اردوغان با حرکت عجیب اش بوریس جانسون را ترساند

در حاشیه اجلاس سران ناتو، رجب طیب اردوغان شانه بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس را بطور عجیبی فشرد که با واکنش بوریس جانسون مواجه شد.
ترکی حرف زدن بوریس جانسون با اردوغان
+13
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  بوریس ابگوشت 😂😂😂. خیلی گوگولیه این بوریس .
  9
  31
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۲
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - میلان، ایتالیا
  این جانسون تو ایستنا نوشته علاقه شدیدی به سریال پیشتازان فضا داره. فکر کرد، اسپاک هست.
  27
  21
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۹
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  اردوغان به زور میخواد خودشو وارد و کنار رهبران قدرتمند جهان قرار بده ولی بیشتر شبیه یک عروسک خنده دار هستش که هیچکس آدم حسابش نمیکنه. فقط یکم دیگه اصرار میکرد که سوئد و فنلاند نباشند در ناتو شک نکنید می انداختنش بیرون ولی خودش فهمید و جمع و‌جورش کرد.
  29
  68
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۴
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای اردوغان ۶۸ ساله ای وقتی راه میرود زیگزاگ میزند. ولی شانه آقای بشکه علی جانسون ۵۸ ساله را می فشارد واکنش او را ببیند که چطور موهایش چون آنتن پریشان میشود! ولی اگر پوتین ۷۰ ساله جای بشکه علی بود، آیا دست اردوغان را حس میکرد؟ یا اگر پوتین فشارش میداد، این خمره چکار میکرد؟ بعد همین آقایان پوتین ۷۰ساله را مسخره میکنند.اینجاست که باید گفت انصاف اینها واقعاً نم کشیده است. پاچه به گیران خوابتان نرود.
  43
  35
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۶
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  شما کاری به رجب بوریس پوتین ۷۰ ساله نداشته باشید. رجب ۶ میلیارد از فنلاند و سوهد بیرون کشید. هرچه شرط گذاشت قبول کردند. تازه هنوز هم ناز می‌‌کند. دیروز دوباره شرط و شروط جدید گذاشت. من که مخالفتی ندارم حاضرم یک رجب بگیریم و یک میلیون شیخ علی‌ بدهیم.همه که مثل شما عاشق تمثال پوتین نیستند. دست زدن هم اشکال ندارد. بی‌ ادب است ولی بیضه اسلام دارد. می‌‌تواند. می‌‌دانید چه بد است؟ بوسه شرم یا بوسه شرم آور. در اروپا قرون وسطا می‌‌گفتند. Osculum infame .کسی‌ که مقعد شیطان می‌‌بوسد. برای فریب مردم. چه مقعد‌ها بوسیدند به سال ۵۷. و امروز به دستمالی کردن رجب ایراد می‌‌گیریند.
  27
  27
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. اگر ما از محمد رضا شاه به نیکی یاد میکنیم بخاطر این هست که اولاً ایرانی بود و ثانیاً خدماتش به میهن را کسی نمیتواند انکار کند. این وسط شما چرا فدایی پوتین شدید و با هر بار بشکن زدن او شما چرا ملاق میزنید مشخص نیست! خبر ندارید که پوتین مورد لعن و نفرین ملت ایران هست یا سرسپردگی تبار شما به مسکو اجازه نمیدهد که از حمایت او دست بکشید!
