حشمت طبرزدی: میان رژیم جمهوری اسلامی و پادشاهی پهلوی، جمهوری اسلامی را ترجیح می دهم

رادیو اسرائیل:حشمت طبرزدی از مخالفان رژیم اسلامی در داخل ایران طی سخنانی که با واکنش های تند در فضای مجازی روبرو گردید عنوان کرد که میان رژیم جمهوری اسلامی و پادشاهی پهلوی جمهوری اسلامی را ترجیح می دهم.

طبرزدی حکومت پادشاهی پهلوی را بد و رژیم اسلامی را بدتر دانسته و گفت:امروز اکثریت مردم ایران در داخل به خاطر عملکرد بد رژیم اسلامی به رژیم بد پهلوی گرایش پیدا کرده اند و میخواهند مردم بین بد و بدتر یعنی حکومت پهلوی و رژیم اسلامی مردم بد یعنی پهلوی را انتخاب کنند.

حشمت طبرزدی در عین حال اینکه به محبوبیت شاهزاده رضا پهلوی در میان مردم ایران تاکید می کند اما آن را نتیجه عملکرد بد رژیم می داند.

وی همچنین هواداران پادشاهی را به این امر متهم کرد که به جای مشروطه خواهی به پهلوی طلبی روی آورده اند.

طبرزدی گفت:ما نمی توانیم به پهلوی خواهی تن بدهیم حتی اگر همه مردم آن را بخواهند.ما هزینه نمی دهیم که خاندان پهلوی برگردد.

وی خاندان پهلوی را پلید نامیده و گفت:با جریانی که خاندان پلید پهلوی را می خواهد به ایران بازگرداند هیچ اتحادی صورت نمی گیرد.

پس از سخنرانی شاهزاده رضا پهلوی،علی خامنه ای به ان واکنش نشان داد و آنانی را که خواهان بازگشت پادشاهی پهلوی به ایران هستند مرتجع دانست.

همچنین ابراهیم رئیسی نیز خواهان برخورد با کسانی شد که برای خاندان پهلوی در ایران تبلیغ می کنند.

کاربران در فضای مجازی واکنشهای تندی به سخنان حشمت طبرزدی بر علیه شاهزاده پهلوی نشان دادند.
+65
رأی دهید
-690

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  خلایق هر چه لایق
  12
  201
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۷
  ۴۶
  Free Press - لندن، انگلستان

  حنای شما اسهال طلبها دیگه رنگی نداره، تخم شما رو اون روباه، خاتمی گذاشت، مردم خیلی وقته از شما رد شدن، دیگه زمان یاحسین میرحسین و الله اکبر سر اومده. جالبه که این اشغال‌ها جوری از خامنه ای انتقاد می‌کنند که انگار همه مشکل نظام اونه، ولی هروقت اسم پهلوی میاد ماهیت واقعیشون رو میشه. این خودش عامل اصلی کشتار دانشجوها تو واقعه کوی دانشگاه بود.
  13
  269
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۵
  ۵۴
  Sedaghat25 - پامبیچ-فلوریدا، ایالات متحده امریکا

