مجری تلویزیون آذربایجان در اقدامی غیرحرفه ای، خواننده تبریزی را از برنامه اش بیرون کرد

در یک برنامه زنده تلویزیونی که افشین آذری خواننده پاپ آذربایجان از تبریز نیز در آن به عنوان میهمان حضور داشت؛ زائور کمال مجری تلویزیون آذربایجان در یک اقدام غیرحرفه‌ای ضمن افشای گفتگوی خصوصی‌اش با افشین آذری در مورد دعوت از سایر خوانندگان ایرانی، او را از استودیو بیرون کرد. عصر تبریز: مجری شبکه تلویزیونی اِی آر بی (ARB) جمهوری آذربایجان در یک اقدام غیر حرفه ای افشین آذری خواننده تبریزی را از برنامه زنده اخراج کرد.
 
به گزارش عصرتبریز، روز گذشته در یک برنامه زنده تلویزیونی که افشین آذری خواننده پاپ آذربایجان از تبریز نیز در آن به عنوان میهمان حضور داشت؛ زائور کمال مجری تلویزیون آذربایجان در یک اقدام غیر حرفه ای ضمن افشای گفت و‌گوی خصوصی‌اش با افشین آذری در مورد دعوت از سایر خوانندگان ایرانی، او را از استدیو بیرون کرد.
 
زائور کمال خطاب به افشین آذری گفت: شما در پشت صحنه با لحن دیگری با من صحبت کردید که من آن صحبت ها را دوست نداشتم. شما گفتید: «چرا خواننده های ایرانی مثل علی پرمهر که محبوبیتی ندارند را به برنامه دعوت می کنید، کسی آنها را نمی شناسد، در ایران من صحنه را پر می کنم!».
 
افشین آذری هم در پاسخ زائور گفت: من چنین چیزی یادم نمی‌آید که به شما گفته باشم. افشای حرف‌های خصوصی بین دو نفر دور از مردانگی است و خوب است که بین خودشان بماند.
 
زائور کمال در ادامه به افشین آذری می گوید که من اجازه نمی دهم شما در این برنامه اجرا داشته باشید و باید اینجا را ترک کنید. او سپس می گوید من را با دیگر خواننده ها در یک ترازو قرار ندهید. از همه خوانندگان ایرانی هم درخواست دارم، هرکس صدای زیبایی دارد و می‌خواهد مهمان ما شود می‌تواند به اکانت اینستاگرام من پیغام بدهد.
 
اقدام این مجری تلویزیونی سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده و با واکنش تند فعالان رسانه ای و مجازی جمهوری آذربایجان مواجه شده است.
 
روزنامه ینی مساوات با انتقاد از اقدام این مجری نوشت: مجازات کسی که مهمانی از آن سوی ارس را می راند چیست؟
 
ایلقار الفی اوغلو روزنامه نگار شناخته شده آذربایجان نیز با اظهار تأسف از اقدام زائور کمال خطاب به مدیران شبکه تلویزیونی اِی آر بی (ARB) گفت: هر چه زودتر این مجری هتاک و بی ادب را اخراج و عذرخواهی کنید.
 
در عین حال، مشفق عسگرلی نائب رئیس شورای مطبوعات جمهوری آذربایجان نیز در خصوص این حواشی با بیان اینکه مجریان باید فرهنگ تلویزیون را رعایت کنند، گفت: اقدامات لازم برای برخورد با رفتار توهین آمیز زائور کمال انجام و به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
+214
رأی دهید
-71

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  خردگرا - برن، سوییس

  وای بر ما. فقط همین ، چه جایگاهی در این دنیا پیدا کرده ایم .. ننگ ابدی بر جمهوری اسلامی و اربابانشان که این سرنوشت شوم را برای ما رقم زدنند. با آرزوی بازگشت دوباره آذربایجان جدا شده به مام میهمن.
  58
  294
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  افشین آذری خواننده خوب آذری است و خواننده خوبیه و اون مجری آدم بی شخصیت و زاقارتی بود که نه سواد حرفه ای مجری گری داره نه قیافه درست و حسابی یه کلنگ بی شخصیت . خیلی بی شعور بود
  300
  248
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۲
  ۴۳
  Didar2022 - پایتخت، اتریش

  این افشین آذری خیلی غیر حرفه ای هست، کلا داره زور میزنه محبوب بشه،
  120
  68
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
  ۶۲
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  زائور کمال مجری تلویزیون یک مجری در پیتی میباشد متاسفانه شعور این مجری به حدی پایین و غیر حرفه ای میباشد و رفتار ایشان هیچ لرزشی از شخصیت مهمان برنامه هر کس که باشد کم نمیکند
  32
  188
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۲
  ۴۳
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  قابل توجه اونهایی که توی استادیوم تبریز عرعرشون بلنده برای باکو.
  60
  282
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
  ۵۲
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  خواننده تبریزی ایرانیها رو خراب کرد اما مجری اذربایجانی ایرانیها را قیمت داد و بالا برد !! این چیزی بود که من فهمیدم ، اما در برنامه زنده این رفتار اصلا حرفه‌ای نیست
  55
  91
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
  ۶۲
  Diavik - استکهلم، سوئد

