اخباری از چپاول اموال و رانت خواری عیان آقازاده ها

مولود حاجی زاده
شاید دلتون بخواد بدونید پسر دوم رئیس مجلس یعنی ‎اسحاق قالیباف که در استرالیا درس خونده و اونجا زندگی می‌کرده، الان چه می‌کنه؟

اسحاق مدتیست در سنگاپور با خرید یک موسسه پولی و بانکی در آنجا زندگی و فعالیت می‌کند. این موسسه پولی در حوزه ارزی با روسیه همکاری‌هایی دارد.

بخشی از فعالیت‌های ارزی بانک شهر نیز توسط این موسسه پولی در سنگاپور انجام می‌شود. ‎محمدمهدی احمدی، مدیرعامل بانک شهر (داماد محسن رضایی و برادر عروس محمدباقر قالیباف) نیز با اسحاق قالیباف در این موسسه همکاری دارد (از ایران).

آنها از طریق این موسسه در حوزه ارز دیجیتال نیز فعالیت دارند. دایره روابط پولی از طریق این موسسه، طبق اطلاعات موجود علاوه بر روسیه با آلمان نیز جریان دارد. این موسسه پولی به اسم خانوادگی ‎قالیباف در سنگاپور ثبت نشده اما خریداری و مدیریتش با اسحاق قالیباف است.
 وقتی دادستان کل کشور با دخترش قرارداد می‌بندد وحید اشتری
زهره منتظری دختر دادستان کل کشور ، نائب رئیس هیات مدیره شرکت بیمه پشتیبان عدالت است که با تراکنش چند صد میلیاردی خدمات انحصاری بیمه قوه قضائیه را انجام می‌دهد و دفترش در کاخ دادگستری است.

چندی پیش این ماجرا را افشا کردم، حدس بزنید این ماجرا بکجا رسید؟‏ بله دختر دادستان کل کماکان نایب رئیس‌ است و این شرکت کماکان انحصار بیمه قوه قضائیه را دارد. دادستان کل هم کماکان سرجایش است. و بعد از این افشاگری در دوره قضاوت آقای رئیسی هیچ اتفاقی نیفتاد.در دوره آقای اژه‌ای هم همینطور!

و امروز کشف دو سال حبس جدید یا وقتی قوه قضاییه با دختر دادستانش قرارداد می‌بندد امروز در مورد فرزندان ‎دادستان کل در اینترنت گشت می‌زدم، متوجه ماجرای عجیبی شدم.

هزینه بیمه پرسنل قوه قضائیه ماهانه چند صد میلیارد است که همگی زیر نظر یک شرکت واسط است و دفترش در خود کاخ دادگستری است،که احتمالاً سود چند ده میلیاردی ازین واسطه‌گری می‌برد.

اسم شرکت "خدمات بیمه پشتیبان عدالت" است. صاحبان چنین شرکت با چنین رانت عظیم را جستجو کردم. عجیب اینکه خانم ‎زهره منتظری دختر دادستان، نائب رئیس هیات مدیره‌اش است.

اینقدر راحت در روز روشن، رانت میلیاردی خانوادگی توزیع کردن خنده‌دار است. بعد همین ‎دادستان کل می‌خواهد با فساد ‏و رانت‌های فامیلی مسئولین در سرتاسر کشور برخورد کند؟
دوربین مخفی است؟؟؟

بزرگواران باور بفرمائید سر سفره نشاندن بستگان درجه یک در همه جای دنیا جرم‌انگاری شده و اسمش ‎تعارض منافع است.

حالا تشریف ببرید در راستای حمایت از ‎سوت‌زنی زحمت بکشید دو سال حبس دیگر هم برای این کشف جدید ببرید.

پی‌نوشت:

قبلاً در مورد اموال ‎"دکتر افشین" که ارزشش حدود دو هزار میلیارد است و اموراتش از طرف ‎دادستان کل به پسرش واگذار شده نوشته بودم. هر چقدر در اینترنت جستجو کنید هیچ توضیح و گزارشی از این املاک وجود ندارد و سرنوشت‌ اموال فروخته شده معلوم نیست.

‏در پیگیری ماجرای ‎"سینا کمالخانی"، منتخب مردم تفرش که بخاطر جعل مدرک از ورود به مجلس بازماند هم از شراکت نامبرده با آن یکی پسر "آقای دادستان" نوشته بودم و پروژه‌هایی که از قوه قضائیه گرفته‌اند و مصداق تعارض منافع است که منجر به شکایت و ۴ سال حبس شد. ‏قبل‌تر هم در مورد "حامد واعظ،" داماد ‎دادستان کل نوشته بودم.

با مدرک بی‌ربط به حوزه نفت (مطالعات دفاعی دانشگاه امام حسین ع) معلوم نیست چجوری عضو هیات مدیره شرکت نفت پاسارگاد (بزرگترین صادرکننده قیر خاورمیانه) شده است.

ایشان هم‌اکنون جزو متهمان ارزی است.
+80
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خب این بیعرضگی ملت را نشان میدهد! بپا خیز بدبخت قبل از اینکه زنت هم مال خودت نباشه!
  3
  62
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  این پایین دستیا و عره اوره شمسی کوره هاشون اینقدر گنده گنده میچاپن ، دیگه ببین اون بالا بالاها و توی وزیرا و بیت عنتری چه واویلاییه .. داروندارمون رو خوردن رفت دیگه گورشون رو هم گم کنن چیزی برامون نمونده جز یه ویرونه. ولی از همین ویرونه ها هم ققنوس وار،ایرانی آباد خواهیم ساخت...اینها زالو وار فقط مکیدن و تباه کردن ، جوونای ایران اما میسازن و میکارن و بعد حاصل زحماتشون رو برداشت میکنن. فرق شرافت با پستی و بی مایه گیه...
  0
  56
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  فکر کنم این زهره منتظری دختر دادستان کل کشور همان جناب سروان یا رزمجو باشه که بعضی وقتها میآد اینجا و با کامنتهاش ساندیسخوری میکنه
  0
  32
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.