  هر بلایی جمهوری اسـ... سرت میاره نوش جونت لعنت به دهانی که بیهوده باز شود......
  15
  244
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۹
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  اولا خاک بر سر تو و امثال تو اگر عرضه دارید کاری بکنید که لااقل وضع از این بدتر نشه شماها که هر سالتون بدتر از پارسالتون شده باز هم پررویی میکنید و این میخوام و اونو نمیخوام درآوردید دوما فقط یک نفر هست که ادعای سلطنت داره و او رضا پهلوی است و مخالفتی هم با مشروطه نداره لابد تو بچه بسیجی خانواده شهید کس دیکری رو کاندید سلطنت کردی سوما مگر رضا شاه مانع کسی شده بود تا ایران را از ویرانی نجات دهد آن . زمان که نه میلیون ایرانی به خاطر قحطی و بیماری مردند کدوم مردی بپاخاست تا ایران رو نجات بده که رضا شاه جلویش را گرفت تمام آبا و اجداد شما در شیره کش خانه ها مشغول دود و دم بودندچهارم اصلا تو اسکول کی هستی یک بدبخت مفلوک وامونده تو اصلا کاری نمیتونی بکنی مثل خر تو گل موندید و نظاره گر ویرانی ایران هستید و فقط زر میزنید و بس
  16
  228
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۲
  ۴۵
  فرهاد۱۹۷۷ - لوس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  سرکار آقای طبرزدی، همانگونه که مردم از حکومت پهلوی دل خوشی ندارند از شما احمقان فاسد هم بیشتر متنفر‌ند. وقت اعضای حکومت فاسد اسلامی به پایان رسیده‌است و امیدوار نباشید که مردم یکبار دیگر سکان حکومت بعدی را به شما‌ها وا ماندگان و تو‌سری خورده‌های حکومت کثیف اسلامی بدهند. تمام شماها باید در یک دادگاه مردمی محاکمه شوید. شماها کثیف تر از مجاهدن هستید. بنابراین فکر نکنید که چون مورد غذب این حکومت قرارگرفته‌اید، جای در حکومت بعدی خواهید داشت. شما کوته‌فکران با تفکر پوشاکی خود این ارمغان ( حکومت جمهوری اسلامی) را در حلقوم مردم کردید. مردم دیگر به شماها روی نخواهند آورد، پس بهتر است خفه شوید. لعنت خدا بر شماها باد!
  21
  170
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۶
  ۵۰
  ali51reza - وستروس، سوئد

  مهره سوخته رژیم
  7
  204
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۸
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این هم تازه مد شده گویا. هر پفیوزی که با مادرش قهر میکنه میخواد پهلوی ستیزی بکنه. شاید هم خیال میکنه که باد در غبغب بیندازه و این مزخرفات را بلغور کنه خیلی مهم جلوه میکنه! مشابه این هالو ها یکی دو نفر هم در همین سایت ورجه وورجه میکنند.
  16
  214
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۵
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  به ما چه هر غلطی میخوای بکن.
  7
  148
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۵
  ۷۲
  Butler - سیدنی، استرالیا

  حشمت طبر یک پک دیگه میزد میرفت فرودگاه استقبال عمام
  6
  172
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۰
  ۶۰
  lehrte - هانوفر، آلمان

  همین به اصطلاح روشنفکرا بودن که ایران و به اینجا رساندند هنوز بعداز چهل سال کینه هاشونو حفظ کردند اینا میخوان خودشون به جای هشتاد میلیون تصمیم بگیرن
  7
  180
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۱
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا

  بیچاره افرادی که طی اینهمه سال دل به افرادی همچون تو خائن کاسه لیس بستند و آگاهی از مأموریت ناکسانی همچون تو و یا زیبا کلام و امثالهم نداشتند اما با اینهمه از اینکه شما کفتارها ماهیت واقعیتان یک به یک فاش می شود همگی خوشحالند و می دانند که در ابتدا به جز نابودی حاکمیت تبهکار به چیزی نباید فکر کنند و آمدن پادشاهی مشروطه به رهبری شاهزاده رضا پهلوی مسلماً پس از رأی گیر کاملاً بیطرفانه در صورت کسب اکثریت آرا در کشور به اجرا گذاشته خواهد شد.
  13
  176
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۰
  ۷۲
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  .....«ما نمی توانیم به پهلوی خواهی تن بدهیم حتی اگر همه مردم آن را بخواهند»!! از همین فرمایشت تون معلومه چه ....هستی! « ما » ؟؟ ینی خودتو چند نفر حساب کردی انچوچک؟!
  7
  178
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۲
  ۵۴
  مهدی52 - روتردام، هلند

