پدری در شیراز هنگام دستگیری دخترش توسط ماموران سکته کرد

ایران وایر: بنا به گزارش رسیده به ایران وایر، در پی دستگیری شقایق خانه زرین، شهروند بهائی توسط ماموران وزارت اطلاعات در شیراز پدر این شهروند بهائی بر اثر استرس ناشی از هجوم ماموران به منزل و دستگیری دخترش دچار سکته قلبی شده و با گذشت چند روز هم‌چنان در شرایط نامناسب جسمانی قرار دارد و در بیمارستان بستری است.

ماجرا بر این قرار بوده است: ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۵ تیر ماه ۱۴۰۱، هنگامی که  «فرزاد خانه زرین» در حال خروج از منزل بوده با ماموران وزارت اطلاعات برخورد می‌کند و با فشار آنان به منزل بازگردانده می شود. ماموران بدون اطلاع دادن به ساکنین منزل وارد  می‌شوند و از بدو ورود، شروع به تفتیش منزل می‌کنند. در حین بازرسی، یکی از ماًموران به شقایق می‌گوید که آماده شود تا با آن‌ها به اداره اطلاعات بیاید.

در همین وضعیت، فرزاد پدر شقایق دچار درد قلب می‌شود که ماًموران از زنگ زدن به اورژانس جلوگیری به‌عمل می‌آورند و خودشان سعی در آرام کردن آقای خانه زرین می‌کنند. با وخیم‌تر شدن حال فرزاد خانه زرین، ماموران به شقایق اجازه‌ می‌دهند تا به اورژانس خبر دهد و در همان حین، خانواده را مجبور می‌کنند تا منزل به هم ریخته را تا پیش از آمدن اورژانس مرتب کنند. پس از آمدن اورژانس، چند تن از همسایه‌ها مقابل درب خانه می‌آیند به همین دلیل ماموران از منزل خارج نمی‌شوند و مدتی بعد از اعزام پدر شقایق به بیمارستان و متفرق شدن همسایه‌ها از مقابل خانه، ماًموران از منزل خارج شده، شقایق خانه زرین را سوار اتومبیل کرده و به بازداشت‌گاه پلاک صد شیراز انتقال می‌دهند.

قابل ذکر است در روز یکشنبه ۵ تیر ماه، سه شهروند بهائی به نام‌های  ژیلا شرفی نصرآبادی، شقایق خانه زرین و نگار ایقانی به طور هم‌زمان در شیراز دستگیر و تاکنون در بازداشت‌گاه اداره اطلاعات شیراز موسوم به «پلاک صد» در بازداشت هستند.
+117
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  شکی در این نیست که عوامل همکاری با موساد، همین جماعت ضاله بهائیت هستند.
  130
  7
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۴
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اینگونه جنایات ناشی از وجود اسلام ساختگی در کشور است.تا این ویزوس کشنده سرطانی یعنی اسلام عزیز از دیار ما ریشه کن نشود ما و نسل های بعد باید شاهد اینگونه جنایات باشیم
  1
  61
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
  ۶۶
  Azadi9 - پاریس، فرانسه

  [::یا فاطمه زهرا - مونیخ، آلمان::]. برادر مکتبی، به قول دکتر میلانی اگه شماها یک صفحه سند و یا مدرک رو میکردید دال بر جاسوسی معلوم نبود که چه بلایی بر سر هم کیشان مظلوم مآامی آوردید، نصیحت میکنم که زحمت به خودتون ندید و بیخود خونه مردم رو تفتیش نکنید چونکه چیزی پیدا نخواهید کرد به یک دلیل ساده، اینکارها در آیین ما "حرام" است. عاقلان را اشارتی کافیست....
  0
  52
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  هیچ دینی در هیچ جای دنیا هیچوقت برای هیچ مردمی خوشبختی و آسایش پدید نیاورده، فقط مبلغینش با استفاده از نا آگاهی مردم توانسته اند به قدرت و ثروت و رخوت دست پیدا کنند!
  0
  25
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
  ۵۷
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - مونیخ، آلمان::]. فاطی!. چرا جایی که چند تا فانتوم اف ۳۵ مانور میدن و با صداهای مخصوص شون حرکات اکروباتیک میکنن ؍ میایی مثل یه هلیکوپتر پِت پِت کنان میگی منم میخوام باشم؟
  0
  28
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.