انفجارهایی پی در پی در قرارگاه مالک اشتر سپاه در تهران - ویدیو

ایران وایر: در شامگاه ۱۰تیر۱۴۰۱، گزارش‌ها و ویدیوهایی از چند انفجار پیاپی در قرارگاه  مالک اشتر سپاه پاسداران در تهران منتشر شد.

 ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه دیشب دهم تیر، صدای چند انفجار از قرارگاه مالک اشتر سپاه پاسداران واقع در منطقه پانزده و جنوب شرقی تهران به گوش رسید.برخی رسانه ها فیلمی منتسب به انفجارها در قرارگاه مالک اشتر منتشر کردند. اما هنوز منابع رسمی ایران به ویژه خبرگزاری‌های سپاه پاسداران وقوع این انفجارها را تایید نکرده‌اند.

پس از این انتشار خبر انفجارها یکی از اکانت‌های فعال اسرائیلی در توییتری، به اسم ترورآلارم در توییتی این خبر را تایید کرد.

با وجود عدم تایید این انفجار تعدادی از منابع محلی در تهران وقوع این انفجارها را تایید کرده‌اند. نکته قابل توجه این است که همزمان با انتشار این خبر، خبرگزاری‌های نزدیک به سپاه پاسداران، اخباری از آتش سوزی در یک مرکز نظامی ارتش اسرائیل در نزدیکی شهر «الرام» واقع در شمال اسرائیل منتشر کردند.

تا لحظه تنظیم این خبر هنوز جزئیات بیشتری از این حادثه منتشر نشده است اما بالا گرفتن تنش‌ها میان ایران و اسرائیل در هفته‌های اخیر، گمانه‌زنی‌هایی از دست داشتن اسرائیل در این انفجارها مطرح شده است.

ایران، اسرائیل را مسوول ترورها و مرگ مشکوک مقامات نظامی، نظیر سرهنگ صیادخدایی، از نیروهای سپاه قدس، و همچنین چند افسر نیروی هوافضای سپاه در هفته‌های اخیر می‌داند و اظهارات انتقام‌جویانه‌ای داشته است. در هفته‌های اخیر برکناری بسیاری از مقامات امنیتی سپاه از جمله رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، حسین طائب، خبرساز شده بود.
+98
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  فیل آگاه - لندن، انگلستان

  محسن دماغ اقتصاد دان خالی بند تا تو شورت اهل بیت هم دارن عملیات انجام میدن ، منتظر چی هستی
  3
  88
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  romano - تهران، ایران

  اسرائیل اگر میخواد زندگی سالم داشته باشه باید تو کشور کوچکش که هزار مشکل داره و فقط تو ۳ سال پنج تا دولت عوض کرده بتمرگه و لقمه اندازه دهنش برداره. تنها کشوریه که راه و رسم اوباش گری سیاسی سیستم کارشه خیلی هم فکر میکنه حق داره و قدرتمنده. الان تنها کشوریه که بنام آپارتاید توسط تمام نهادهای حقوق بشر شناخته شده. من با حکومت ایران مشکل دارم ولی اسرائیل در بیشرمی سیاسی یکچیزی مثل روسیه است. اگر ایران فردا زدشون چیزی که خودشون باعث اش بودن. ایران تا الان اگر بزن بود میزد ولی فکر کنم برای این صبر انتهایی هست مخصوصا که رژیم ایران یک رژیم اصول گراست. اسرائیل باید همینجا متوقفش کنه در همون حد سوریه هم زیاد بود ولی این عاقبت خوشی نداره و یهودیها بسیار پرو و احمقن که فکر میکنن این روش برای همیشه ممکنه. کشورهای کوچک اهداف مقطعی و کوچک دارن و در آخر بازنده‌اند.
  69
  13
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  koroshniknam - تهران، ایران

  عجیبه که خرابکاریهای داخل رو خودیها انجام میدهند و اسراییل گردن میگیره یعنی اینا کلا اسراییلین ؟
  1
  37
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  نظام اخوندی از فرمانده های سپاه می ترسد که نکند کودتا بر علیه حاکمیت اخوند انجام دهند به همین خاطر به بهانه جاسوس بودن فر ماندهان سپاه را یکی بعد از دیگری حذف میکند تا بتوانن سپاه را در کنترل خود گیرند. البته ناگفته نماند احمدی نژاد در زمانیکه ریس جمهور بود گفت ما انقلاب کردیم ولی خیلی از اخوندها مثل اخوند صادق لاریجانی ها که در انقلاب نقشی نداشتن قدرت کشور را قاپیدن. بله همین فرمانده های سپاه که در زمان شاه جوان و نوجوان بودن به خیابانها می امدن و بر علیه شاه شعار میدادن و باعث پیروزی انقلاب ننگین سال 1357 در ایران بودن.
  3
  30
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Aydin2009 - استانبول، ترکیه

  [::romano - تهران، ایران::]. اول جواب این چند سوال رو بده بعد اینجا نظر دروغ پست کن :. مگه اسرائیل تا بحال جز اینکه تو‌کشور کوچک خودش بوده و خواسته اونجا آسایش و بقا داشته باشه کاری کرده؟ جز دفاع از خودش در مقابل حزب الله لبنان و گروهکهای فلسطینی چه اقدامی کرده؟ اسرائیل تابحال کدوم کشور رو تهدید کرده؟ اسرائیل تا بحال یکبار هم ادعای حمله و نابودی ایران رو داشته؟. در مقابل این جمهوری اسلامی،حکومت صدام حسین،رژیم بعث سوریه و گروهکهای تندرو فلسطینی و لبنانی بودن که خواستار نابودی اسرائیل بودن و مشغول عملیات مختلف بر ضد اسرائیل. اتفاقا تو مخالف حکومت ایران نیستی.اگر هم هستی یک اسلامگرای بی مغز و شستشو مغذی شده ....مثل خودشون هستی که در عمل فرقی نمیکنه مخالف این رژیمی یا نه.
  2
  22
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::romano - تهران، ایران::]. افتابه با اب یخ
  1
  21
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اسراییل تا زیر بالشت اغا هم نفوذ کرده. داره ترتیبشون را میده
  1
  26
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.