حکم اخراج معاون مرکز اسلامی هامبورگ از آلمان صادر شدبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از برلین؛ دادگاه شهر هامبورگ آلمان، «سید سلیمان موسوی» معاون مرکز اسلامی در این شهر را به اتهام یهود ستیزی و آنچه حمایت از سازمان‌های تروریستی خوانده، علیه وی مهلت سه ماهه برای ترک این کشور تعیین کرده است.
 
سید سلیمان موسوی گفت: هنگام مراجعه برای تمدید اقامت اعلام کردند که به دلیل شرکت در راهپیمایی روز قدس و سخنرانی در مراکز اسلامی، مشکل یهود ستیزی و رابطه با حزب الله لبنان دارید.
پارلمان آلمان پیش از این فعالیت شاخه سیاسی حزب الله لبنان را در این کشور ممنوع اعلام کرده بود، در عین حال معاون مرکز اسلامی هامبورگ افزود: مراکز اسلامی که در آن‌ها سخنرانی کرده مجوز رسمی دارند و مرتبط با حزب الله لبنان نیستند ضمن آنکه راهپیمایی روز جهانی قدس نیز یک برنامه رسمی و دارای مجوز قانونی است.
 
وی افزود موضوع را از طریق حقوقی دنبال خواهد کرد.
 
محافل صهیونیستی در شهر هامبورگ سالهاست برای ممنوعیت فعالیت فرهنگی و مذهبی مرکز اسلامی در این شهر، مقامات سیاسی را تحت فشار قرار داده اند.
+258
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  یعنی هنوز اون تعداد نفهم در آلمان وجود داره که تو برای ارشادشون باید در آلمان باشی؟ یا پول یامفت رهبر الدنگ اونم به یورو به مذاقت خوش اومده؟
  2
  125
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا

  باید ریشه یابی شود این همه در رسانه های جمعی محققان ک..ن خودشان را پاره کردن برای آگاهی جهانیان وباسندقرار دادن قرآن ثابت میکنند که بیشتر مسلمین در اصل مسلمان نیستند همانطور که بیشتر مسیحیان مسیحی واقعی نیستند وادای مومنین رابازی میکنند ،مسلمان واقعی باید از تمام مردم که ادیان دیگری دارند متنفر ودوستی با آنها را ترک وتاجای که میتواند اگر قدرت دارد با آنهاا جنگ ودرستیز باشد این تکلیف یک مسلمان واقعیست ونه تروریست امروزه اینها را تروریست یا حامی تروریست مینامند که به نظرم اشتباه وباید همان مسلمان خطابشان کرد مسلمان واقعی.
  3
  70
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  لطفا در زمانی اخراج اوردنگ یادشان نرود .
  5
  91
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  لانه جاسوسی واقعی همین مراکز اسلامی ها هستند
  2
  61
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۴
  ۳۲
  Darknet - لندن، انگلستان

  چرا باید از طریق حقوقی دنبال کنه؟ دارن برش میگردونن به یک کشور کاملا اسلامی و میتونه اونجا هر روز منبر بره و چرت و پرت بگه. ببخشید، اشتباه نوشتم. هر روز منبر بره و احادیث متنوع بخونه. باید از دولت المان تشکر کنه که دارن به یک کشور مسلمان دیپورتش میکنن و در سرزمین کفر دیگه مجبور نیست زندگی کنه.
  0
  28
  یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۹
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اخراج معاون مرکز اسلامی یعنی بزرگترین توهین به سر ذسته نظام که ننگ ترور.وننگ جاسوسی را بر پیشانی چرکین خود یدک می کشند.این اخراج از دو هزار فحش و بد و بیراه بالا تر است. ننگ بر رزِم تروریست و ترور پروذ اخوندی
  0
  14
  یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  تو اون طرف دنیا اسرائیل اینطرف دنیا. تو واقعا اگه اهل ستیزه بودی میامدی فلسطین نوار غزه کرانه باختری، نه اینکه پا بشی بری المان. بدبختی اینا اینه اینا همه میرن خارج ، از انجامیخوان فلسطین رو ازاد کنن،ازاولین کوچ دسته جمعی شون ،خودشون رو فریب میدن یا ما رو. البته این مشکل همه کشورهای خاورمیانه است ازجمله ایران،۹میلیون پاشدن رفتن اون طرف دنیا،از انجامیخوان ایران رو ازاد کنن!
  2
  1
  ‌سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.