توهین به ایران یا انساندوستی؟ تقاضا از عربستان برای ارسال بخشی از گوشتهای عید قربان به ایران

+77
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان

  توهین نیست دارند یک لطفی به ایرانی می کنند . نمی دانم با این وضعیت رزالت ایران و ایران چرا اینها باز هم اینقدر مغرور هستند فکر می کنند بهترین در دنیا هستند؟
  25
  115
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
  ۲۲
  varied - ریزه، ترکیه

  دمشون گرم البته توهین به ایران نیست توهین به خوک های طویله رهبری است
  12
  136
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  زنها مون رو که باید تقدیم مردان شیعه منطقه کنیم، به عربستان هم که باید برای غذامون التماس کنیم قبل از هر تصمیمی هم که نماینده رسمی وزارت خارجه باید بدوه بره روسیه اجازه بگیره میخواین اعلام کنید ما ایرانیان حاضریم به‌هر خارجی یک دور کولی بدیم که لقمه نونی بهمون بدن. بعد هم شکر خدا کنیم که حداقل با وجود آخوند کشوری اسلامی داریم که اجازه نمیدیم یک نخ موی زن ایرانی رو نامحرم ببینه
  8
  114
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی

  مگه سیستان و بلوچستان وضعیت بهتری از سومالی داره؟ قبل از این که ناراحت بشید از خودتون بپرسید که شما خودتون چه کاری برای . اینا کردید .
  7
  120
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  دنبلان هاش واسه بیت رهبری سیراب شیردون هاش واسه بسیج روده هاش واسه سپاه پاسداران
  14
  94
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳
  ۵۷
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  توهین نیست! حقیقتِ نتیجه حکومت اخوند خشک مغز در یک سرزمین پربرکت و ثروتمند است! یا اونجوریکه خشک مغز اعظم ۴۳ سال پیش محض ورودش در بهشت زهراگفت (این یک غنیمت است که به دست اسلام افتاده است)!. سرچ کنید تو یوتوپ خمینی بهشت زهرا و پیدا کنید منظور از غنیمت در اسلام چیست که میدونم میدانید
  4
  71
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  سگ زرد برادر شغال است. اینها نوکران سعودی هستندکه از خوشحالی نمی‌دانند چه کنند. این حـ... های عمر پرست کم از قاسم کتلت و شیعه ها ندارند و ایرانیها را مجوس می‌دانند. اینها کثیف‌ترین و بیناموس ترین مردم تاریخ هستند و جالب می‌بینیم یک تجزیه طلب زیر اردوغان. یک نوکر ترامپ هم حمایت کردند. ما میگیم خر نمی‌خواهیم پالون خر عوض می‌شود. ما نه به دین عرب احتیاج داریم و نه به اسامی شان و نه به گوشت شان. بعد از جنگ دوم جهانی زمانی که آلمان به نیروی کار احتیاج داشت ترکیه گله گله آدم فرستاد تنها ایران بود که سرافراز شکم گرسنه داشت ولی چون شیر به حمالی تن نداد.
  42
  19
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
  ۴۲
  Buddliea - لندن، انگلستان

  توهین نیست عین عزت و سرافرازی هست که ملتی را که دولتش عرضه سیر کردنش را نداره یک کشور دیگه سیر میکنه
  7
  48
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸
  ۴۹
  کی مرام - اتاوا، کانادا
  این تیکه ویدیوکلیپ باحتمال قوی از شبکه کلمه تی وی kalameh tv باشد که یک شبکه عربستانی است و برنامه بزبان فارسی دارد.
  20
  14
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. کی تا حالا گدایی کردن برا ایرانی اونم از کسانی که از ما نفرت دارند توهین نیست؟ این که توهین نیست دخترامون را دو دستی تقدیم اعراب کنند توهین نیست پس چی توههین حساب میشه برا شما ؟ اگه نداشتیم و محتاج بودیم میشه گفت توهین نیست. یکی فقط یکی از اختلاسها چند برابر گوشتی هست که برامون گدایی میکنند. حالا دزدی های دیگه و فضل و بخشش به تروریستهای سوری لبنانی فلسطیزی یمنی و عراقی هم به کنار. یکم شعور و غیرت آرزوست
  9
  22
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  اگر یک ذره شرف برایمان باقی مانده بود آن هم‌از زمانیکه شاه عربستان با شمشیر جلوی شاه ایران قر میداد که خوش آمد بگوید آن هم‌دیگر بباد رفته . شرف گفتم که‌نداربم‌اخوندو‌بیرون کنیم از ایران . راست می‌گوید ! شما ۱٪ تهران را‌نگاه‌نکنید . الان بهترین عذا سالی یکبار برای خیلی ها تن ماهی با برنج است . اگر تازه بتوانند . از ماست که بر ماست .
  5
  23
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  هر چه می خواهید اسمش را بگذارید برای آخوند مهم نیست . بفول معروف ، مفت باشه کوفت باشه. این گوشتها برای فروش شاید بدست مردم برسد ولی پولش به جیب آخوندا میرود .
  5
  19
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  . ال سعود فیلم میسازه و نوکرای ایرانیش یعنی سلطنت طلبان هم اونا را نشر میدن .ایران هم موشک میسازه و هم طباران یمنی ایران لطف می‌کنند اونا را میکوبوندد سر ال سعود ،. پاینده ایران🇮🇷❤️
  42
  8
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  راسو راستگو دروغگو زمانی که می‌‌گویم. سایبری هستی .به شما بر می‌‌خورد. فرقت با کلم و خیار این است که افسار تو را رها کرده و می‌‌گویند هرچه دل تنگت بگو مگر خط قرمز ریش آقا. کافی‌ است چند جمله که نوشتی خواند بوی گند بسیج سایبری در فرانکفورت هم به بینی‌ ما خورد. اول عمری یعنی چه ؟ عمری یک کسی‌ می‌‌گوید که ۱۱ سال طلبه در حوزه ننگ قم بود. کمتر از نیمی از هموطنان ما سنی هستند. یک بار دیدی رضا پهلوی عمری بگوید؟ در اینکه به دین عرب هم فحش می‌‌دهی‌.در زیر آن ریا و دروغ نهفته است. چه کسی‌ نمی‌‌داند که شیعه مرید شیخ علی‌ همه شاخه‌ها اسلام را حرام می‌‌دانند بجز خودشان. گذشته دردت با عربستان چیست ؟ یادت رفته همین پادشاه عربستان چگونه در فرودگاه یک روز منتظر شاه ایران می‌‌شد تا عرض ادب کند ؟ شاید با چاپلوسی از رضا پهلوی یک عهده این جا فریب دهی‌ ولی مار خورده تا افعی شده.جوجه بسیجی دوباره از خشم یادت رفته تازگی‌ها نوه شاه دوست شده ؟ شروع کردی به فحاشی ؟
  9
  3
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. سهندگلی جان, گل پسر شما که معنی لغت رزالت رو نمی دونی, سعی کن از لغتی استفاده کنی که معنیش رو میدونی. بعد هم اگر کس یا کسانی بهت بدی کردن, توهین و تحقیر شنیدی, برو یقه همونهایی که این کار رو کردن بگیر. دلیل نداره که اگر کسی به شما توهین کرده حالا با همه ایرانی ها بد بشی. مثل اینکه من از یک آذری بدی ببینم و به این نتیجه احمقانه برسم که همه آذری ها بدند. آره برادر, یه خورده فکر کن, دنیا رو جور دیگه ای می بینی.
  0
  0
  دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.