پولاد کیمیایی:خانم گوگوش شما دوسال قبل اینکه مادرم از دنیا بره با پدرم رابطه داشتی

بیوگرافی پولاد کیمیایی
پولاد، فرزند مسعود کیمیایی، کارگردان و گیتی پاشایی، خواننده ایرانی، در ۲۳ تیر سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. شروع فعالیت سینمایی او با فیلم سرب (مسعود کیمیایی) به عنوان بازیگر در سال ۱۳۶۷ بود. با حضور در فیلم تجارت ساخته پدرش، از آلمان به ایران آمد و در ایران ماند و در فیلم‌های پدرش در نقش‌های دوم ظاهر شد. به نظر برخی بهترین کار او بازی در سریال مرگ تدریجی یک رؤیا است که با گریمی خاص و نقشی متفاوت ظاهر شده‌است.
پولاد کیمیایی که سال‌ها در سینمای پدرش، مسعود کیمیایی بازی کرده بود درباره جدایی از این قالب «تعریف شده و کلیشه‌ای برای خودش» با بازی در فیلم گشت ارشاد (سعید سهیلی) می‌گوید:
 
    «من و پدرم دو جور مختلف زندگی کردیم و دو عقیده متفاوت داریم؛ و قهرمان سینمای کیمیایی بودن خودش بزرگ‌ترین فرصت است، چون این فرصت آرزوی خیلی از ستارگان سینماست اما برای من در جاهایی هم فرصت‌های زیادی را گرفته. قهرمان سینمای کیمیایی شدن برای من راه طولانی و سختی بود از سرب (فیلم) و تجارت (فیلم) و سلطان (فیلم) تا رئیس (فیلم) و حکم (فیلم) و محاکمه در خیابان و جرم (فیلم)، رسیدن به این نقطه خیلی سخت بود. من در «جرم» خودم را شایسته سیمرغ می‌دانستم ولی این اتفاق نیفتاد اما درس بزرگی برای من بود و استقلالم را بیشتر کرد.»
+69
رأی دهید
-78

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  برو بچه به خاط تخریب یکی دیگه و چهارتا لایک و کامنت آبروی باباتو نبر بالاخره مسعود کیمیایی برای سینما زحمت کشیده و مرحوم مادرت هم سال ها با بیماری سرطان و‌دور از وطن و پدرت برای درمان روزهای سختی را گذرانده ، حالا شکافتن این گورهای قدیمی برای جلب توجه و یا حتی در مقام پاسخ به گوگوش یا تخریب شخصیت وی به نفع هیچ کدامتان که همگی سال های برای هنر مملکت گامی برداشتین نیست .
  56
  78
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۴
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی

  چرا به بابات گیر نمیدی ؟
  29
  101
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۲
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی

  برای من مهم نیست گوگوش با کی خوابیده.
  21
  48
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۶
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  😂😂😂😂 خوب اصلا به ما چه!؟ تو خودت الان با کی رابطه داری؟ عوامل وزارت اطلاعات و‌ سپاه یعنی اینا. مردم نون ندارن بخورن هزار بدبختی و حقارت و دزدی و‌اختلاس و فساد هستش بعد این گاگول میخواد طبق برنامه مثلا موج سازی کنه. برو عمو گاو و خر خود خودت هستی. بابات .......خورد زن داشت افتاد دنبال بقیه معلوم نیست باباش با چند نفر بوده حالا این یادش آمده مادرش مرده باید الان بره دنبال داستانش. انتر الاغ
  33
  87
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۳
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  هنرمند خیلی بزرگیه. با پدرش کاملا فرق داره. شایسته بهترین ها است. در مورد رابطه پدرش با گوگوش حق داره. من قبلا هم نوشته بودم. پولاد سالها پیش در یک مصاحبه گفته بود، وقتی به مادرم فکر میکنم، صحنه های گریه مادرم وقتی با پدرم در ایران صحبت میکرد میافتم. من بچه بودم ولی خیلی غصه میخوردم.
  64
  39
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۹
  ۴۱
  stockholm - استکهلم، سوئد
  خانم گیتی زنی تحصیل کرده و بسیار هنرمند بودند و ادم باید خیلی نادان باشه حرفهای و دروغ های نخ نمای گوگوش رو کنه. داستانهای کوکوش در مورد رابطه اش با اقای کیمیائی و خانم گیتی بقدری مضحکه که حدی نداره . گوگوش برای بچهاش مادری نکرد چه برسه برای بچه دیگران. این خانم گوگوش با وقاحت تمام تمام کثافت کاری های خودش رو نه تنها انکار میکنه بلکه سعی در برعکس جلوه نشان دادن حقایق داره. واقعا قلب ادم از شنیدن حرفهای این جوان بدرد میاد. لعنت به این زن بیسواد که خیلی از زندگی ا رو با خودپرستی خودش از هم پاشید
  43
  36
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  یعنی نه از سلبریتیهای دوزاری داخلی شانس اوردیم نه از سلبریتیهای بیسواد اونور آب. همشون فاسد و سر و ته یه کرباس
  53
  21
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
  ۵۷
  La Vida - وین، اتریش