  جناب محترم حشمت‌الله طبرزدی اولا که اگر مردم در سال ۵۷ اشتباه کردند خودشان هزینه اش داده اند وخودشان تصمیم میگیرند که نظام آینده ایران چگونه نظامی باشد و دومن منه مشروطه خواه اگر در فردای ایران حکومت جمهوری شد باید اسلحه بردارم و به جان هم میهنانم بیفتم ؟ من از صحبتهای شما به دو نتیجه رسیدم ۱- اینکه شما به هیچ عنوان اعتقادی به دمراسی ندارید و یا تحت فشار حکومت به چنین گفتاری تن دادید ،پاینده ایران
  5
  171
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۰
  ۳۲
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  بیشرف پفیوز
  11
  177
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۱
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  خیلی جالبه که صادق زیبا کلام هم دقیقاً حرف این فرد را قبلاً گفته است و با حاکمیت پهلوی و در حقیقت هر حکومتی غیر از جمهوری اسلامی ایران مخالفت کرده و گفته که حاضر است حتی برای بودن ملاها بجنگد! از اینجا باید فهمید که این افراد خاصیتی جز سوپاپ اطمینان برای حاکمیت تبهکار را ندارند.
  12
  184
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۷
  ۴۷
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  مدیونید اگه فکر کنید این مردک زمخت و چندش ،داخل ایران مخالف جمهوری اسلامی نیست و مشروطه خواه است و علیه استبداد مبارزه میکنه . امثال این شتر گاو پلنگ و نوریزاد و احمدی دلقک ،همه از خود رژیم و در مواقع شورش سوپاپ اطمینان رژیم هستند
  6
  148
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۰
  ۴۸
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  تو چه .... باشی که اجازه بدی یا ندی باااووو...جمع کن بینیم مرتیکه دکل!
  12
  159
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۵
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  من یک دموکراسی خواه هستم.ولی اگر در ابتدای قرن 14 رضا پهلوی نبود ایران در اینجا نبود و همین طبرزدی داشت رمه گوسفند رو با لباس دوره قاجار و سر تراشیده از امراض پوستی، تو کوه و کمر میگردوند و دعای رفع جن فوت می کرد!! چرا شاهزاده یه ازادی خواه شد اینهمه سوسک از فاضلاب نظام ولایی اقا زده بیرون.طبرزدی تو هم؟!!همون محمدرضا شاه بود که شمارو آدم کرد.اگر ازادی نمیداد.هرچند ایران یک نظام دموکرات نبود،ولی اگر چپول نمی شدین و بیشعور ،الان در ادامه پهلوی یک نظام دموکرات بسیارپیشرو در اسیا بودیم ،انقدر نفهم بودین ک جر دادن ...تون با افه چپگرایی مد اون روزگار مزخرف، یک ایران در حال توسعه رو به باد دادین .حالا برو بیت پوشک مفعول رو عوض کن تا از ترس شاهزاده بیشتر بخودش ....
  44
  152
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۰
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  این بابا کلمه پهلوی را با چپ سنتی عوضی گرفته. 🥴 تو ادبیات دوران انقلاب، مذهبی احمق در مقابل چپ احمق همان بد و بدتر است!! دوره انقلاب ۵۷ میتونست چپ پیروز صحنه باشه اگر روسیه حمایت همه‌جانبه از این فرقه بلاهت، می‌کرد. اونوقت میتونستی بگی مذهبیون بهتر از چپ انقلابیند ولی همین دوستان مذهبی تو به قدرت رسیدن اون هم با کمک روسیه و چین (نگاه به شرق)، چپ هاج و واج از اینکه کشورهای کمونیستی، در ایران چپ را به حاکمیت نرساندند، عصبانیست و در اوهامش، از دوره تجدد و توسعه انتقام می‌گیرد. ولی تعدادی از این فرقه ورشکسته جذب سپاه پاسداران و جبهه اصلاحات (بخوان استمراری‌ها) شدند. دنیایی دارن این چپ ‌های اوهام زده!! 😖
  10
  134
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۴
  ۵۲
  Mome - لوند، سوئد

