آیت الله تبریزیان: امام زمان از اروپا یا آمریکا و در میان پسر دایی هایش ظهور خواهد کرد

تبریزیان مدعی شد: محتمل و ممکن است که روسیه و پوتین روزی احساس ضعف و ناتوانی کنند و در مقابل دیگر ابرقدرتها کم بیاورند و برای جبران این ضعف و انتقام از غرب تصمیم بگیرد مسلمان شود و روسیه را مسلمان کند یا حتی آمریکا ممکن است ضعف روز افزون خودش را با شیعه شدن و رفتن سراغ منجی یعنی امام زمان جبران کنند، بهرحال این امور محتمل است و مهم این است که شیعه عقب نیفتد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ آیت الله عباس تبریزیان استاد حوزه در یادداشتی که در روزهای گذشته از خود منتشر کرده ادعاهای عجیبی را درباره ظهور ولی عصر (عج) مطرح کرد که در روایات معروف مسلمانان بدان پرداخته نشده است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ آیت الله تبریزیان نوشته است: «مسأله امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به مرحله حساسی رسیده و نشانه های این رخداد عظیم جهانی که در کتب یهودیان و نصاری هم ذکر شده در حال تحقق است . فکر نکنید این اتفاقات اخیر چیزهای بی ارزش و پیش پا افتاده است، صحبت بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره امام زمان یک امر ساده و بیهوده نیست .

این روحانی افزود: بدانید به کجا رسیدند که حاضر به این اعتراف بزرگ شدند و حاضر شدند درباره چیزی که طایفه خاصی یعنی شیعیان باور دارند صحبت کنند؛ زیرا صحبت از امام مخفی مختص شیعیان است و اهل تسنن قائل به امام زمان هستند ولی قائل به مخفی بودن امام نیستند بلکه می گویند بعدا متولد می شود .
استاد طب اسلامی مدعی شد:  ولی جوبایدن مانند شیعیان صحبت از امام مخفی میکند و حتما آثار و دلائل قطعی دیده اند که اینطور صحبت می کنند، خودشان با بررسی و تحقیق به این نتیجه رسیده اند که امام زمان علیه السلام سد راه اهدافشان خواهد شد و مانند سنگ بزرگی است که مسیرشان را بسته است.

پدر طب اسلامی در ادامه خاطر نشان کرده است:  صحبت هایی وجود دارد که درگیری هایی در جریان است که در آن سلاح های فوق پیشرفته که مشابهی در دنیا ندارد در آن درگیری ها به کار گرفته می شوند. برخی اظهار نظر ها درباره بشقاب پرنده ها حکایت از یک اتفاق غیر منتظره و نزدیک می کند.

وی در یادداشت خود آورده است: حتما اتفاقاتی افتاده و وجود این امام همام عجل الله تعالی فرجه الشریف احساس شده و نشانه ها و پیغام هایش رسیده، مسلمان نباید اینقدر ساده باشد . سایه امام زمان و نشانه ها و قدرات او احساس شده، بلکه مشاهده شده و مقدمات از طرف خود امام عجل الله تعالی فرجه الشریف  در حال آماده سازی است .

 نکته مهم اول اینکه مؤمنین، منتظران و دوستداران حضرت بخصوص شیعیان عقب نیفتند و باعث نشوند که دیگران پیش قدم شده و برای یاری ایشان سبقت بگیرند و ما [شیعیان] عقب بیفتیم . احتمالش هست که روسیه بلکه کشورهای تشکیل دهنده شوروی سابق به این امر سبقت کنند، چیزی که در روایات مکررا به آن اشاره شده .

تبریزیان در ادامه یادداشت خود ادعا کرده است: محتمل و ممکن است که روسیه و پوتین روزی احساس ضعف و ناتوانی کنند و در مقابل دیگر ابرقدرتها کم بیاورند و برای جبران این ضعف و انتقام از غرب تصمیم بگیرد مسلمان شود و روسیه را مسلمان کند یا حتی آمریکا ممکن است ضعف روز افزون خودش را با شیعه شدن و رفتن سراغ منجی یعنی امام زمان جبران کنند، بهرحال این امور محتمل است و مهم این است که شیعه عقب نیفتد.

