علی دایی: قرارداد میلیاردی حق بازیکنان فوتبال است

علی دایی، اسطوره فوتبال ایران، در یک کنفرانس مطبوعاتی و در پاسخ به سوالی درباره قراردادهای چند ده میلیاردی بازیکنان در لیگ فوتبال ایران، گفت: «خانه ۱۰۰ متری در منطقه یک تهران ۳۵ میلیارد تومان است. یک بازیکن چند سال باید بدود تا بتواند یک خانه بخرد؟ کسانی که باعث خوشحالی مردم می‌شوند قرارداد میلیاردی حق‌شان است.
+17
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  دقیقا موافقم و در تمام کشورهای دنیا هم همینطور است.فوتبالیستهای با استعداد و افتخار آفرین مولتی میلیونر هستند مثل بازیگرها و موزیسینهای مستعد.بالاخره بعضیها چنین استعدادخا و تواناییهای خاصی دارند و منافع مالیش رو هم میبرند.
  31
  18
  ‌چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۷
  ۴۲
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  دایی فکر میکند همه مثل خودش باید در شمال تهران خانه داشته باشند . غیر از ان خانه نیست . تکلیف مردم عادی که حتی توان اجاره هم در شمال تهران ندارند هم به خودشان مربوطه نه به قول شما به اسطوره فوتبال ایران .ایشان نماینده فوتبالیستها هستند و بس
  8
  30
  ‌چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۶
  ۵۲
  Joker20 - لندن ، سوئد
  تشریف ببرید و سابقه زندگی ایشان و دیگر فوتبالیستها را با هم مقایسه کنید تا بفهمید چرا این خیره سری و یاقی گری در بعضی ترکهای تهران کاملا عادی میباشد ، و دائما این حضرات در حال مصاحبه های خبری یا گفتگوهای کاملا بی منطق حتی بعد از سالها خارج شدن از فوتبال ایران می‌باشند. مقصر اصلی ایشان نبوده و نیست ، بایستی ارازل و اوباشی که سیستم شازده سازی را در کشور ایران آنهم با شعار حمایت از مستضعفین به راه انداختند و به نام نوکر مردم و خادم مردم در کل کشور وارد سیستم‌های مختلف اداری ، امنیتی ، دولتی و حتی بازار تجارت و اقتصاد کشور گردیدند و ارباب و کدخدا خارج گردیدند باید پرسید !!!!. فلسفه بزرگ کردن افراد کاملا حیله گر ، شیاد و ایجاد شخصیتهای تخیلی در اینگونه افراد و بالا بردن این افراد در سطوح بین‌المللی که حتی خود جایگاه اصلی در خانواده خویش را بعنوان فرزند خانواده یا گردانندگان اقتصاد یک خانواده از دست داده‌اند چیست ؟!!. چه ارگان اطلاعاتی یا امنیتی باعث حمایت و دادان پستهای مختلف به این حضرات شده‌اند که نه در کنترل احساسات خود موفق بوده‌اند نه در خارج کردن قوه حقارت و قلدری آنهم در پایتخت .
  6
  8
  ‌چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.