فرمانده کل سپاه: دشمن می‌خواهد اعتماد به نفس را از ما بگیرد و ما را از درون تهی کند

 حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسدارانرادیو فردا: فرمانده کل سپاه پاسداران روز پنج‌شنبه با اذغان به «مجرب و کارآزموده» بودن سازمان‌های اطلاعاتی اسرائیل و غرب، گفت که «دشمن می‌خواهد اعتماد به نفس را از ما بگیرد و ما را از درون تهی کند و نگاه و اعتبار خودمان را اول از چشم خودمان بیاندازد.»

او سپس «از همه فرماندهان، مسئولان و همه پاسداران» خواست تا این اقدام «دشمن» را «ابطال کنند.»

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین سلامی این مطلب را روز پنج‌شنبه ۹ تیر در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان حفاظت اطلاعات سپاه بیان کرد.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که رسانه‌های بین‌المللی از نفوذ گسترده اسرائیل در بخش‌های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی خبر می‌دهند و درپی این قضیه، جمهوری اسلامی طی هفته‌های اخیر تغییرات عمده‌ای در فرماندهان بخش‌های امنیتی سپاه پاسداران از جمله سازمان اطلاعات سپاه داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه سخنان روز پنج‌شنبه خود سرویس‌های اطلاعاتی «دشمن» را «کاملاً جدی و قابل اتکا» و «مجرب و کارآزموده» توصیف کرد.

در روزهای اخیر بحث «نفوذ» سازمان‌های جاسوسی خارجی از جمله موساد در دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی بالا گرفته و در روزهای اخیر اعلام شد که فرمانده تیم حفاظت فیزیکی رهبر جمهوری اسلامی هم تغییر کرده است.

حسین طائب نیز از ریاست سازمان اطلاعات سپاه کنار گذاشته شد و مجید خادمی نیز با حکم رهبر جمهوری اسلامی به عنوان رئیس جدید «سازمان حفاظت اطلاعات سپاه» منصوب شده است.

در تازه‌ترین مورد از اخبار مربوط به «نفوذ» به دستگاه‌های امنیتی ایران، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از یک منبع نزدیک به سپاه از بازداشت علی نصیری، یکی از فرماندهان ارشد واحد حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران به ظن جاسوسی برای اسرائیل خبر داده است.
+1
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تنها چیزی که دارید اعتماد به سقف زیاد و یه دهن گنده که وقتی باز میکنید بوی گندش خفمون میکنه.
  1
  34
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  درون شما مملو از فضولات است، نگران نباشید، اگر شما را از درون خالی کنند بلافاصله پر خواهید شد.
  1
  33
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  در اینکه دشمن می خواد اعتماد به نفس رو از شما بگیره, جای حرف و حدیث هست. ولی مسئله دوم یعنی تهی کردن شما از درون احتیاج به هیچ کوششی نداره. شما غالبا تهی هستید و دشمن احتیاجی به سعی و کوشش در این باره نداره.
  1
  30
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  شما یک دشمن بیشتر ندارین اونهم مردم ایران هستن
  1
  33
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد::]. مایه اش فقط یه مسهل عطاری پسنده! ٩٩٪؜ از درون تهی میشن 😀.
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳
  ۵۳
  arya_japan - توکیو، ژاپن
  اعتماد به نفس را دشمن از ما نگرفته .بلکه شماها از ما گرفته اید ...
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
  ۶۶
  sabbas - لندن، انگلستان
  از کی تا حالا مرتیکه جاسوس و جانی و ضد ایرانی شما ها درونی داشتید؟ بین ما و شماها فقط سلاح است و این سلاح همیشه دست شما ها نخواهد بود.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.