گزارش اسرائیلی ها از کشته شدن عضو وزارت دفاع ایران و همکار وی توسط افراد مسلح در تهران

رادیو فرانسه:  سایت فرانسوی زبان i24 به نقل از "منابع محلی" خبر داد که امروز سه شنبه اول تیر ماه یک دانشمند وابسته به وزارت دفاع ایران و همکار وی توسط افراد مسلح در تهران به قتل رسیدند. در هفته های گذشته شماری از افسران نیروی قدس و کارشناسان برنامه های اتمی، موشکی و پهپادی وابسته به سپاه پاسداران به طرز مشکوکی در ایران کشته شدند.

در این حال، ایرنا، خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران، به نقل از مقامات قضایی این کشور خبر داد که محاکمه "سه مأمور وابسته به موساد" که در ماه های گذشته در سیستان و بلوچستان دستگیر شدند به زودی آغاز خواهد شد. دادستان زاهدان، مهدی شمس آبادی، با استناد به اظهارات سرویس های اطلاعاتی ایران گفت که این سه تن قصد داشتند "دانشمندان اتمی" ایران را به قتل برسانند. در زمان اعلام دستگیری این سه تن مقامات جمهوری اسلامی ایران آنان را به نشر اخبار محرمانه در سیستان و بلوچستان متهم کردند.   

پیش از این نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، گفته بود که این کشور به عملیات خود برای جلوگیری از دستیابی حکومت ایران به سلاح اتمی سرعت بخشیده است.  
+123
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  فیل آگاه - لندن، انگلستان

  روزمون رو ساختید، خوش خبر باشید
  8
  83
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  فیل آگاه - لندن، انگلستان

  آقای محسن رضائی، محسن دماغ دیگه اسرائیل باید چکارکنه که به اون لاف زدنهات عمل کنی. آقا جان تا رختخوابت هم آمده میگی نه از زنت بپرس .
  2
  93
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  محسن دماغ به دادمون برس چون اسرائیل مجددا غلط کرد!
  1
  87
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  این محسن رضایی نگفت.‌ای کاش اسرائیل یه کاری می‌‌کرد تا ما او را نابود می‌‌کردیم. انگار تنها راه اسرائیل این است.که قاری قرآن خانواده این‌ها شود. شاید تکانی بخورند.
  0
  72
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  سه تا بدبخت تو بلوچستان را دستگیر کردند. اطلاعات ایران همیشه ادم های دیگر را میگیره تا ضعف خودش را پوشش بده. در قبل این اتفاقات افتاده زیاد
  3
  68
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  خوش خبر باشی ایران یوکی اینها هیچکدوم یک کم عرق ملی ندارند کاش میشد گفت خارجی هستند اینها خائنین به ملت هستند فقط برای رژیم خوش رقصی می‌کنند به این علت خیلی ها از مرگشون خوشحال میشند
  2
  48
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  محسن رضای کجای که دانشمندمان را کشتند. اخر این همه نیرو که در حال خدمت هستند برای امنیت جان شهروندان بخصوص ان شهروندانی که مورد هدف اسرائیل هستند کجایند ؟ پس کو رهبر نظام اخوندی و دیگر مسئولا" ان امنیتی که حرفش را میزدی و میگفتی اگر در سوریه نه کشیم و کشته نشویم در ایران امنیتی وجود نخواهد داشت ؟
  0
  49
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری
  4
  26
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا

  یک مثلی ایرانیان دارند که میگه دنیارو آب ببره وزارت اطلاعات رو خواب میبره یعنی خوابیدن ویک دفعه بیدار میشوند که هی هات خیلی دیر شده دانشمندان اتمی پر فخری زاده پر ماموران مزدور رژیم پر حالا این مزدوران ولایی چه بکنند نقشه میکشن مردم عادی وبیزینس من در ترکیه را ترور کنند بدبختی و فلاکت ومستاصل بودن وحقارت از این بیشتر خاک بر اون سرتان بروید ریش میشاتون بزنید وماتیک بمالید به لبتان تا اسرائیل کاری بکارتان نداشته باشد توی روز روشن لتوپارتون میکنن البته من خوشحال نیستم که هموطنم یا یک فرد عادی از مردم اسرائیل کشته بشه اما این انتخابی است که در دست خود فرد است اینها همه بهانه است طرفتاری از فلسطینیان حکومت ایران دنبال گسترش حلال شیعیست وبقیه مسائل حرف مفت است طرفتاری از مظلومین اگر طرفتار مظلومین است پس چرا از مسلمانان چینی که در کمپ زندانی هستند طرفتاری نمیکنید یادم هست آخوندی در صدا وسیما بود که چینی را یاد ودر چین تبلیغ میکرد که دولت چین دمبش را چیدند وفرستادنش ایران حکایات زیاد است بسنده کنیم به همین که آدم اعضای یکدیگرند که در درخت پیدایش نه آفرینش ز یک گوهرند .
  0
  29
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  تا زمانیکه اسرائیل به کله گنده ها و عوامل فساد و مقامات فاسد حکومت حمله کنه مردم هم حمایتش میکنند ولی حمله به تاسیسات زیر بنایی کشور و مراکز مورد نیاز مردم و کلا امکانات عمومی مردم ایران به نفع رژیم هستش. حمایت از جدایی طلبان و بخصوص کشورهایی مثل باکو و حتی ترکیه بر ضد تمامیت عرضی ایران کاملا به نفع رژیم هستش چون بهانه تبلیغات سنگین میده به رژیم تا بتونه افکار عمومی رو بر ضد اسرائیل همراه کنه و بخصوص نیروهای خودش رو حتی غیرتی و همراه تر و کاملا ضد اسرائیل کنه. بدترین اشتباه اسرائیل حمایتهای حتی ضمنی مقامات احمقش از جدایی طلبان اطراف ایران هستش و این باعث شده رژیم خیلی راحتر بتونه حتی مخالفانش رو به سمت خودش جذب کنه و تبلیغات رسانه های رژیم و حتی رسانه های بی بی سی و سایتهای مخالف هم با بازنشر این خبرها کمک کردند که مردم نگران و بقای رژیم بیشتر تضمین بشه.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.