جوانی که از قطار در حال حرکت آویزان شده بود، به طرز وحشتناکی به زمین پرتاب شد - ویدیودانش خان که به همراه چند نفر دیگر بیرون از قطار آویزان و در حال تماشای مسافران قطار دیگر بود به شدت به پایه آهنی چراغ برخورد کرده و به پایین پرتاب شد. در حالی که مسافران هر دو قطار با وحشت تماشا می‌کردند، بسیاری تصور می‌کردند که او بر اثر ضربه جان باخته است.

هر ماه چندین حادثه برای مسافران هنگام سفر با قطار‌های محلی بمبئی هند گزارش می‌شود. در حالی که برخی اجتناب ناپذیر هستند، می‌توان از برخی دیگر اجتناب کرد و این یکی از آن‌ها بود.

صبح روز پنجشنبه ویدئویی وحشتناک از برخورد یک مسافر جوان قطار با تیر و پرت شدن روی ریل بین کلوا و تانه منتشر شد. قربانی ۱۹ ساله با شکستگی‌های متعدد در بیمارستان بستری شده است و خیلی خوش شانس بود که از ناحیه سر آسیبی ندید.

دانش خان که به همراه چند نفر دیگر بیرون از قطار آویزان و در حال تماشای مسافران قطار دیگر بود به شدت به پایه آهنی چراغ برخورد کرده و به پایین پرتاب شد. در حالی که مسافران هر دو قطار با وحشت تماشا می‌کردند، بسیاری تصور می‌کردند که او بر اثر ضربه جان باخته است.

ذاکر خان، پدر این پسر گفت که فرزندش پس از سقوط توسط مردم محلی به بیمارستان چاتراپاتی شیواجی ماهاراج در کلوا منتقل شد. پزشکان گفتند که او از ناحیه یکی از پا‌ها و هر دو دست دچار شکستگی شده است، اما وضعیت وی پایدار است.

در حالی که ذاکر خان در پونا کار می‌کند، دانش خان با مادر، یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکترش در کلوا زندگی می‌کند. او به عنوان کارگر در یک شرکت دکوراسیون خانه کار می‌کند.

ویدئوی این حادثه توسط مایور لیمایه، گرفته شده است که در مسیر موازی با قطار سریع السیر در حال حرکت بود.

مقامات ارشد راه‌آهن گفتند: معمولاً بدلکاری‌ها ضبط می‌شوند و این ویدئو‌ها در شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های پیام‌رسان پخش می‌شوند. این باعث می‌شود دیگران به امتحان شیرین کاری‌های مشابه بپردازند. امیدواریم حداقل این ویدئو بازدارنده باشد، زیرا نشان می‌دهد چگونه این شیرین کاری‌ها می‌توانند اشتباه پیش بروند.
+27
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان

  از سیکهای فک فامیل خمینی بود، از این نوع میمون ۹۵۰ میلیون تو هند وجود دارند
  3
  25
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.