نشستن مردی داخل استخر آب پر از ماهی های گوشتخوار پیرانا - ویدیو


پیرانا (به پرتغالی: piranha) که گاهی به‌صورت پیرانیا هم نوشته می‌شود یک گروه از ماهیان آب شیرین است که در رودهای آمریکای جنوبی زندگی می‌کنند. پیرانا یکی از گروه‌های ماهیان گوشت‌خوار است و دندان‌های بسیار تیزی دارد.
در صورتی که به آن غذا داده نشود، هم‌نوع‌خواری نیز در بین آنها مشاهده شده‌است. پیرانا یکی از ماهیان خانواده کاراسیده‌ها (کاراسین‌ها) است که خود شامل انواع مختلفی از ماهیان پیرانا می‌باشد (بیش از۳۰ گونه). بعضی از انواع پیراناها مهاجم و خطرناک هستند. Piranha در گروه ماهی‌های گوشت‌خوار است که در آبهای شیرین به ویژه در رودهای آمریکای جنوبی زندگی می‌کند. این نوع ماهی بسیار وحشی است و دارای دندان‌های بسیار تیز است. گله این گونه می‌تواند یک گاو را در عرض ۱۵ دقیقه بخورد و چیزی جز استخوان‌هایش باقی نگذارد.
تغذیه
آنها از موجوداتی مانند کاپی بارا، پرندگان، میمون‌ها، کایمن سیاه، آناکونداها و حتی گاهی از انسان تغذیه می‌کنند.
+60
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  لشکر ۹۲ زرهی اهواز - اهواز، ایران
  چیز عجیبی نیست هر حیوان درنده و وحشی اگه سیر باشه به هیچ عنوانی نه به انسان نه به همنوع خودش حمله میکنه، این حیوانات وحشی از جمله این ماهی فقط برای رفع گرسنگی حمله می‌کنند و احتمالا این بابا قبل وردوش به استخر حسابی این ماهی ها رو سیر کرده، اینقدر چرندیات افسانه وار درباره این ماهی ها تو ذهنمون کردن که از شنیدن اسم این ماهی می‌ترسیم
  9
  9
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
  ۴۲
  Salsabili - تهران، ایران
  جرمی وئید
  4
  0
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ا‌ون سگ زرد کلیپ بالا را باید انداخت تو این حوض!
  2
  13
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
  ۴۰
  kamimaezu - ناگویا، ژاپن
  ایشون اگه خیلی جیگر داشتن ، وجود میکردند یه سر سوزن از بدنشون را سوراخ میکردند و با بدنی خون الود وارد حوض میشدن تا اون وقت میدیدیم که چطور از سوی این ماهی ها مورد نوازش و لطف و عنایت قرار میگرفتند
  1
  2
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  اسم این بابا جرمی وید هست. ایشون زیست شناس دریایی و ماهیگیر و برنامه ساز معروفی هست که با برنامه هیولای رودخانه یا ( ریور مانستر) به شهرت رسید. تو این برنامه هم ثابت کرد که دست و پا زدن و تقلا کردن الکی باعث حمله و فرنزی فیدینگ بین ماهی های پیرانا میشه‌ .
  0
  2
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵
  ۳۲
  party - لندن، انگلستان
  [::لشکر ۹۲ زرهی اهواز - اهواز، ایران::]. توی ویدئو داره میگه سه روزه غذا نخوردن
  0
  1
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.