  این آقا فامیل همان توده ای طبرزدی نیست
  6
  102
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  باغ وحش سال ۵۷ . خرس اعظم شخصا خرناسه می‌‌کشد . باید به صادق بودن احترام گذاشت. ما با لشگری از راسو‌ها راستگو دروغگو مواجه هستیم. که می‌‌گویند .سال ۵۷ که شیرین پاریس نشین ما را سه طلاقه کرد. دیگر دل ما در گرو این شیرین نیست. ولی در نهان هنوز دنبال یک محلل هستند. خرس اعظم تعارف با کسی‌ ندارد. سه طلاقه اینجا سه طلاقه آنجا. الکی که کوه بیستون ۵۷ را تکان ندادیم. عشق فقط عشق شیرین پشمالو. تا زمانی که این و خان بابا تهرانی‌ دشن پهلوی هستند.هنوز امیدی به نجات ایران است. گرچه دیتر بنوفر نظر دیگر دارد.احمق خطرناکتر از شرارت دشمن است.شما می توانید به شر اعتراض کنید، می توانید برای افشای آن، در صورت لزوم می توان با زور از آن جلوگیری کرد، که شر همیشه در درون خود جوانه تجزیه خود را حمل می کند.حداقل یک ناراحتی در افراد ایجاد می کند. در مقابل ما در برابر حماقت بی‌دفاع هستیم نه با اعتراض و نه با خشونت را می توان در اینجا انجام داد. در چنین مواردی احمق می شود حتی منتقد، کاملاً از خودش راضی است، بله، او حتی خطرناک می شود،کمی تحریک شده، در حال حمله است. از همین رو احتیاط بیشتری نسبت به احمق‌ها لازم است
  19
  81
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۳
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  پهلوی شده کابوس اینها و رویای مردم !! این مرتیکه هم از آنجا رانده و از اینجا مونده و نهایتاً درمونده ! بهتره درشو بذاره و ساکت باشه !!
  15
  92
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۰
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  هرکس می‌تواند نظرش زا بگوید خصوصا اینکه انسانی باشد که سابقه مبارزه با رژیم آخوندی دارد. بنظرم طبر زدی اینجا یک اشتباه کرد. طیف جدید و زیادی از مردم که در حال حاضر به رضا پهلوی متمایل شده فقط و فقط بخاطر کاریزمای شخص رضا پهلوی است.موضعگیریهای دمکرات و تحلیل‌ها و سخنرانی هایی که باعث شده مردم بدانند ایشان قصد باز گرداندن یک مشت انگل مثل ابی و افراد بیماری مثل اسکویی و ساواکی‌ها را ندارد و به مردم امنیت می‌دهد و قصد سلطنت ندارد و این بسیار برای رژیم خطرناک است چون باعث جذب توده ها می‌شود. یادم است رفسنجانی به شیوه تقابل شاه پرستان می‌خندید و هیچوقت جدی گرفته نمی‌شدند. یک مشت فحاش بیمار که مایه خنده بودند.حالا باید پرسید چی شد که یکباره پهلوی از عمق جدول به صدر جدول آمد. فقط و فقط کاریزمای رضا پهلوی و برنامه مردمی و دمکراتش.او نشان داد مردم مهم هستند و نه شاهی که مردم شیرجه برن پایش را ببوسند. فقط یک مشت الاغ سواری میدهند
  9
  62
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  یکی از «چرایی بقای جمهوری اسلامی در ۴۰ سال اخیر» => حشمت طبرزدی: میان رژیم جمهوری اسلامی و پادشاهی پهلوی، جمهوری اسلامی را ترجیح می دهم 😖 دنیایی دارن این موجودات چپ مذهبی!
  15
  92
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۸
  ۴۱
  ولش کن - تهران، ایران
  اون پشت دارن خر کباب میکنن خبری نیست،
  60
  55
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۹
  ۴۲
  babak.iraniii - تهران، ایران
  تا حالا فکر میکردم مردمی هستی و یک چیز هائی حالیته و تمام صحبت ها ت را گوش میکردم / امروز خودتو نشون دادی ازون هفت خط های پاچه ورمایده بی بوته هستی /یکی بنعل میزنی یکی به میخ/ برو برای همیشه گورتو گم کن
  58
  70
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶
  ۲۲
  varied - ریزه، ترکیه

