رئیسی: در اوج کرونا بسیجی‌ها و انقلابی‌ها به پزشکان یاد دادند که چطور کار کنند

ابراهیم رئیسی، رییس‌جمهوری ایران، در سخنانی که روز ۲۸ خرداد در حسینیه جماران و میان نیروهای موسوم به «انقلابی و بسیجی» بیان کرده است و فایل صوتی آن منتشر شده، مدعی نقش پررنگ «نیروهای بسیجی، انقلابی، جهادی و طلاب» در مهار ویروس کرونا در ایران شده است. رئیسی به نقل از رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفته است: «در کرونا، چهره‌های بسیجی و جهادی و انقلابی به بیمارستان‌ها رفتند و به پزشکان و پرستان یاد دادند که چگونه برای مردم کار کنند. دل خانواده‌ها را طلاب آرام کردند.»

محمدرضا ظفرقندی رییس پیشین سازمان نظام پزشکی ایران در پاسخ به ادعای رئیسی نوشته است: «در بحران کرونا، مانند جنگ تحمیلی جامعه پزشکی ‌و پرستاری با جانفشانی و تقدیم شهدای بسیار به وظیفه خود عمل‌ نمود. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بی‌احترامی شان و زحمات این جامعه خدوم را ضایع کرد و متاسفانه رئیس‌جمهور هم با اشتیاق و قدرناشناسانه این موضع را تاییدکردند. وا اسفا
+12
رأی دهید
-207

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  نه خیر هیچکدام از اینها نبود روغن گل بنفشه آیت الله تبریزیان بود
  3
  79
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  البته میلاد وخیار که در نزد رزمجو در بلاد کفر فن مبارزه با کرونا را آموخته بودند به مصاف با این بیماری برخواستند و خداوند شاهد است که اگر دخالت این ....نبود پزشکان ما جان بسیاری را نجات داده بودند!
  2
  63
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  پروپاگانی پشت پروپاگانی ، این لوکوموتیر دروغ آخوند جماعت واگنهاش قابل شمارش نیست !! راستی ابرام چاخان ، این بسیجیها و انقلابیها قبل از اینکه به دکترا راه و روش مبارزه با کرونا رو یاد بدهند ، نهار خوردند یا نه !!؟
  3
  83
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  پر روتر احمقتر نفهمتر خرتر پوفیوزتر از این داریم ؟//
  3
  87
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا

  آره بسیجی وار و انقلابیتر از همه اون رئیس پوف...زت بود که کمک کرد تا مردم بیشتری مریض وبمیرند اما همه شما حـ... های پدر عرب واکسن فایزر زدید مبادا که سقط بشید مرگ برای همسایه(مردمایران) خوبه ونه شما.
  2
  72
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  بچه ایرون - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  خواستم بگم .....، ترسیدم بجرم بی ادبی حذف گردد. بهمن دلیل مایلم به آقای رییس جمهور بگویم خیلی .....که زحمات افرادی که حقیقتا در خطوط اول مبارزه با طاعون قرن بوده اند را هم میخواهی بسود بچه مزلفهای خودتان مصادره کنی!
  2
  63
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  چیزی که من فقط از اون دوسال یادمه افاضات اربابت خامنه ای بوده که با انگشت به دوربین اشاره کرد که واکسن وارد نشه چون توش جن داره! و میگفت صحیفه سجادیه بخونین و همه اینا کار امریکاس.و من زمانیکه کرونا گرفتم(پیک پنجم در ایران) فقط به چرت و پرت بودن زندگی فکر می کردم که یک نفر که بشدت ضد نوع بشر هست مسبب این طولانی شدن کرونا در ایرانه. بقیه اراجیف تو مصادره به مطلوب هست.بمانند همه انچه که اسلام جد لعنتی تو نداشت و بنی امیه و بنی عباس از ایرانیان کش رفتن نوشتن بنام دین اسلام.نمونه بارزش اون رنگ سبز ک نماد جد تو ساختن و گنبد مسجد که از اتشکده هاست وووو .افسوس ک ایرانی نمی خاد بفهمه که چجور مارو به بردگی کشیدن و مسلمان کردن.
  7
  57
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران

  یکی از کارهای خوب آیت الله العظمی دارلمجانی تبریزیان این بود که با انگشت سبابه به میزان یک قاشق غذاخوری روغن بنفشه با مخلوط شیره تریاک را در ....خود برای جلوگیری از کرونا اماله و با همان انگشتان معظم له دارالمجانی محاسن فرتو فر خود را صاف و صوف میکردن و این از صفات پسندیده هر عالمی است که ....به محاسنش متصل و محاسنش به ....متصل باشد .
  4
  38
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مرتیکه مکان کش! فیلمش هست که اون اخوند کثافت بوگندو فقط پاش رو توی اتاق گذاشت که بگه من رفتم عیادت. تنها کاری که بسیجی ها کردن این بود که ضریح لیس زدن. شما کثافتها رو همراه با این بسیجیها فقط باید ریخت توی دریا.
  2
  40
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  پزشگی اسلامی به سبک میلیونر است. دو روز پیش هم کوشش کرد با انواع و اقسام منطق امامی به ما ثابت کند.که توالت اسلامی بنا به نظر بزرگان اسلام بهداشتی تر است. شاهد او هم چینی‌‌ها و ژاپنی هستند. از این همه فن حریفان جهان اسلام میلیونر که همه چیز می‌‌دانند و متخصص همه چیز هم هستند از فن هواپیما سازی تا جراحی تومور مغز یک هم مقدس اردبیلی است. یک خیابان هم در تهران به نامش است.ایشون یک آخوند در کربلا بوده. در زمان شاه عباس ،حتا دعوت شاه عباس را هم قبول نکرد به ایران بر گردد.ایشون اعتقاد خاک کربلا تا ۴ فرسخ مقدس است. یک خیک داشت. یک هفته در خیک کار خودش را می‌‌کرد.بعد از یک هفته خیک را به دوش و به ۵ فرسخی کربلا می‌‌رفت و خالی‌ میکرد.من نگفتم ما،خودشان می‌‌گویند.در مملکتی که ما در ۵۷ این همه خیک بدوش داشتیم. عجیب نیست که امت ریش آن متخصص ویروس کرونا هم شده.
  2
  24
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  هانسن - سیدنی، استرالیا

  حتما با لکوموتیر مگاماواتی اومدن
  0
  31
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران
  نه بابا امام رضا درستش کرد اه از امام رضا دزدی نکنید بدش میاد
  0
  9
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  مرگهای کرونایی در ایران روزانه زیر ۵ نفر هست .با تزریق آب مقطر ایران تونست کرونا رو مهار کنه و اما اروپا و آمریکا روزانه صدها کشته کرونایی داره .فایزر و مدرنایم آرزوست!!!خاک بر سر خود تحقیران مفلوک
  17
  0
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. یه مریضی داری که زده به بصل النخاعت. به هزیون گویی مزمن افتادی
  0
  10
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. یعنی آب مقطر از شاش شتر هم موثر تر بود برای ...؟
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.