وریا غفوری: تجزیه طلب نیستم ، یک جان دارم که آنرا فدای ایران میکنم

وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال در واکنش به توییت رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی که با کنایه، او را تجزیه طلب خوانده بود، گفت: متاسفانه در روزهای گذشته یک‌سری حواشی به‌وجود آمد و به آن‌هایی که سوء استفاده کردند می‌گویم من وطن فروش و تجزیه طلب نیستم. یک جان دارم و هزاران بار فدای ایران می‌کنم.
+260
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  فدای تک تک کردهای اصیل. یه تار موی تو می ارزه به کل تیم ولایت و سپاه پیروزی تهران. به کلشون
  10
  126
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۲
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  تمام ایران فدای تو وکردستان، پسر ایرانزمین ،واقعا دمت گرم،که این آشغال های وطن فروش که خودشان با نوکری روسیه و چین و غرب بدنبال فروپاشی ایرانزمین هستند،ولی ایران از زیر خاکستر بخواهد خواست و دودمانتان را فرزندان این مرز و بوم به باد و فنا خواهند داد، وریای عزیز فرزند کردستان و ایران دوست داریم، درود به کردهای وطن پرست.
  13
  117
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۷
  ۵۴
  hiwa68 - رتردام، هلند

  تجزیه طلبی که بد نیست.مثل این میماند فرزندان یک خانواده بزرگ بشوند و یکیشان بخواهد جدا بشود و خانه خود را داشته باشد. آنوقت پدرسالار یا بقیه بهش بگویند تجزیه طلب. ولی خدایش کوردها را به زور نمیشود فارس کرد.
  138
  31
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۰
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  زنده باد ، درد وبلای تو بخوره تو سر ملاها و حامیان خائن و بیشرفشون !پاینده ایران جاوید شاه
  8
  117
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۶
  ۵۱
  rood120 - منچستر، انگلستان

  درود بر تو ، قلب آبی ات و شجاعت بی پایان ات .
  4
  106
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۹
  ۳۵
  تفکر عمیق - لندن، انگلستان

  آزاده باش هموطن درگیر قرص نان نشو. حق گو که وجدانت شود آسوده خاطر جان من. آفرین به شجاعتت وریا که مثل خبلیا نون به نرخ روز خور نیستی و حرف حق رو میزنی.
  3
  106
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۲
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  [::hiwa68 - رتردام، هلند::]. بیچارگی ما عدم درک و شعور عده ای از ماست. مثال خودت را تجزیه و تحلیل کنیم. خانه را مگر می‌شود تجزیه کرد؟؟ مثلا یکی توالت خانه را می‌خواهد آن یکی اتاق پذیرایی و دیگری اتاق گاو صندوق را می‌خواهد. به همین خاطر خانه را نمی‌توان تجزیه کرد ولی می‌توان رفت و به همسایه شوهر کرد.
  11
  60
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۵
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  [::hiwa68 - رتردام، هلند::]. دوست گرامی خوبه تو اروپا هستی، چرا فارس و کرد میکنی، توی ایران تمام اقوام از هویت یکدیگره که یک هویت متمایز بنام ایران بوجود میاورد، و بهش باید افتخار کردار نظر تنوع فرهنگی و زیستی و همچنین مشترکانش که چندین هزار سال به زیبایی بیکدیگر گره خورده و درهم تنیده، و دشمنان مشترک رو به زانو دراوردند، یا مهاجمان رو در خود هضمشان کردند، به اروپایی که درش زندگی می‌کنی نگاه کن، کشورهای مختلف تشکیل اتحادیه اروپا رو دادند و متحد شدند، و تو دم از تجزیه طلبی هستی، بلاهت تا چقد، در ضمن مثالی که زدی کاملا اشتباهه و این نشان از عدم درک صحیح نسبت به ایران زمین هست، کمی تاریخ بخون و یادت باشه کردها یا فارسها اولا فامیل هستند و رشه زبانی مشترکی هم دارند، البته حتی اگر نداشتند حقیقت ایرانزمین رو عوض نمیکرد، ایران به مانند یک فرش ۴۰ تیکه میمونه، که به هم وصل هست، و نقش و نگار و کلیت و زیبایی این فرش رو نشون میدهد، بروبخون...موفق باشی و دیدن رو باز کن و راسیست نباش
  3
  60
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان

  او عضو پژاک یا پ پ ک اما نمی دانم چرا رژیم ایران و فارسها چرا ایتقدر به این گروهها کمک زیادی می منند و آنها را در زیر بال خود می گیرند. تها دلیلش دمشنی آنها با ترکها است.ترکها دشمن مشترک هر دو آنهاست . اما به برکت حرمت احمقانه پوتین هم ایران در خال نابودی است و هم روسیه تضعیف می شود و از این موقعیت بیشترین بهره برداری را ترکها خواهند برد چون فارس و روس بزرگترین دشمن ترکها هستند.
  66
  4
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان

