آیا کریستیانو رونالدو می خواهد منچستریونایتد را ترک کند؟

العربیه:به‌دنبال عدم راه‌یابی منچستریونایتد به لیگ قهرمانان اروپا، به‌رغم مصاحبه‌ اخیر کریستیانو رونالدو که در آن گفته در «اولدترافورد بسیار خوشحال» است و فصل آینده را در من‌یونایتد باقی خواهد ماند، در‌باره آینده او در این باشگاه اما تردیدهایی وجود دارد.

در این‌باره نشریه بریتانیایی «تایمز» عصر شنبه 11 تیر در گزارشی اختصاصی مدعی شده که کریستیانو رونالدو از مدیران منچستریونایتد درخواست کرده است تا در صورت دریافت پیشنهادی رضایت‌بخش در این پنجره نقل و انتقالاتی، به او اجازه خروج از باشگاه «شیاطین سرخ» را بدهند.

این نشریه افزود که فوق‌‌ستاره 37 ساله پرتغالی و دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان، به‌‌شدت علاقمند است که پایان دوران حرفه‌ای خود را در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و رکوردهای خود را در این رقابت‌ها ارتقا دهد.

گفتنی است که من‌یونایتد در فصل آینده جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب نکرد و می‌بایست در لیگ اروپا به رقابت بپردازد و همین امر باعث شده تا گمانه‌زنی‌هایی درباره آینده رونالدو در این باشگاه که از حضور در لیگ قهرمانان اروپا بازمانده است، مطرح شود.

تن‌هاخ 52 ساله، ماه گذشته، در گفت‌وگویی با نشریه هلندی «تلگراف» اظهار داشت که می‌خواهد کریستیانو را در من‌یونایتد حفظ کند، اما به‌نظر می‌رسد که رونالدو از اظهارات قبلی خود پشیمان شده و قصد دارد تا با کمک ژرژ مندس، سوپر ایجنت پرتغالی‌ خود به تیمی که جواز حضور در لیگ قهرمان اروپا را دارد، بپیوندد.
+5
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.