پلیس: هر خودرویی با سرنشین خانم دور دور کند، بلافاصله پیامک می‌گیرد

ایران وایر: فرمانده انتظامی شمال شهر تهران از توقیف ۶۶ خودروی لوکس به جرم «دور دور» کردن در بلوار اندرزگو و بام تهران خبر داد و گفت هر خودرویی در این محدوده با سرنشین خانم دور دور کند بلافاصله پیامک می‌گیرد.

به گزارش وبسایت رکنا، سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده سرکلانتر شمال تهران گفت: ظرف ۴۸ ساعت با بکارگیری کلیه نیروها طبق شناسایی و کار اطلاعاتی که از قبل در بحث های مواد مخدر، مشروبات الکلی، سارقین و مالخر ها، انجام شده بود عملیات دستگیری آغاز شد.

وی گفت: در این ۴۸ ساعت ۹ خودرو سرقتی و ۵ موتور سیکلت سرقتی کشف و ۶۱ نفر افرادی که شرب خمر داشتند و همچنین ۲۱ نفر در بحث مواد مخدر، ۷۵ نفر سارق دستگیر شدند.

سرکلانتر شمال تهران افزود: در بحث دور دور در بلوار اندرزگو و بلوار شهید ذبیهی بام تهران ، با حضور تیم های تخصصی از جمله پلیس امنیت اخلاقی و پلیس یگان امداد و با حضور یکی از رئس کلانتری‌ها ۶۶ خودرو لوکس توقیف شد.

وی گفت: یک خودرو BMW که راننده آن شرب خمر کرده بود متوقف، و از داخل خودرو یک قبضه کلت کمری کشف و فرد مذکور بازداشت و خودرو توقیف و برای وی پرونده قضائی تشکیل شد.

رئیس پلیس شمال شهر تهران همچنین تهدید کرد: در خصوص خودروهایی با سرنشین خانم که در بلوار شهید اندرزگو و بلوار شهید ذبیهی دور دور میکنند، اجرای طرح ناظر را داریم که بلافاصله در محل پیامک دریافت می‌کنند و هر شب بیش از ۵۰ فقره در سامانه ناظر ثبت می‌شود.

وی بیان کرد: طرح ناظر شامل افرادی می‌شود که «شئونات اسلامی» را رعایت نمی‌کنند و گاها سگ حمل می‌کنند و «موازین شرعی و قانونی» را رعایت نمی‌کنند‌.
+11
رأی دهید
-77

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  دور دور دیگر چی است؟؟؟ چه واژه هایی جدیدا آمده
  2
  24
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. من هم نتوانستم »شئونات« را به فارسی برگردانم،( فقط فارسی )
  2
  18
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  خاک عالم بر سرت پلیس یا بهتره بگیم بلیس !! یعنی اینقدر بیکارن ای تن لشها !؟ اگر این داستان مسخره به اطلاع ، پلیس تمام کشورهای جهان برسه ، همه کف میکنن و مات و مبهوت ، که یعنی چی !!؟ این کجاش غیر قانونیه !!؟ طالبان فاطی اینا هم چنین بساط مسخره ای در کارش نداره !! سرنگونی نزدیکه ، فعلاً که دور ، دور این ماموتها و دایناسورهای ماقبل تاریخه که متاسفانه در ایران ظهور کرده اند!!
  4
  24
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. آخه من معنی اش را هم نفهمیدم. فقط فهمیدم خانمها یک کاری می‌کنند که آخوندها میخوان آنها نکنند😂😂😂😂
  0
  6
  جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.