  این مجری بنظر من کار خوبی کرده که دیگر ایرانیها این فرهنگ را کنار بگذارند، از دیگران بدگویی، چاپلوسی و دستمال کشی و از خود تعریف کردن. این آقا افشین اگر آن چیزهارا پشت صحنه گفته باید پایش هم بشیند نه اینکه زیرش بزند. امیدوارم هم او و هم بسیاری ایرانی دیگر چیزی از این ماجرا یاد گرفته باشند!
  32
  126
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اِشک آدام!
  33
  52
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  قدر مسلم اینکه مجری برنامه قصد خراب کردن افشین رو در مقابل تماشاچی ها داشته. در غیر این صورت می تونست بعد از صحبتهای افشین در پشت صحنه که براش خوشایند نبوده, همانجا عذر افشین رو بخواد و بدون او برنامه رو شروع کنه.
  15
  95
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
  ۳۹
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  عجب مجری بی شعوری.
  17
  44
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::خردگرا - برن، سوییس::]. پاینده باد مرزهای جاویدان ایران هیچ اشغالی خودش را به ما وصل نکند
  14
  30
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  اگر یکبار دیگه این مجری بی شعور میهمانی از ایران دعوت و بخواد اون خورد کنه دستور میدم سعید طوسی یک هفته بیاد ۲۴ ساعته تو برنامه اش قرآن بخونه تا مجری بی ادب ادب بشه . 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 بی شخصیت
  56
  31
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  سعدی میگه آدم ساکت باشه بحرفش بیارند بهتره تا آدم حرفی بیهوا بزنه بعد ساکتش کنند.به حرف سما128 نگاه کنید.شرط می بندم حتی یک خط از آهنگ این آقا رو بلدنیست.بعدنوشته خواننده خوبیه.مجریگری هم به قیافه نیست.با دوتا دیالوگ بین ایندونفر اونو بیسوادخطاب کرد.حالا اگر داستان ایندونفر برعکس بود،میگفت این خواننده بیسواده.3خط ونیم نوشته.یک چیز مثبت توی حرفش نیست.بنظرمن،ازبین 9نفربالا،"ایرانی دبش" عاقلترین و "سبکبالم" و"سما" کم عقلترین ها هستند.کومنتارهرشخص،بیانگر شخصیت اوست.
  10
  13
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۲
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  واقعا حیف که ما آذری ها با این همه اعتبار بعد بریم باکو اینجوری تحقیر بشیم! باکو مال ماست و تبریز و ایران آقا هستند و بودند و اصلا اگر نمیخواستی بخونه خوب چرا جلو دوربین اینطوری یک نفر رو بیرون یا بهتر بگیم از قصد خورد میکنی؟ واقعا حیف؟ این احمق فکر کرده ایرانی ها میان اونجا بخونند بخاطر مردم باکو؟ نه ایرانی ها میان تا ایرانی ها ببینندشون چون اونطرف ۸۰ میلیون بیننده و بازار کار هستش ولی تو باکو چی!؟ تو باکو عمده جوانها هنوز روسی گوش میکنند و بالا شهرها همه تحت تملک روسها و اقوام علی اف روس هستش. واقعا بی غیرت هستش اگر خواننده ای از ایران پاشه بره برنامه های بیخود و بدون تماشاچی اینا رو گرم کنه.
  12
  37
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
  ۴۵
  golden remix - استکهلم، سوئد

  مجری آذربایجانی در یک اقدام غیر حرفه ای از دو روریی, یکی از خصوصیات بارز ایرانی ها پرده برداشت
  13
  49
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  این مجری بود یا ۰۰۰۰ چقدر بیشعور و بی فرهنگ بود بدقیافه گند
  8
  14
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۳
  ۴۲
  واروژان - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اون که به ما ....بود کلاغ ....دریده بود. این خواننده ایرانی خیلی معدب و جنتلمن هستش. این مجری جمهوری جعلی و نامشروع بادکوبه خیلی بیفرهنگ هستش . خودش رید به خودش. گفت ایرانیها مارو آدم حساب نمیکنن. آخه تو در حد ما نیستی. البته من ایرانی ترک زبان نیستم ولی قابل توجه بعضی از ترکهای ایرانمون که بعضی مواقع داغ میکنن واسه ما و طب میکنن واسه این کشورهای جعلی و وصله پینه زده کمنیستی. هیچوقت وطن و ملت آدم فروختنی نیست. دم این خواننده ایرانی گرم خیلی مردی داداش. ستار خان و باقرخان فقط توو کتابهای تاریخمون نبوده. خیلی باحات حال کردم. یاشاسین ایران زمین. نباید بزاریم بین ما ایرانیها تفرقه بندازن. جفاهای سیاسی و اجتماعی همیشه بوده ولی نباید به حساب مام میهن نوشت.
  16
  19
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۵
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  دیگه کم کم داره وقتش میرسه که آذربایجانمون رو که تو معاهده گلستان بزور جداش کردن رو پس بگیریم
  12
  18
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
  ۶۰
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  کار بسیار خوبی کرد عاقبت بلند پروازی بیجا و خود بزرگ بینی احمقانه همین است.
  3
  6
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. پاینده باد مرزهای جاویدان ایران، ما هیچ اشغالی را به خودمان وصل نخواهیم کرد، زمان قاجار بسر آمد! اگر اینجوری باشد، تاجیکستان و افغانستان عزیزمان هم باید وصل شوند،
  5
  3
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::واروژان - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. زنده باشی ، سخن تان گهربار است و دل را گرم می کند
  3
  3
  شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.