تلاش برای جدا کردن دو سگ در حال جدال با شوکر و اسپری فلفل! - ویدیودعوای وحشتناک دو سگ در خیابان با دخالت مردم و پلیس که از چماق، اسپری فلفل و حتی شوکر برای جدا کردن آنها استفاده کردند با تلاش زیاد به پایان رسید.
+88
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  عجب خشم و قدرتی ! بدون مربی و رهبری ، با شهامت و قدرت تمام . درسی برای همه .
  4
  25
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  عجب سگی بود !!؟ یاد لباس شخصیا و نیروی مثلاً انتظامی علیل وقیح افتادم ، زمانیکه اعتراضات و تجمعات رو سرکوب میکنند !! DNA و وحشیگریشون ، با این آقا سگه باید یکی باشه !!
  5
  49
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا

  احتمالاً آقا سگه بابای خمینی و خامنه ایه که پفیوز اینقدر چغر و بد بدن و عوضی و بدکینه بود!
  27
  50
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  منو به یاد اختلاف خمینی با کمونیست ها بعد از پیروزی انقلاب انداخت.
  19
  36
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  نه خمینی ونه خامنه ای با کمونیستها مشکل جدی نداشتند.کمال نادانی اینست که در مطلبی بیربط به سیاست،حرف سیاسی زده شود.خامنه ای از یک ارمنی زندانی بنام گاگیک که از اعضای حزب کمونیست بود،تعریف میکند که بعدازآزادی اززندان به سراغ خانواده اومیرودو نامه اورابخانواده اش میدهدوازاوخاطراتی تعریف میکند.گاگیک درزندان اعدام شده وهرگز بنزد خانواده اش نمیتواند برگردد.این بود مهرآریایی!!
  18
  14
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۶
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آسیب رساندن به حیوانات درست نیست. ولی عجب سگ هار و بیشعور و پاچه بگیری بود. اینگونه سگ ها اگر کنترل نشوند، برای محیط و جامعه خطرناکند. به این سگهای ولگرد و خل باید پوزبند زده بشود. امیدوارم هیچ سگ هار و ولگردی به بنده حمله نکند!
  19
  18
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۳
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. آن سگ که پدر رهبرتان محسوب میشود گرچه هار و دیوانه است اما بر عکس حامیان کفنار صفت و مسئولان حاکمیت تبهکار ملاها فوایدی هم دارد که شما ندارید و تنها فساد و کثافت و تباهی و مرگ با خود دارید .
  13
  25
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۶
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا::] 1- محترم: اولاً بهتر است با شکل و شمایل خودتان ورود بکنید! واضح بنویس! موضع خودتان را مشخص بکنید تا جوابتان را تقدیمتان بکنم. بنده نمیدانستم شما مدافع سگ های هار هستید!؟ نوشته بودم سگ های هار را باید پوزبند زد. به شما چه؟ مگر شما این خواص را دارید؟ 
  21
  10
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۲
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ادامه- اشاره کردم بودم امیدوارم هیچ سگ هار و ولگردی به بنده حمله نکند. خب چرا ترکشش به شما خورد؟ مگر جنابعالی این اخلاقیات را دارید؟ اگر در بعد سیاسی میخواهی ورود بفرمایی، بنده هم در دوران طلایی معبود شما و هم در حکومت ملا از دست سگهای هار آسیب دیده ام. درضمن بنده زبان فحاشی و توهین را به اندازه کافی بلدم، ولی این دفعه بهتان آوانس میدهم. موفق باشید.
  20
  11
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۸
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. نخیر عجوزه نسبتاً محترم من بی تقصیرم اگر به شما برخورد چون همانطور که همه می دانند این خصائل کفتار گونه و هاری مختص رهبرتان و حامیان ایشان یعنی از همکارانتان میباشد.
  15
  19
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا::] فراموش مفرما همین عجوزه جوانتر از شما بود که توی پاچه اتان انداخت. ولی شما خوش باوربودید. متاسفم ازاینکه القاب سگ هاری را که نوشته بودم به شما برخورد کرد. فکر نمیکردم جنابعالی خود را در این چهارچوب ببینید.
  20
  13
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  [::Vafadar - برلین، آلمان::]. [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. راستش را بخواهید من در تعجبم از دوستانی که جواب این سایبریهای استخوان لیس درگاه ولایت درمانده علی گدا را میدهند ،این فرو مایه ها بقدری بی ارزشند که حامی یک حکومت جانی و تبهکار شده اند تا بلکه پاره ای استخوان جلوی خود و‌خانواده شان بیندازند ! در حال حاضر بدترین توهین را خودشان به خودشان میدهند که‌خود را هنوز طرفدار کفتارهای حکومتی مینامند لطفاً اینها را در کثافتی که در آن غرق شده اند و‌حتی نامشان چون خیار و عجوزه و وفادار حکایت از پستی آنها دارد تنها بگذارید و به بحث اصلی یعنی نابودی حکومت بپردازیم.مرگ‌بر حکومت تبهکار اسلامی ،پاینده ایران جاوید شاه
  14
  14
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::] تکرار میکنم هم سلطنت خودکامه تو و هم حکومت آخوندی دستشان به خون اعضای خانواده من آغشته شده است. شما واقعاً خجالت نمیکشید مرا متهم به همکاری با رژیمی میکنیدکه عزیزانم را کشته؟ یقین داشته باش این اتیکت ها به من نمی چسبد. شما برو جاوید شاهت را بگو و فحاشی بکن و دنبال دردسر مگرد. بگذار آسیاب فعلاً خوابیده است!
  13
  7
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  عجب دور و زمانه ای شده است از سگ های هار و پاچه بگیر هم نمیشود انتقاد و گله گرد. که آقای سگ: پاچه بگیری و حمله و واق واق کردن درست نیست. ولی متاسفانه این سخن بنده به سگ بیمار، به تعدادی برمی خورد! درک نمیکنم چرا بعضی خودشان را در این مجموعه می بینند! مجدداً توصیه میکنم هر حیوان ولگرد و هار باید توسط ارباب خودش به نزد دامپزشک برده بشود. سگی که یک عمر برای ارباب خودش دم تکان داده است، شایسته مداوا است.
  13
  6
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.