فارس و تسنیم: سقوط پزشک اورژانس آبادان از طبقه هشتم ارتباطی به ماجرای متروپل ندارد!

فارس: شب گذشته خبری مبنی بر سقوط یک پزشک اورژانس آبادان از طبقه هشتمِ برجِ محل زندگی خود منتشر شد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفته بود دکتر علامه به دلیل شدت جراحت وارده از سقوط از ارتفاع در دم جان باخت.

این حادثه که علت آن توسط کارشناسان ناجا در دست بررسی است برای ضدانقلاب بهانه‌ای شد تا ادعا کنند دکتر علامه همان کسی است که هویت جسد حسین عبدالباقی را در نیمه‌شب نخست حادثه متروپل تاییده نکرده است و این‌گونه به مخاطب القا کردند که این پزشک به همین دلیل کشته شده است.

دانشگاه علوم پزشکی آبادان در واکنش به این شایعه‌سازی‌ها بیانیه‌ای صادر کرد که مرگ پزشک آبادانی ارتباطی به حادثه متروپل ندارد.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:ضمن عرض تسلیت به خانواده مرحوم دکتر پیوند علامه، پزشک تازه درگذشته دانشگاه علوم پزشکی آبادان، به استحضار می‌رساند برخلاف برخی شایعات بی‌اساس و بدون مدرک منتشرشده در بعضی از صفحات مجازی، مبنی بر ارتباط مرگ دکتر علامه با موضوع تأیید هویت جسد مالک هلدینگ عبدالباقی، لازم به ذکر است پزشک یادشده در تاریخ مذکور پزشک شیفت نبوده و به هیچ عنوان در بیمارستان حضور نداشتند.

دکتر علامه روز قبل از تأیید هویت جسد حسین عبدالباقی آبادان را به مقصد تهران ترک می‌کنند که پرواز به دلیل مشکلات فنی در شیراز به زمین می‌نشیند و ایشان از شیراز به صورت زمینی به آبادان بازمی‌گردند و زمانی به بیمارستان می‌آیند که جسد به سردخانه منتقل شده بود.

 کذب ‌بودن این شایعه زمانی بیشتر از همیشه نمایان می‌شود که اصولاً تأیید هویت جسد برعهده پزشک طب اورژانس نیست و پزشکی قانونی و قوه قضاییه متولی این وظیفه هستند.
+7
رأی دهید
-113

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  با قبول اینکه این دکتر هویت جسد حسین عبدالباقی را تایید نکرد چون شیقت ایشان هم نبود. مگر مغز خر خورده بود که خودکشی از آن بلندی بکنه ؟ با توجهبه به اینکه ایشان دکتر بودند اگر هم میخواست خودکشی کنه با دارو یا آمپول خودکشی میکرد . شاید کسی از گمنام های امام زمان از اون بالا به اشتباهی هل داد و یا پرت کرد ؟
  3
  48
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دو هزار چاقو این رژیم دروغ و نکبت بسازد حتی یکی دسته ندارد
  2
  40
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  shirzan - برلین، آلمان
  یعنی دیگه به جان علی خامنه ائی با دست های خودمون کفن اش کنیم، چون همچنین منبعی این خبر رو اعلام کرده دیگه صد در صد همه قانع شدند و پشت گوش همه هم مخملی مخملیه
  3
  19
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  رو پوست موز رفته و سُر خورده و افتاده پائین ، از اون پوست موزهای کنترل راه دور دست امنیتیها !! روحش شاد همینطور روح دکتر رامین پوراندرجانی دکتر وظیفه ای که در کهریزک ، توسط جانیان رژیم جنایتکار و فاسد علیل وقیح کشته شد ، هم شاد و قرین رحمت .
  0
  2
  یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.