  17
  35
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۶
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::paksan - ایران، ایران::]. نگاه به رجب بستگی به چشم اندازی است که ما ایرانی‌‌ها داریم. بخصوص اگر پان ایرانیست باشیم. چشم انداز هم که همیشه متفاوت است. لشگر اسراهیل با دیدن گولیات ۵ متری گفتند. بابام هی‌.۵ متر است.چگونه این را شکست دهیم ؟ داوید گفت .بابام هی‌ چقدر بزرگ است.اگر با سنگ به طرف او پرتاب , امکان ندارد خطا کنم. با تیر کمان یک سنگ به ملاج گولیات زد و گولیات نقش زمین شد. نمی‌‌گویم رجب داوید است ولی تا توانست در آورد.از میلیارد‌ها گرفته تا قدغن کردن نماینده ها PKK در مجلس‌ها اروپا. به همین راحتی هم نمی‌‌توانند بیرون اندازند. تازه دیروز هم دبه در آورد وگفت کم است بیشتر هم می‌‌خواهم. به نظر من نقش خود را بسیار عالی‌ بازی می‌‌کند.‌ای کاش ما هم یک رجب ایرانی‌ داشتیم
  21
  12
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۳
  ۳۸
  آریتما - استکهلم، سوئد

  نترسید، فقط نخواست اردوغان احساس صمیمت و دوستی بکند، اگه دقت کنید اصلا نگذاشت دست اردوغان رو شونش بمونه و فروی برداشت.
  4
  28
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵
  ۴۳
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  همه را مثل خودش، عمله حساب میکنه. توی ایران هم ترکها همین جوری اند: شوخی شوخی سعی می کنند سرت سوار بشن.
  20
  21
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸
  ۴۸
  dariush-alman - فرانکفورت، آلمان
  [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. دقیقا.
  14
  10
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  1- دوستان: بنده در متن بالا نظرم را راجع به آقای اردوغان و جانسون و پوتین از لحاظ فیزیکی نوشتم و نه کم و نه بیش! البته اشاره هم کردم که پاچه گیران خوابتان نبرد. که یک سگ هار پاچه بگیر شاه الهی، تحت نام مدافع حرم پهلوی فوراً پاس کرد😝.
  19
  16
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- دوستان ببینید که کرم از خود درخت است. این شعبان بی مخ اسکویی نژاد یک کاری میکند که دو مرتبه مجبور شوم ، از نظام شاه و شاه الهی ها بگویم. باور کنید که این اوباش. لات. سبکحال. پخمه. ملیجک. دلقک. دستمال بدست ِ چاکرمنش. بیشترین خدمت را به نظام دینی میکند و بدترین ضربه را به پهلوی میزنند. باید هشیار بود و طرفداران شایسته پهلوی به این ویروس ها واکسن و پوزبند بزنند. دقت بفرمایید هم چنین آدم تهوع و تفاله ای که هنوز اول کار اینطور دیکتاتوری اعمال میکند، و انتظار دارد همه مثل او فکر بکنند. وای بروزی که در مسند باشد چکار میکند!
  8
  15
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان
  جه تیتر عقده ای و بدی انتخاب کردید . در عکس اول بوریس اردوغان را دوست خطاب کرد و در عکس دوم اروغان به بایدن گفت پدربزرگ بوریس هم ترک است و بوریس هم گفت چوخ گوزل یعنی خیلی زیبا- روابط ترکیه و انگلیس در سطح بسیار خوبی است و در زمینه های امنیتی و دافاعی قراردادهای بسیار مهمی بسته شده است . ارودغان می داند چطور هم غرب و هم روسیه را در دست داشته باشد و آنها را در جهت منافع کشورش استفاده مند. به این می گویند سیاسیتمدار. نه مثل ایرانی که دو دستی کشور را مستعمره چین و روسیه می کنند فقط برای اینکه ارز رژیم محافظت کنند.
  5
  16
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  وق وق نکن. وقتی‌ دعوت نامه برای پاسخ می‌‌فرستی. بعد زیرش نزن. یا چیزی نگو یا گر. تحمل پاسخ را داشته باش
  12
  10
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
  ۶۰
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. برای اولین بار یک حرف منطقی در مورد ترکیه گفتی!!!! آجر پاره ای به سرت نخورده باشه؟؟
  6
  5
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷
  ۶۰
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. معلوم است بد جوری اذیت شدی.بزرگ که شدی یادت میره .
