آوارگی ساکنین یک محله بدنبال تخلیه ساختمان برای ایمن سازی به دستور مقامات قضایی

آوارگی ساکنین یک محله: از ایمن سازی ساختمان ها فقط بخش تخلیه ساکنین را اجرا کرده و ساماندهی و اسکان حتی موقت را به عهده خود مردم گذاشته است.
یک شهروند-خبرنگار از محله حسن‌آباد در شمال شرق کرج، روز جمعه ۱۰ تیرماه با ارسال ویدیویی برای ایندیپندنت فارسی می‌گوید ساکنین ۲۶ واحد در این محله به دستور دادستانی مجبور به تخلیه منازل خود به دلیل خطر ریزش شده‌اند. این شهروند می‌گوید حالا بسیاری از خانواده‌ها در خودرو، پارک و خیابان زندگی می‌کنند و دولت یا شهرداری کرج هیچ مکان جایگزین برای اقامت موقت آن‌ها تا زمان بازسازی بنا را در نظر نگرفته است.
+69
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  دو کلمه حرف حساب - حصار، ایران

  این رژیم تو گند زدن رقیب نداره. بابا شما که عرضه یک تخلیه درست ندارید که قبل از هر کثافتکاری اول جا و مکان برای زن وبچه مردم تهیه کنید.
  5
  26
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  چیه،از دولت که مشغول خدمت به یمن و غزه و لبنان و وحشالشعبیهای عراق است چه انتظاری دارید،میدونید تنها برای سوهر دادن زینب کپک قایم کتلت به تروریستهای خسن خرص الله دولت مجبور شد به ه شوهر اولش برای هر شب یک میلیون دلار بده، میدونید برای تهیه صیغه برای آدمکش‌های خسن خرص ا. که شیعه تولید کنند روزی چقدر پول خرج میشه ،این فقط یک گله از تروریست‌های باند آخوندی بود. تنها خریدن لنگ مد روز برای. یمنی‌ها وتهیه صیغه برای اونا ،جامشی برای هزاره‌ای افغان، اشغالهای پاکستانی و هندی دست آخر حشد الشعبی چه خارجه داره.کار اونها که روبراه شد به شما ها هم می‌رسند لاکن کمی تحمل کنید...نهار بهتون دادن؟
  2
  23
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا
  اینا با این کارهاشون میخواهند الگو جهان باشند البته در دزدی، تروریست ،دروغگویی خلاصه اینکه بقول رهبر ما رکورد زدیم وخواهیم زد.
  1
  6
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
  ۵۲
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ
  خاک بر سر ما که گفتیم مرگ بر شاه. حالا بکش دندت نرم که لیاقتمون بیشتر از این هم نیست. نوش جان
  0
  5
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.