۳ روز تلاش یک زن برای نجات بچه روباهی که سرش در ظرف پلاستیکی گیر کرده بود - ویدیویک شیشه کره بادام زمینی نزدیک بود این بچه روباه را بکشد. من ۳ روز تلاش کردم تا او را دستگیر کنم، زیرا او نمی‌توانست شیشه را از روی خود بیرون بیاورد.

حیوانات وحشی گاهی اوقات به دلیل بی احتیاطی برخی از انسان‌ها در موقعیت‌های مرگبار گیر می‌کنند. در یک ویدئوی دلگرم کننده که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، زنی نشان داد که چگونه بچه روباهی را که سرش در شیشه کره بادام زمینی گیر کرده بود و به مدت سه روز نمی‌توانست چیزی بخورد یا بنوشد، نجات داد.

این ویدئو توسط زنی به نام جنی ادلمن در اینستاگرام منتشر شده است.

جنی درباره کار خود گفت: "یک شیشه کره بادام زمینی نزدیک بود این بچه روباه را بکشد. من ۳ روز تلاش کردم تا او را دستگیر کنم، زیرا او نمی‌توانست شیشه را از روی خود بیرون بیاورد.

من حدود ۲۰ تلاش ناموفق داشتم و دیدن رنج کشیدن او قلبم را می‌شکست. بدون آب و غذا برای ۳ روز کامل، نگران بودم که او بیشتر دوام نیاورد.

خوشبختانه روز سوم توانستم یه تور قرض بگیرم و بالاخره بگیرمش.

لطفاً به یاد داشته باشید که قبل از ریختن شیشه‌ها در سطل زباله، درب آن را دوباره روی شیشه قرار دهید."

از زمان انتشار چهار روز پیش، این ویدئو بیش از ۳۰۳ میلیون بازدید داشته است. همچنین چندین نظر از کاربران شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده است که از تلاش‌های این زن برای نجات روباه تمجید کردند.

یکی از کاربران گفت: تو یک فرشته هستی! دیگری نوشت: شما کار باورنکردنی انجام دادید و او را نجات دادید و من مطمئن هستم که تجربه شما و به اشتراک گذاری آن باعث نجات بسیاری دیگر خواهد شد. یک کاربر دیگر نوشت: اوه خدا را شکر! آفرین که اینقدر پیگیر و دلسوز بودی!
+83
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  نفهمیدم‌حالا وسط حرف زدن این بابا به هندی سلام علیکم‌برای چی می‌گوید ؟ چه ربطی به الله دارد ؟
  3
  12
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - میلان، ایتالیا

  کسانی که به حیوانات کمک و مدد میرسانند حتی اگر مشرک و کافر هم باشند در قیامت جزایشان، تخفیف می‌خورد.
  28
  4
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. تخفیف چند درصدی؟
  1
  14
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  معلومه زنی که وسط نجات یک حیوان به فکر سلفی گرفتن باشد سه روز هم باید کارش طول بکشد. اگر ماهواره هوا کرده بود الان رو سطح مریخ نشسته بود 😂
  6
  7
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. اگر حیوانی بهت کمک کند بین کافر و مشرک و سایر انسانها تفاوت نگذاری در قیامت چه جزایی می بیند؟؟!!
  1
  12
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - میلان، ایتالیا
  [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. آیه مبارکه ۳۸ انعام: هیچ جنبده ای در زمین و هیچ پرنده ای که با دو بال خود پرواز می کند نیست مگر اینکه امت هایی همانند شما هستند، ما هیچ چیز را در این کتاب فروگذار نکردیم، سپس تمام آنها به سوی خداوند در رستاخیز جمع می شوند.
  4
  0
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. البته حضرت امام به نقل از امام جعفر طیار در رساله مدفوع المتقین فی فضولات المرسلین، حیوانات را تنبیه کرده اند که نباید کمک کافر را قبول کنند، به جهت آنکه ممکن است باعث سست شدن ایمان آنها گردد. مخصوصا شپش و پشه. ولیکن از شیخ صدوق روایت است، مگس اگر بعد کمک گرفتن از صافر بر روی غذایش مدفوع کند، آنگاه باندازه خم شدن هفتاد مؤمن در بشکه ثواب می برد و خداوند او را با سوسک هم محشر می کند.
  1
  3
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.