افشا شدن هویت جدید و آدرس قاتل ندا آقا سلطان

اختصاصی ایران بریفینگ - امیر فرشاد ابراهیمی: نزدیک به یک هفته از کشتن ندا آقا سلطان بود که شهروندی برایم فیلمی از فردی فرستاد که معتقد بود قاتل ندا آقا سلطان است، کمی بعد هم چند تصویر از کارتهای شناسایی که همراه فرد بود فرستاد ؛ قاتل خودش بود.

با اتکا به همان فیلم و کارتها توانستم هویت او را کاملا شناسایی کنم ، محل خدمت و کمی بعد تر محل زندگی و تلفن او پیدا شد.

برای اطمینان بیشتر هم با آرش حجازی هم صحبت کردم و فیلم را برای او فرستادم ، آرش حجازی هم که از شاهدین لحظه قتل ندا آقا سلطان بود تائید کرد.

کمی بعد تر اسناد دیگری هم به دست آمد و مشخص شد «عباس کارگر جاوید » ضمن آنکه عضو رسمی سپاه پاسداران در قرارگاه ثارالله تهران بود از جمله افرادی بود که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ به عنوان ناظر فرمانداری تهران مسئول نظارت بر صندوق شماره ۱۲۱۸ بود، حوزه انتخابات مسجد لرزاده، از همان مسجد لرزاده بود که توانستم به دیگر مشخصات وی برسم ، تلفن ، محل سکونت و...

اطلاعات منتشر شده به صورت یک بمب خبری منتشر شد، با چند شبکه تلویزیونی همچون سی ان ان و زد دی اف و چندین روزنامه در آمریکا ، فرانسه و ایتالیا و... مصاحبه کردم .

حالا دنیا نه تنها ندای ایران را می شناخت بلکه قاتل وی را نیز می شناخت و بسیاری گمان داشتند حالا دیگر بر اثر فشار افکار عمومی جمهوری اسلامی قاتل را برایش محاکمه‌ای ولو صوری به راه خواهد انداخت.

اما جمهوری اسلامی ثابت کرده همواره از قاتلانش با تمام توش و توان دفاع می‌کند.

شبکه پرس تی وی تلویزیون انگلیسی زبان صداوسیمای جمهوری اسلامی برنامه به ظاهر مستندی ساخت که عباس کارگر جاوید را نه قاتل که عابری بیگناه معرفی کرد که حتی در اعتراضات نیز حضور نداشته و در پیاده رو در حالیکه برای فرزندش دارو و پوشک خریده بود و عازم خانه‌اش بوده مورد حمله معترضان قرار گرفته !

حالا سیزده سال از آن روزها می‌گذرد ، نه قوه قضائیه و نه نیروهای امنیتی هیچ جوابی به خانواده ندا آقا سلطان نداده‌اند و البته همین که از اظهارات اولیه‌شان عقب نشینی کردند و پذیرفته اند که اصولا در ایران یک شهروندی به نام «ندا آقا سلطان » وجود داشته است جای شکر است.

اما قاتل کجاست ؟
عباس کارگر جاوید از محله خراسان تهران نقل مکان کرده است و در محله یوسف آباد تهران زندگی می کند.

محل سکونت فعلی اش :

یوسف آباد - خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی - جنب خیابان ۴۷ طبقه سوم ساختمان پاسارگاد .

او نام خانوادگی اش را هم عوض کرده و شده است : « عباس منفرد »

او در زمان ارتکاب جنایت ستواندوم بود و قطعا به واسطه این جنایتش تشویقی گرفته است و اکنون سرهنگ پاسدار عباس منفرد شده است .

او اکنون در نیروی زمینی سپاه پاسداران در معاونت نیروی انسانی این نیرو مشغول به خدمت است .

آدرس محل کارش نیز : تهران - دوشان تپه- خیابان شهید آتوت است.

عباس منفرد یا همان عباس کارگر جاوید حالا با خیال راحت به زندگی اش ادامه می دهد و توانسته است با شراکت با برادرش در تهرانپارس در مرکز خرید پارسیان نیز یک بوتیک داشته باشد .