  6
  7
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  وقتی که میگویند هرکس فضول هست دستها بالا. خب آدمهای فضول دستشان را میبرند بالا! کسی که دستش را بالا نمی کند یعنی آدم با شخصیتی است. اینجا بنده نه کاری با کسی داشتم، و نه نام کسی را بردم. گفتم هرکس به بنده حمله بکند، پاچه به گیر و .... است! حالا باید پیدا کنید ....خرفت زوزه کش را!
  4
  12
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  البته حرکت اردوغان زشت بود، ولی اگر پدر بزرگ بوریس ترک بوده، حالا بهتر برای من یکی مشخص شد که علت مواضع سیاسی او همان ترکیت است! با جناب زرتشت موافقم که »رجب« برایش آیدول است!، ولی یک چیز را زرتشت قبول نخواهد کرد، و آن این است : آیا حاضری که ما هم در ایران یک حکومت ایرانی داشته باشیم، مانند ترکیه که یک حکومت ترکی دارد؟! نه، نچ! زرتشت به هیچ گونه ای تن به این تئوری نخواهد داد، و علت مخالفت و بغض 57 او هم به همین خاطر است!، او از سال 57 به این دلیل انتقاد نمی کند که به راه کج رفت، بلکه چون حکومت از دست »خاندان های ترک تبار« برای ابد بیرون رفت نارحت است! زرتشت یک زرتشت ایرانی نمی خواهد، بلکه یک »رجب ترک« می خواهد، و این یعنی قی کردن تاریخ گذشته!!
  4
  6
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. پهلوی خاندان ترک تبار بود؟!
  5
  3
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. نخیر، باز شما بیدلیل منفجر شدی و آسمان و ریسمان را به هم بافتی تا وانمود کنی که حق به جانب هستی. شما در کامنت اولت بوسه ای به دست پوتین زدی و ما معترض شدیم و پرسیدیم کجای شما به مسکو متصل است که بجای یک رهبر ایرانی بوسه را به دست یک دشمن کشور ما میزنی. این نه ربطی به نظام پادشاهی داشت و نه ارتباطی به محمدرضا شاه پهلوی. در مجموع از اینکه آبروی نداشته خود را مرتب میریزید بسیار خوشنودم و میبینم که کاربران این سایت هم ارزشی برای محملات شما قائل نیستند.
  5
  3
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. شما ذوق نکن. منظور جناب زرتشت این هست که اردوغان برای منافع حزب خود و در نهایت ملت ترکیه قدمهای مثبت برمیدارد و نقش سیاسی خود را درست بازی میکند. اما این معنی آن را نمیدهد که اگر احمق های ایرانی هم فریب ظاهر او را خوردند و هوای جدایی طلبی به سرشان زد سایر آذری ها از جمله این حقیر خواهیم گفت که اول از روی جسد ما عبور کنید و بعدا به فکر استقلال آذربایجان بیفتید.
  7
  3
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  1-در باره چاپلوسی و دستمال بدستی میرزاده عشقی اینطور میگوید: (٭٭ هرآنکه بی خبر از فن ..... شد٭٭)- - -- (٭٭دچار زندگی سخت و نان خالی شد٭٭) یا در دربار آقا محمد خان قاجار قرعه ای بنام پیرمردی افتاد که شعری بخواند. او اینطور خواند: (٭٭ نه عقل تو را که وصف عالیت کنم٭) ---- (٭ نه فهم تو را که حرف حالیت کنم٭) --- (٭٭ نه ریش تو را که ریشخندت سازم٭٭) -- (٭٭نه ......کنم٭٭)
  2
  7
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۰
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- یا شخصی عرب در باب تملق و پاچه خواری اینطور میگوید: ۱-(٭٭ یا ایها المومنون ممالشون .....ریسهم ٭٭) --- یعنی ای کسانی که ایمان آورده اید ، بمالید ....رییس خود را. ۲-(٭٭ مالش الآلت روسایهم السفینه النجات٭٭ ) --- مالیدن .....رییس کشتی نجات شماست.
