اخباری مبتنی بر برکناری و ترور نافرجام حسین طائب و انتقال او به بیمارستان

العربیه - برخی منابع ایرانی بامداد پنج‌شنبه 2 تیر در گزارش‌های تایید نشده‌‌ای از ترور نافرجام حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ایران خبر دادند.

بنا به این گزارش‌ها طائب که به‌دلیل حوادث امنیتی اخیر در ایران از سمت خود عزل شده بود پس از این ترور نافرجام به بیمارستان منتقل شده است.

رسانه‌های اسرائیلی در روزهای گذشته از نقش حسین طائب در برنامه‌ریزی برای انجام عملیات تروریستی علیه شهروندان اسرائیل در ترکیه پرده برداشتند.
معمای برکناری یا مریضی حسین طائببرکناری احتمالی حسین طائب از ریاست اطلاعات سپاه به چه معناست؟
منابع امنیتی اسرائیل نیز دوشنبه با تایید نقش طائب در طراحی ترور توریست‌های اسرائیلی در ترکیه و کشورهای دیگر اعلام کردند که نیروهای امنیتی اسرائیل او را زیر نظر دارند.

همزمان اکانت توئیتر «ترور آلارم» از بستری شدن حسین طائب رییس اطلاعات سپاه در بیمارستان خبر داده است.
طبق این حساب توئیتری، طائب که چند روز پیش شهروندان اسرائیلی را در استانبول تهدید به هدف قراردادن کرده بود، در بیمارستانی در تهران بستری شده است.

روزنامه فرامنطقه‌ای «الشرق الاوسط» هم گزارش‌ داده که رئیس سازمان اطلاعات سپاه پیشینه‌ای تاریک و جنایتکارانه داشته و با اعلام نام و نقش او در طرح ترور شهروندان اسرائیلی به او هشدار داده شده که هدفی برای نهادهای امنیتی اسرائیل خواهد بود.
+203
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  ما از سربازان گمنام موسی متشکریم که آخوند جنایتکار و فاسدی مانند حسین طائب را بزودی به درک واصل بکنند.
  10
  197
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
  ۳۴
  dannni - سوئد، سوئد

  یک انسان بهتر بگویم یک حیوان پست با اون برادر نکبت اش
  7
  151
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  هیچ. حیوانانی به حیوانی نمی‌دارد روا ،انچه این نامردمان با جان انسان میکنند. چرا به حیوان توهین میکنید ،پستی که این آخوند نشون داده،هیچ حیوانی حتی به فکرش هم نمی‌رسد. بهش بگو آخوند ،چون هیچ هولایی نمیتونه به پستی آخوند مردار پرست باشه
  7
  94
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  این جاسوس دو جانبه در حقیقت مهره سوخته بحساب میاد . نمیذارن جون سالم بدر بِبَره ، سکته قلبی بهترین گزینه است ، همانطور که چندین نفر از افسران سپاهی مخالف رو در خفا خاموش کردند و گفتند علت سکته قلبی یا مغزی !!
  4
  49
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷
  ۳۴
  فیل آگاه - لندن، انگلستان

  یک چندش تمام
  3
  53
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳
  ۸۲
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  . [::dannni - سوئد، سوئد::]. [::arian1 - ابادان، ایران::]. شما دوتا پت و مت اسرائیلی صهیونی جنایتکار دیگه گلو هاتون خفه نشده تا حالا از حرص؟ . [::فیل آگاه - لندن، انگلستان::]. تو که خودت مورچه نا آگاهی، زر زر کن.
  21
  11
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  مسئله اینجاست که سیاست اسرائیل و چند کشور عربی (عربستان, امارات ...) هیچگاه تا این حد موازی و مشترک با نظام ولایی نبوده. بی دلیل نیست که اسرائیل به راحتی تمام راهبردهای خود را به راحتی در ایران پیاده میکنه. سران حکومت کسی جز عوامل اسرائیل در ایران نیستن. هرف هردو اونها نابودی ایران و ایرانیه.
  0
  6
  یکشنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.