او در حالی این روزها آزادانه در خیابانهای تهران می گردد و زندگی نرمالش را دارد که دیر نیست دادخواهی و ستاندن حق از این قاتلان ظالم .
+401
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  قاتل : آرش حجازی است. آدرس بیخودی ندهید
  317
  42
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  آره شما راست میگی . وقتی که آخوند بی سواد میشه امام و رهبر، قاتل و تروریست میشه ناجی ملت و آشپز میشه رئیس دانشگاه ، مسلما پزشکی سعی در نجات شخصی میکند را باید قاتل نام گذاشت. یک اسمی برای خودتان و خیارهم انتخاب کنید، فاطی و جناب سروان قبلا نامگذاری شدن .
  60
  142
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  تاریخ نشون داده که قاتلین و مزدوران رژیم‌های ظالم و جنایتکار و مستبد راه فراری ندارند و بوقتش پای میز عدالت آورده خواهند شد . دیر و زود داره و سوخت و سوز نداره ! در ضمن یه پاچه خوار و مزدور جدید هم سرو کله اش پیدا شده ، ولی چه دیر ، رژیم رفتنیه و تو رو هم زیر بخیه میارنت ، بوقتش !!
  57
  141
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  به حساب تو و امثال تو کفتار کثیف مطمئن باش که بزودی خواهیم رسید و خونهای پاکی را که بر زمین ریختید بدون جواب نخواهیم گذاشت ،پاینده ایران زنده باد یاد و نام جوانان دلیر و مبارزی که جانشان را بر علیه مبارزه با ارتجاع سیاه گذاشتند.
  57
  138
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا

  …سگ تو روح رهبر یکدست و نامردت و حامیان خیانتکار و بیشرفش که خود را وفادار می خوانند وباعث و بانی تمام این جنایتها این بی وجدانها هستند.
  56
  142
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  با این همه تضادی که در نقل قول هاست،باید گفت ندا اقا سلطان در اثر برق گرفتگی کشته شد،عجیبه اخوند مشرک و مردار پرست شیعی وقتی در مورد کربلا میگه حتی امار دقیق اینکه حسین چنس بار پمپرز علی اصخر و علی اکبر(علی قوله)را عوض کرد میده،قاطر ابوفاضلاب چند بار گلاب به روح خمینی پاشید، یا حسین چی زد قبل از رفتن به زوزو بازی،ولی وقتی صحبت کشته شدن ندا اقا سلطان است،حتی شاهدان هم تناقظ در گفته هاشون هست
  49
  104
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲
  ۳۲
  Darknet - لندن، انگلستان

  [::Vafadar - برلین، آلمان::]. تو یک سایبری رژیم هستی که یه شدت طرفدار جنس خودتی، همه جا علیه مردم ایران به طرفداری از رژیم داری توییت میزنی اما این دفاع تو از این به ظاهر ادم ثابت کرد که این فرد قاتل بی شک شبهه ندا اقا سلطان هست و حتما هم مردم از خجالتش به زودی در میان
  44
  125
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  [::Vafadar - برلین، آلمان::]. خوشم میاد که شماها باید برای رژیم خوش رقصی کنید و فحش ها رو بخورید اونوقت پول های گنده و عشق و حالش رو انگل زاده ها میبرند
  50
  135
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Vafadar - برلین، آلمان::]. چقدر میگیری؟
  21
  119
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  نگویید، قاتل بزرگ همان رهبرست، که همین کوتوله‌های نادان و جانی آن رهبر را سراپا نگه‌داشته‌اند و بعد از چند دهه هنوز از دوران کثیف امام دم میزنن. حکومت اسلامی ضد انسانی‌ترین نوع نظام حکومتی تاریخ بشریت است!! 😖
  14
  139
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
  ۳۹
  رژیم عشقوحالگر - لندن، افریقای مرکزی

