ویدیویی از ماشین های ۱۰۰ تا ۱۵۰ یورویی ( ۳ تا ۴ میلیون تومانی) در هلند که مشتری ندارد و روانه قبرستان میشود

+104
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  گزارش آماتور و بی تجربه کشکی . حداقل قیمت آنها را در ایران میگفتی . من که نمیدونم ایران این ماشین ها چنده
  39
  3
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۵
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با قوانین اروپا باید این ماشین ها ورقه ی سلامت بگیرند و چون هزینه بسیار بالا هست نگهداری ان ها به صرفه نیست.
  2
  39
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۲
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  همین جفنگیات را به خورد جوانان می‌دهند که ملت جانشان را به خطر می‌اندازند و می‌آیند خارج و بجای مبارزه و و آزادی میهنشان آواره این کشور و آن کشور می‌شوند. حالا یکی نیست به این احمقها که این فیلم‌ها را تهیه می‌کند بگوید این ماشین که صد یورو قیمتش است خراب است و تعمیرش سه هزار یا حتی چهار هزار یورو خرج دارد والا اینقدر ادم اینجا است که اینها را سر پا کند. اینکه مملکت را آخوندها به نابودی و بی‌قانونی کشاندند شکی نیست ولی باید ساختش. اگر همه فرار کنیم پس کی بجنگد. الکی در سبز به مردم نشان ندین. بخدا تو ایران آزاد و بدون آخوند و پاسدار و اسلام با نون ماست یک میلیون بار بهتر از اینکه تو یک کشور هیتلری نژاد پرست پشت یک لامبورگینی بشینی و پلیس نگهد دارد و بخاطر خارجی بودن همه جوره تحقیرت کند.
  21
  56
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۸
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  حرف مفت نزن. آلمان کمترین نجات پرست‌ها را دارد.حزب راست آلمان هرگز بیشت از ۱۱ درصد هم نداشت. اگر نون و ماست هم خوب بود. به خاطر روزی ۳ بار چلو کباب مملکت را نابود نمی‌‌کردید.نون ماست کل پاچه را هر کسی‌ قادر بود. ۴۰ سال پشت لامبرگینی هم نیستم ولی یک ولکس واگن ۱۰۰ بار هم پلیس کنترل کرد یک بار هم تحقیر نکرد. فقط خواهش اینقدر خلاف نکن. این چیز‌ها کجا یاد می‌‌گیرید؟ حوزه؟
  23
  26
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۰
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ضمنا در آلمان کسی‌ لامبرگینی نمی‌‌خرد. ماشین ساخت ایتالیا است. تا مرسدس ۸۰ هزاری است کسی‌ دنبال لامبرگینی ۲۰۰ هزار نمی‌‌رود. خواستی‌ قمپز در کنی‌ بله من هم می‌‌دانم ؟
  11
  14
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  این ماشینها بالای ۱۵ سال عمر دارند و اشکال و ایراد زیاد دارند که فرستاده میشند به قبرستون ماشینها دلیلش هم اینه هزینه مکانیکی و تعمیر اینها اصلا به صرفه نیست.معاینه فنی سالانه ماشینها هم اجباری و سختگیرانه هست و تا تمام ایرادات رفع نشه کسی نمیتونه استفاده کنه. این افرادی که این فیلم. و گرفتند یا احمق هستن یا دروغگو که برای مردم ایران اینجور پزی در میکنند که اونها فکر کنند اروپا پول ریخته تو خیابون.
  2
  15
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
  ۳۹
  Matindaemi83 - آمستردام، هلند

  من تو آمستردام گاراژ دارم، لطفا همه این ماشین ها که تو فیلم هست رو بیارین من دونه ای ۲۰۰ یورو ازت می‌خرم. متاسفانه فقط چرت و پرت حرف میزنن. ماشینی که سالم باشه رو اولن نمیبرن قبرستون، دوما این ماشین هایی تو نشون میدی خراب هم باشن از هزار یورو هر کدوم قیمتش بیشتره. Autogarage Matin. اگه نه که من خریدارم. بیار بخرم
  0
  24
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  تو را خدا به این zardust1-و بقیه فحش اللهی ها مثبت بدین اینها دارن میترکن. بخصوص این سربشکه فحشzarsustفکر می‌کند من رضا پهلوی ا از چنگش در آوردم. 😂😂قاط زده. مثل این منگلها که اسباب بازی شان را می‌گیرند. من هر چی بگم این مخالفت می‌کند. من میگم لامبورگینی میگه مرسدس😂😂😂این سکته می‌کند خونش می‌افتد گردن ما. لطفا بهش خیلی مثبت بدین. منهم بهش مثبت میدم.
  2
  8
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. من واقعا برات متاسفم هنوز هشتاد درصد نوشته هایت را نمی‌فهمم ولی احساس میکنم خیلی مظلوم واقع شدی.الان همه بهت می‌خندن. اینها چی است مینویسی. خوب یک نگاهی تو گوگل بکن ببین واژه ها را چطور می‌نویسند خیلی ببخشید ولی هر دفعه کامنتهای را می‌خوانم. یک ساعت میخندم. 😂😂😂 در الگانک
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::zardust1 - فرانکفورت، آلمان::] در آلمان کسی لامبورگینی نمی‌خرد؟؟؟😂😂😂😂 خیلی اوضات نامی آن است. کسی در آلمان لامبورگینی نمیخرد؟؟؟ خدا شفات بده بدجور قاط زدی
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - میلان، ایتالیا
  این ماشینا همشون روغن‌سوزی، یاتاقان می‌زنند، پوسیدگی بدنه، واشر سرسیلندر سوخته. کلا مفتشون هم بدرد نمیخوره.
  4
  1
  جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.