  امیرعباس هویدا گفته بود بحرین دخترمان بود.شوهرش دادیم ورفت.
  37
  8
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - میلان، ایتالیا

  باید گفته میکردی فدای ولایت. چون ولایت شامل بخش‌های کلانی از ایران، افغانستان، پاکستان، ترکیه، سوریه و قسمت‌هایی از شوروی نیز می‌باشد.
  38
  3
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵
  ۴۸
  behran - کردستان، ایران

  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. خلخالی هم با همین دروغها زیر عبای خمینی شروع به نسل کشی کُردها کرد؛ اینبار مردم ایران فریب این تفکر پوسیده قبیله گرایانه را نخواهند خورد
  7
  41
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲
  ۵۴
  America - منچستر، انگلستان

  البته اگر در ایران واقعا آزادی وجود داشت ، شاید ووریا حرف دلش را طور دیگری می گفت....!!!
  26
  5
  ‌پنجشنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶
  ۴۰
  Kalam - لوند، سوئد
  [::hiwa68 - رتردام، هلند::]. اون بچه که می خواد زندگی تشکیل بده گم میشه بیرون زندگی تشکیل میده نه اینکه حالا یه قسمت از خونه پدر و مادرشو بخواد بگیره. چندش نشسته
  3
  19
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۸
  ۵۴
  hiwa68 - رتردام، هلند
  [::Kalam - لوند، سوئد::]. قبل از آمدن مغولها،عربها و. کوردها ساکن زاگرس از شمال غربی تا جنوب بودند. صاحب خانه اصلی ما هستیم. ولی چه کنیم. میان نامردان گیر کردیم. ترکهای ناسیونالیست ترکیه،؛ عربهای هوسران و بعضی عرب زده های داخل ایران. ملت ها خوب و بد دارند ولی حکومت‌ها وابسته و فاسد. خیلی مانده تا بفهمید. من نظر خودم را گفتم. شما هم نظر خودت. زیاد جالب نیست مثل سگ به نظر دیگران پارس کنم.
  19
  2
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::hiwa68 - رتردام، هلند::]. ایران یک کشور است و همیشه یک دولت مرکزی قدرتمند داشته و خواهد داشت، و اما اول در ایران باید دموکراسی بنا نهاده شود و آنگاه درخواست یک مجلس محلی برای اجرای قانون هدفمند و سازگار با جغرافیا کرد، همانگونه که در کشورهای غربی شکل گیری شده است. اول دموکراسی!، آنها که اول خودمختاری( بخوان جدایی) می خواهند، فاشیست و ضد دموکراسی و اغلب نژادپرست ضد فارس یا ترک اند. نام استان در ایران نمی تواند مبنای جدایی باشد، چون درون کردستان یک سوم فارس، یک سوم ترک، یک سوم هم امیزه ای از تیره های گوناگون ریخته اند! انوقت تو برای سفر به تهران باید درخواست ویزا کنی؟! یا من برای سفر به سنندج ویزا بگیرم؟! از چه مرزی؟! تو باید کرد باشی و افتخار بکنی، دست از نژاد پرستی بردار!
  0
  11
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
  ۴۰
  Kalam - لوند، سوئد
  [::hiwa68 - رتردام، هلند::]. اینجا اسمش ایرانین یوکی هستش نه کرد یوکی این نظرات تجزیه طلبانتو ببر تو جمع های خودتون . بعدم خیلی شانس داری که این سگ فارسی فقط بهت پارس میکنه ولی بدون لازم باشه گاز هم میگیره پس خیلی بپا. مگه ایرانیا بد نیستن؟ پس تو توی سایتشون چکار میکنی و چرا به زبونشون حرف می‌زنی. با احترام به تمام “ایرانیان”از هر قوم و مذهب. و در آخر آرزوی تجزیه حتی یک سانتیمتر خاک پاک ایرانزمین رو به‌گور میبرید شما تجزیه طلب ها.
  1
  14
  جمعه ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۰
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::hiwa68 - رتردام، هلند::]. عجب موجود بی بته ای هستی. پیداست که در ...بزرگ نشدی
  0
  2
  دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
  ۵۴
  hiwa68 - رتردام، هلند
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. بچه جان هنوز ۲۲ سالته. دهنت بوی شیر میده. حرف هام نفهم ها رو لو میده.
  0
  0
  ‌سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.