  خانم گوگوش بسیار کار اشتباهی کرده ، ولی هیچ اشتباهی متوجه ،پدر شما نیست ،،که همسرش(که در اون زمان به نوبه خودش تک بود،)،نیست ؟مردها تا یک زن رو میبینن دهنشون آب میافته ،،شده تا حالا یه زنی ،بیاد و بخواد زندگی کسی رو خراب کنه ،،این مرد ،دهنش آب نیافته و دست رد به سینه زنی بزنه؟
  5
  66
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
  ۵۵
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  این شجاعت پسر را میرساند که توانسته بر علیه پدرش که آقای لمپنیسم در سینمای ایران است بیانیه منتشر کند
  27
  28
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی

  پولاد جان زیاد به بابات سخت نگیر. منم بودم نمیتونستم به خانم گوگوش نه بگم.
  6
  37
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  [::تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان::]. گرامی, فکر میکردم کمی از حق و حقوق و عدالت در گفتار بهره ای برده باشید. روزی که خانم گوگوش هفت خط و هفت سر در مصاحبه تاریخی اش خاله زنک وار نبش قبر کرد و گوشه ای از شامبورته بازی های خودش را رو کرد شما نظری دادید که الان ایراد (شکافتن گورهای قدیمی...) از این جوان رنج دیده میگیرید؟؟ آیا این جوان و پدرش قبل از وراجی های گوگوش لب به سخن باز کرده بودند؟؟ حتی اگر کیمیایی یا گوگوش مرتکب گناهی شده باشند بی شک دل این جوان و مادرش شکسته که امروز لب به اعتراف گشوده. این (شکافتن گورهای قدیمی...) نیست که پس زدن آواری از ظلمهای روحی و روانی که بر پیکر این جوان و مرحومه مادر بیمارش نشسته. چطور اون زنکه چهل شوهری حق داره لجن های ته دلش را بالا بیاره اما این جوان و پدرش حق پاسخگویی را ندارند؟؟
  26
  18
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  اینو که میدونستیم،ولی نمیدونستیم معتاد بود.گوگوش اولین ایرانیه که در شهرتش گفت من اینم،معتاد بودم ، از من بت نسازید.
  2
  20
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱
  ۳۲
  Darknet - لندن، انگلستان
  داره قیمت ها هر روز در ایران میره بالاتر و جامعه به انفجار نهایی نزدیک میشه. ورژن هایی مثل تتلو و میلاد حاتمی ها و ساشا ها و لمپن های دیگه داره کاراییشو از دست میده. خبرساز های جدید دارن از اعماق لجن های فساد اقتصادی پا به عرصه خبرسازی میذارن تا همه ما از متروپل ها، فشار اقتصادی، انفجار اجتماعی و عامل بدبختی ها، فساد سیستماتیک و زد و بند های پشت پرده فاصله بگیریم و به جاش به اینکه زن بابای یکی به اون یکی زن باباش خیانت کرده و این هم به خاطر خیانت این به اون مورد خیانت چند جانبه از سمت خائنین خانگی قرار گرفته فکر کنیم.
  2
  17
  شنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.