  این حشمت طبرزدی کدام الاغی است گه چنین اظهار نظر کودکانه میکند جاوید پادشاهی
  24
  77
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  از حشمت الله طبرزدی که یک کهنه پاسدار بوده و جزای از خانواده شهید نظام پست اخوندیست نباید از این بیشتر انتظار داشت که وفاداریش را به نظام اخوندی به شیوهای نمایان کند !
  11
  70
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  تا وقتی درصد بالایی مردم ایران به این ایمان نیارند که سلسله پادشاهی یک فرصت و امکان و شانس برای اون سرزمین و مردم و خاورمیانه بوده ما هیچ قدمی رو به جلو نمی بریم. پهلوی یک استثنا در تاریخ دویست ساله آسیا و خاورمیانه بود که توانست چهره ای بسیار مقبول از دنیای اسلام و سرزمین‌هایی که از روی اتفاق های تاریخی مسلمان شده بودند و اتفاقا صاحب ثروت و منابع زیر زمینی فراوانی بودند به غرب خسته و نفله شده از دو جنگ جهانی ارائه بده . درک این واقعیت که شاه فقید قربانی ایران پرستی و بلند پروازی های برای ایران و خاورمیانه بود کار دشواری نیست فقط کافی چندی کتب تاریخی مربوط به ایران آسیا و خاورمیانه و دنیای قبل و بعد از جنگ جهانی را بخوانید. عثمانی قربانی پس آمد هتی جنگ جهانی اول شد و ایران و مردم بد شانس اون قربانی پس آمد های جنگ جهانی دوم .
  13
  66
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  [::rey kasravi - لندن ، انگلستان::]. نوشته‌ات قابل تامل است تا اونجایی که دوران پهلوی‌ها رو با دوران ترکهای عثمانی در یک ردیف قرار میدهی. پهلوی‌ها هیچگاه به کشورگشایی فکر نکردن چه رسد به اقدام کردن آن! پهلوی‌ها همانطور که نوشتی ایران‌دوست بودند و سعی در به راه انداختن توسعه اقتصادی و برقراری تجدد در ایران باقی‌مانده از دوران عقب‌افتاده و مذهبی قاجاریه داشتند. در این مهم هم گام‌های بسیار بزرگی چون خدمات رضا شاهی (ساخت دانشگاه، راه‌اهن، کشف حجاب و و ...) همچنین انقلاب سفید محمد‌رضا‌شاه برداشتند. عثمانی قدرت بزرگ زمانش بود که درگیر قدرت‌های جهانی دگر شد و جنگ را باخت تا مردمش در تنگدستی زندگی بگذرانند تا بالاخره ناجیشان آتاتورک ترکیه باقیمانده را بسوی توسعه و تجدد رهنمون باشد.
  10
  47
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  جمهوری یعنی حکومت مسلمانان یعنی فساد و تباهی تاریخ ایران هر دو حکومت را تجربه کرده است پادشاهی با فرهنگ و اصول اخلاقی ایران هماهنگی دارد نه جمهوری
  26
  44
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
  ۳۹
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  یک نفر باید پیدا بشه و به این اقای طبر زدی درس دموکراسی بده و بهش بفهمونه که خواسته اون ملاک نیست.
  5
  12
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  دقیقا حرف مرا گفته است.
  19
  2
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۱
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  دقیقا حرف مرا گفته است.
  18
  2
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۱
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  rahjoo تو راهجو نیستی.بازجو هستی.دموکراسی خواه هم نیستی.بازجوی ساواک هستی.یک هیچکاره حراف.
  4
  2
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۳
  ۴۲
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  این حقیقتی هست که وجود داره . بای همین مردم با تمام مشکلاتی که در کشور هست برای ربع پهلوی تره هم خورد نمی کنن چون می دونن پهلوی هم خون ریخت و دزدید تازه دو قورت نیمشم باقیه
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.