  2
  5
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۲
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خاندان پهلوی از همه ی ما ایرانی تر بودند، من به تبارشان کاری ندارم، و برایم مهم نیست، ولی برای اولین بار در تاریخ هزار ساله ی ایران، در دوران پهلوی دست دوستی حکومت به سوی »ایران« دراز شد و آنهمه دلگرمی و پیشرفت بوجود آمد، که البته شرایط جنگ سرد هم بود، ولی دست قجر کوتاه شد، حکومت در ایران تا »ابد« در دست »ایرانیان« خواهد بود، نه یک »قوم » وحشی و زبان نفهم. خیر دوست گرامی، پهلوی ها »ایرانی« بودند، ولی قجری ها همچون مارپیچک از »ایوان« آن بالا رفتند و آنها را مانند »موریانه« از درون خوردند!!
  2
  5
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۳
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی
  میدونم خیلی ها به دلایلی مختلفی از رحب خوششون نمی یاد ولی همین اقا بدون هیچ نفتی و گازی کشورش را به یکی از قطبهای گردشگری دنیا و یکی از قدرتهای نظامی و اقتصادی دنیا در اورده و از اونطرف ایزان متأسفانه داره با اوگاندا و اینا حال میکنه . هم داه با اسراییل تجارت میکنه هم به فلسطین کمک میکنه. هم مسجد داره هم میخانه . یادمون نره که رهبرها کشورها دیگه فقط به گشور خودشون مسیولیت دارن نه ایران.
  2
  3
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. خجالت بکش آدم، اینهمه مهملات سر هم کردی و سایت وادار شد که ۸۰ درصدش را حذف کنه، اونوقت ما را متهم به فحاشی میکنی؟ لا اقل وقتی که در ایوان ملک دومت نشستی و شرابی خوردی هوس کامنت نوشتن به سرت نزنه که بیشتر از این ضایع نشی!
  6
  2
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. من هم مانند شما و اکثر ایرانیان از قاجار ها دل خوشی ندارم، اما نباید منکر آن شد که یک ترک زبان هم میتواند یک ایرانی اصیل باشد و به میهنش ایران عشق بورزد.
  6
  3
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  بوریس توله ترک شانس آورد اردوخر با نهادهای جدیدش بهش گفتم نزد
  1
  2
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. بر منکر آن لعنت!
  5
  1
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۵
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  تصیح میکنم ....شانس اورد اردوخر با نعلهای جدیدش یک جفتک به بوریس خره نزد
  2
  3
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  باید به مشنگعلی دلقک و ملیجکِ دستمال بدست اشاره بشود، گیرم من بوسه بدست پوتین بزنم. به آدمهای نادان و احمق چه؟ به بیشعورهای ساواکی منش چه ربطی دارد ؟ آدم ذلیل باید برود برای ارباب خودش بله قربان بگوید. ننگ بر آدمهای چاپلوس و دستمال بدست. باید خجالت بکشد از اینکه توی این سن و سال پاچه خواری میکند. بله شعر میرزاده عشقی راجع به آدمهای چاپلوس و دستمال یزدی بدست سانسور شد. یوکی هم هر طور صلاح ببینید سانسور میکند.
  1
  4
  یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. فقط ایرانین یوکی نیست که سعی در اصلاح شما دارد، یک ملت ۸۰ میلیونی از اینکه انگل های خود را پاک کند در تکاپوست. افسوس که در حماقت مضاعف قادر نیستید واقعیت ها را ببینید و درک کنید. به همین دلیل مراجعه به روانپزشک را بدفعات به شما پیشنهاد داده ایم.
  4
  1
  دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۳
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اردوعان ان چنان دست روی شانه نخست وزیر انگلیس گذاشته که با خشم وی روبرو شد .حضرت اردوعان جلسات رسمی سیاسی را با قهوه خانه های انکارا و استانبول عوضی گرفته
  3
  2
  دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  دستمال یزدی قیمتش رفت بالا!
  1
  1
  دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. حرف آخر را ملت میزند که میسوزید. رضاشاه روحت شاد.
  0
  1
  دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.