  آرش حجازی کی بود؟کسی که کتابی به اسم«شاهدخت سرزمین ابدیت» نوشت.وبعد انتشاراتی «کاروان»راتاسیس کرد.وبدون تسلط به هیچ زبان خارجی مترجم کتابهای پاولو کوییلهو شد.در۲۳سالگی داستان می نویسد.در۲۶سالگی پزشک میشود.در۲۷سالگی انتشاراتی تاسیس میکند.وبعداز قتل ندا بسرعت ومستقیم به انگلیس می آید.کوییلهو در وبلاگش اورا پزشکی معرفی میکند که در صحنه قتل حاضر بوده.قضاوت باشما🧐🤨
  97
  22
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  همینکه داغ کردید یعنی درست بهدف زدم.
  115
  18
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  21سال زندگی درآلمان بمن یاد داد که غربیها ضدانسانی ترهستن تا داخلی ها.بیخود دوربرندارید که خوب می شناسمتان.در بهترین حالت،یک مشت بازنده سیاسی هستید.در بدترین حالت،زندگیتان وحال و روزتان به لعنت خدا نمی ارزد.
  124
  29
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::سیمرغ ایران - برلین، آلمان::]. باید بدیم به بخوره! فحش رو
  27
  46
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مردم بزودی از وفادار ها وفا بالای دار خواهند ساخت.
  34
  77
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  ببخشید اسم ریز علی(به عربی علی اصغر) و درشتعلی(علی اکبر) را به فارسی بر می گردانم نکنه یهو صیغه زاده حداد قاطر رییس اندیشکده فارسی که کراوات را دراز زینتی معنی کرده ناراحت نشه
  25
  69
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Vafadar - برلین، آلمان::]. اونی که کشتی منم ببم جان!!! بیا بالا
  21
  62
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۲
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  darknet . من اصلا توییتر ندارم.اینستاگرام هم ندارم.اینجا کومنتار میگذارم.این اسمش کومنتار است.
  57
  13
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  [::رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان::]. شما که نزدیک این دروغگو زندگی میکنی چرا تحقیق نمیکنی ببینی راست میگه یانه ؟ نکنه آنهمه کتابها را شما ترجمه کردی و نویسنده کتاب هم خودتی ؟ برای اطلاع شما بچه ۲ ساله دوره راهنمایی را تمام کرده و یا بچه ۱۱ ساله وارد دانشگاه هاروارد شده . ضریب هوش و آی کیو خودت را با دیگران مقایسه نکن. استثنا زیاد هستند .
  19
  34
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۴
  ۵۲
  kiauk - لندن، انگلستان

  [::Vafadar - برلین، آلمان::]. این وفادار توی حوزه علمیه، سر درس خارج فقه میره. بعد هر کی ازش میپرسه میگه آلمان هستم.وفادار اون خارج فقه با خارج از کشور فرق داره ها
  23
  47
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶
  ۳۹
  رژیم عشقوحالگر - لندن، افریقای مرکزی
  [::siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا::]. 😂🤣فکرکردی تو این لندن بااینهمه جمعیت میشه به آسونی پیداش کرد؟من برااین وقت گذاشتم دوصفحه مطالعه کردم خلاصشو براتون نوشتم وگفتم قضاوت باشما.نگفتم بیامنوبزن😡.یادم هم رفت بنویسم که این آقااعتقاد داره که میشه بگذشته برگشت و اونو بنفع خودآدم تغییرداد.توداستانش هست.
  27
  11
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Vafadar - برلین، آلمان::]. بدجور بهت اردنگی زدن که هنوز جاش درد میکنه (تو بخون اردنگی!!) تو که عادت به بشکه داشتی، چرا اذیت شدی؟ مواد مصرفی خودت رو بهش عادت داشتی سفارش میدادی که اذیت نشی
  17
  31
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۲
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان::]. بله قضاوت با ما. شماها ....هستین. همین اینهم قضاوت. بیشتر میخوای ادرس بدم بیا
  18
  14
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۶
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی
  قاتل اصلی خامنه ای هست
  13
  24
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
  ۶۵
  ناصر آبادانی - هایدلبرگ، آلمان
  امیدوارم که عاملین و جانیان جمهوری عسلامی بزودی به دست عدالت سپرده شوند.
  11
  22
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
  ۴۲
  ارش یک دوست - تبریز، ایران
  خدا کنه این درست باشه ، تا ا ین حـ... یه موقع یک جایی انشاالله مغزش بیاد جلوی چشاش،،،بی شرف
  18
  14
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۵
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  [::رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان::]. اگر تو اروپا زندگی میکنی پیدا کردنش خیلی راحته . راه پیدا کردنش را میدانم ولی از گفتنش معذورم .
  3
  5
  ‌سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.