روزنامه رسالت: جمهوری اسلامی باید به خاک اسرائیل حمله کند

روزنامه رسالت نزدیک به حزب موتلفه در یادداشتی خواهان حمله به خاک اسرائیل شد و نوشت که اقدام‌های جمهوری اسلامی در قبال اسرائیل «‌سیلی محکم» نبوده است. این روزنامه خواهان حمله به داخل اسرائیل و همچنین ضربه زدن به منافع هم‌پیمانان این کشور به ویژه آمریکا و بریتانیا شد.
 
روزنامه رسالت: اقداماتی که در برابر تهدیدات اسرائیل کرده ایم کافی نیست/ باید به منافع امریکا و انگلیس ضربه برنیم تا حساب دست اسرائیل بیایدروزنامه رسالت با اشاره به اقدامات ضدایرانی رژیم صهیونیستی نوشت:هرچند اسرائیلی‌ها معمولا به نقطه زنی و ترور هوشمند مخالفان خود در دنیا مشهورند، اما در برخی اقدامات خرابکارانه اخیر در داخل خاک ایران، نشانی از هوشمندی هم در کار نیست و تنها القای جو ناامنی و به رخ کشیدن ضعف سامانه‌ها و نظامات امنیتی را هدف گرفته‌اند.

این یعنی استراتژی رژیم صهیونیستی، از کنترل ایران هسته‌ای با اقدامات نامتعارف، به محدودسازی، القای ضعف امنیتی ‌و ضعیف نشان دادن ایران در عرصه بین‌المللی تغییر کرده است.

اینجا، نقطه ایستادن و سرسختی نشان دادن است. استراتژی القای ضعف، آن‌هم از طرف یک رژیم کوچک، به‌هیچ‌عنوان پذیرفتنی نیست. درست است که ایران اسلامی و فرزندان معنوی‌اش در منطقه، در همین ایام هم ضرباتی به دشمن زده‌اند، اما هیچ‌یک از این ضربات، آن سیلی محکمی که هوش از سر دشمن بپراند و واقعیت صحنه را به‌طرف مقابل بفهماند نبوده است. ادامه وضعیت فعلی، حتی به برهم خوردن توازن قدرت در منطقه، جری شدن برخی همسایگان، آسیب به ادامه مذاکرات بین‌المللی ایران و تضعیف شرکای منطقه‌ای منجر خواهد شد. مگر رژیم صهیونیستی، چه عرض و طولی دارد و چه حسابی روی خود و حامیانش بازکرده که با وقاحت، مرتبا در داخل خاک ایران بزرگ، خرابکاری کند؟

ما که در همین سال‌ها، پهپاد متجاوز آمریکایی را شکار و کشتی متجاوز انگلیسی را توقیف کرده بودیم. سرتاسر خاک رژیم صهیونیستی از تل‌آویو و حیفا گرفته تا تأسیسات هسته‌ای دیمونا در تیررس موشک‌های نقطه زن ایران است. هم‌پیمانان ما نیز که از شمال و شمال شرق گرفته تا جنوب غرب، به سرزمین‌های اشغالی مسلط‌اند. جای تردید نیست. باید دست بلند ایران، ضربه‌ای سهمگین، باورنکردنی، چندجانبه و پشیمان کننده به دشمن بزند و مهم است که این ضربه‌های همزمان، داخل سرزمین‌های اشغالی باشد. حتی ضربه زدن به منافع هم‌پیمانان اسرائیل به‌ویژه آمریکا و انگلیس، پیشنهاد قابل‌توجه و یکی از گزینه‌های روی میز است، آن‌هم از این باب که باید پدر را گوشمالی داد تا فرزند، حساب کار دستش بیاید.
+34
رأی دهید
-72

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  فقط مواظب باشید باز مثل دفعه قبل این انتقام سخت رو از خودمون نگیرید.
  8
  49
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  بجای خون و خونریزی چرا کمی به فکر صلح ، درعوض توهین و افترا احترام و راستگویی را پیشه نمی کنید ؟ دیوانه پیری در مسند پادشاهی نشسته میلیونها نفر را به کشتن داده ، همه را فقیر و کشور را نابود کرده و همچنان بفکر نابودی دیگر ممالک است. آیا این زندگی که پایان عمرش معلوم نیست ارزش آنرا دارد ؟
  5
  30
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آغا لطفا با توجه به رأفت اسلامی قبلا روز و ساعت حمله رو به اسرائیل خبر داده و بخواهید مشخص کنن که حدودا کدام قسمتهای بیابانهایشان احتیاج به شخمکاری دارد. در ضمن به تمام فرودگاههای خاورمیانه هم اعلام نمائید که هیچ هواپیمائی در اون محدوده در آسمان نباشد تا خدای ناکرده مورد اصابت قرار نگیرند! بزن بریم علی برکت الله!
  6
  41
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  هر وقت چسی اومدند ملت فلک زده ایران تاوانش را داده
  5
  15
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  بقول اصفهانیها اندازه هیکلت که که خوری کن.
  2
  2
  دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.