذاشتید کنار و فقط چرندیات دین و مذهب رو چسبیدید که مردم و مملکت رو چپاول کنید.
  0
  9
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  آخوندهای شیعه از بیخ و بن کافر و مشرک هستند. در دین اسلام قبر پرستی، امام پرستی، توسل به مردگان و اموات و امامان و امامزادگان حرام و شرک است. توسل و حاجت خواستن فقط از خدا بی واسطه. وقتی این آخوندهای احمق و مردم مقلد هفده بار در نماز می گویند ایاک نستعین (خدا تنها و تنها از تو یاری می جوییم) متوجه هستند چی می گویند؟. کسی که بر مذهب شیعه آخوندهای صفوی بمیرد میرود جهنم. تمام این آخوندها مشرک و جهنمی هستند از ما گفتن
  1
  2
  دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
  ۷۲
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  اتفاقاً بد نیست این روایات، بذارین بگن، تشویقشون هم بکنین! بذارین ببینیم فردا که کشیده شدن پای میز محاکمه چجوری این اراجیف رو توجیه میکنن! لاجرم هرکس که بالاتر نشست / استخوانش سخت تر خواهد شکست!
  0
  0
  دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.