 بنده تبریزیان رازی را خدمت شما عرض می کنم، رازی که کمتر کسی از آن اطلاع دارد؛ بنا بر مخفی ماندن این راز در گذشته بوده ولی شاید زمان آن رسیده که این راز را فاش کنم . این راز این است که امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف از غرب ظهور میکند، از اروپا یا آمریکا و در میان دایی ها و پسر دایی هایش ظهور خواهد کرد .

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ این روحانی معروف در ادامه یادداشت خود مدعی شده است: ولی عمده یاران امام زمان از شوروی سابق خواهند بود، تمامی این حرف ها ادله محکم و مستحکم دارد که روزی بیان خواهد شد و بنده این راز را از قبل می دانستم و در زمان نوشتن کتاب نشانه های ظهور حضرت متوجه شدم (کتاب العد التنازلی فی علائم ظهور المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف) ولی الان زمان گفتن این راز است .

 خواستم اگر امام زمان از غرب ظهور کرد غافلگیر نشوید و منکر ایشان نباشید، البته روایات دال بر این است که عده زیادی از افراد ساکن در ایران منکر امام زمان خواهند شد؛ همانگونه که طب اسلامی را منکر شدند .

تبریزیان در ادامه نوشته است: بنده انتظار ندارم مسلمانان با اتفاقاتی که برای آنها افتاده و اطلاعات غلطی که در ذهن آن ها انباشته کردند بتوانند تغییرات ناگهانی و خلاف انتظار را بتابند .

وی خاطر نشان کرده است: اهل تسنن که در اصل به امام زمان و اهل بیت علیهم السلام اعتقادی ندارند خود به خود خارج از این ماجرا هستند، از طرف دیگر شیعیان نیز تا حدی خسته شدند، فشارها، شبهات، تفرقه و.... شیعیان را خسته کرده و قسمتی از آنها مأیوس و نا امید شدند.

 سنت خداوند این است که همواره این رخدادهای بزرگ جهانی و خدایی با مقداری ابهام، سردرگمی و پیچ و خم  اتفاق می افتد، مانند بعثت حضرت محمد صلی الله علیه وآله که چنین شد که منتظران حضرت یعنی یهود منکر او شدند و دشمنان ایشان یعنی بت پرستان با نفاق و تردید به او ایمان آوردند .

آیت الله تبریزیان در پایان نوشته است: درست شبیه به همین اتفاق، درباره امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد افتاد. به همین جهت به مقدار زیرکی، دقت وتوفیق الهی نیاز دارد. با آرزوی تعجیل در فرج مولایمان حضرت بقیة الله علیه آلاف التحیة والثناء.
+11
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  با اسب و شمشیر از داخل بشقاب پرنده وارد زمین میشه، حتمن میخواد بگه پسرداییش هم اوباماست 🥴 این داستان ضد و نقیض درست بر ضد حکومت اسلامی شیعیست!! دنیا را فساد میگیره تا آغا شرف حضور پیدا کنند، برای همین هم هست که باید در ایران اسلامی آنقدر فساد بالا بره تا یکی از آمریکا ظهور کنه 🥴😖
  5
  57
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان

  عجب، این دقیقن نشانه (آیت) الله میگه: "منتظران محمد یعنی یهود منکر او شدند و دشمنان ایشان یعنی بت پرستان با نفاق و تردید به او ایمان آوردند...". دروغ پشت دروغ، طبق معمول شیعه. تو داستان‌های افسانه‌ای اسلام، محمد از مکه به یثرب (بعدن با نام مدینه) مهاجرت میکنه و مورد استقبال و حمایت یهودیان قرار میگیره!! 😖 اصلن نام مدینه به خاطر حضور آدمهای نسبتن متمدنی چون طایفه یهودیان آن زمان بوده که ثروتمند بودن و محمد از آنها سود فراوان برده!
  2
  52
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  این اراجیف کاملاً نشان از اوضاع از دست در رفته و در حال سقوط نظام جهنمی شان میدهد! وضعیت مالی‌شان رو به ورشکستگی کامل و جامعه در حال فروپاشی ! فقط امام زمان میتواند نجاتشان بدهد! تمام امور مملکت را ول کرده‌اند و سوراخ به سوراخ دنبال ظهورند! ولی زهی خیال باطل، رفتنی هستید! رفتنی! اون هم از نوعی که تاریخ به خود ندیده!
  6
  59
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
  ۴۵
  Vafadar - برلین، آلمان
  صادق هدایت هم نوشته ای دارد بنام "ظهور و علائم ظهور".قسمتی ازآن ترجمه کتاب "وهمن یشت" و "زند وهومن یسن"است که اعتقاد به ظهور را از زمانهای پیشا-اسلام واززمان زرتشتیان بررسی کرده است.این کتاب را با قسمتی از نوشته های حسن قائمیان را شاید بیست وچندسال پیش خواندم.اگر خوب یادم مانده باشد حسن قائمیان به نقل از دکتر وست(?!)ستاره شناس آورده که طبق محاسبات او،از سالهای میانی قرن حاضر،دوره آشفتگی بروز میکندوتاسه قرن بعدآشفتگی بپایان می رسد.بهتراست شما نگاهی به این کتاب بیندازید وبه حرف من توجه نکنید.
  20
  4
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  عوارض داروی امام موسی پته آغشته به روغن موتور به .....صدمه شدید مغزی این چشم چپ السلام است،چون مغز آخوند در خلاف عکس انسان یعنی ....است،روغن امام موسی باعث شده آب روغن قاطی کنه.اب البته زنگی داخل خوره است الی آخر...میگه آمریکا شیعه میشن تا پیشرفت منتد،ایران زمانی ژاندارم منطقه بود به لطف این مسلک کثیف لال شده خمسرای یمن و لبنان. مسلم شیعه در آینده فقط تو چاه فاضلاب جمکران پیدا خواهد شد
  4
  26
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آخه یه نفر نیست دهن این یاوه گوی بی ارزش رو با تاپاله پر کنه؟
  2
  40
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
  ۵۴
  Raminla - تهران، ایران

  با با اشتباه می کنی از تایلند ظهور می کنه
  6
  31
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  .... خوک تو روح .... تو آخوند و اون ....قلابی شماها
  6
  32
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  چه خر تو خری !!؟ از اروپا یا آمریکا و در میان پسردائیهاش !! چرا از بین پسر عمه ها یا عموها و یا خاله هاش نه ، که از لا لوی پسر دائیهاش !!؟ مشخص نکرد پسر دائیها نژاداً اروپایی و آمریکاییند یا همون عربند که پناهنده شدند به خارج !! آهای فاطی بیا که استاد این مهملات و مزخرفاتی ، بیا و یه منبر برو بینیم !! ما که سر از حرفای این یارو در نیاوردیم !! بیا لوس نشو .
  4
  34
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  یا للعجب، مگه پسر دایی هاش هم هنوز زنده ان؟!
  2
  23
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران
  امام زمان با روغن بنفش استاد تبریزیان که توسط سعید طوسی استعمال شده بود از بیماری کرونا نجات یافت.
  7
  19
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  طب اسلامی چیه که استاد و پدر طب اسلامی هم داشته باشه؟ برای خودشون چی نونی بهم قرض میدند
  1
  8
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱
  ۱۰۵
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  اصن ایرانی‌ها با هم اتحاد و حرف شنوی ندارند و حاضر نیستند نظریه و پروژه‌های درست رو بپذیرند ،مثلاً من چندین بار گفتم والده این جور آخوند‌های مزخرف و چیز شعر گو رو با کفتار‌های دشت‌های افریقا آشنا کنیم تا شاید یه نمونه آنسان هیبرید تولید کنیم .
  2
  3
  شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  خلاصه اراجیف این ابله این بود که امام زمان همان پوتین است و راسپوتین هم بابای مشترک روح الاغ و خامنه ای و تبریزی و وفادار بوده .والسلام علیکم و چی ؟ برگاتو و چی ؟ برگامون .آفرین
  1
  2
  یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۵
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  هیچ کس منظور این اخوند دو هزاری را نفهمید. منظورش این است از پوتین و بایدن هرکدام اوال شیعه شد ان هنگام اولی را امام زمان خواهیم کرد.
  1
  0
  یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.