پیروزی جانی دپ در دادگاه و محکومیت امبر هرد به پرداخت ۱۵ میلیون دلار

یورونیوز: هیات منصفه دادگاه رسیدگی کننده به پرونده شکایت متقابل امبر هرد و جانی دپ به اتهام خشونت خانگی، امبر هرد را به افترا به جانی دپ محکوم کرد.

براساس تصمیم هیات منصفه، امبر هرد به دروغ همسر سابقش را متهم کرده بود که وی را در خانه مورد ضرب و شتم قرار داده است.

هیات منصفه امبر هرد را به پرداخت ۱۵ میلیون دلار غرامت و ضرر و زیان به جانی دپ محکوم کرد.
با این حال، هیات منصفه با پذیرش شکایت امبر هرد علیه وکیل جانی دپ که او را به «ساخت و بر ملا کردن غیر قانونی یک فایل ویدیویی» متهم کرده بود، حکم به پرداخت خسارت ۲ میلیون دلاری به نفع وی داد.

دادگاه این زوج هالیوود، یکی از جنجالی‌ترین و طولانی‌ترین و رسانه‌ای‌ترین روندهای رسیدگی قضایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود.
هفت عضو هیات منصفه، به اتفاق آرا، امبر هرد را به افترا و درغگویی علیه جانی دپ در سال ۲۰۱۸ میلادی و با انتشار دو مقاله متهم کرد.

جانی دپ، پس از اعلام نظر هیات منصفه گفت: «ژوری من را به زندگی باز گرداند.» امبر هرد به خبرنگاران گفت از این تصمیم به شدت سر خورده شده است.
+115
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Kalam - لوند، سوئد

  دم سیستم قضایی آمریکا گرم که مثل اروپا یا ایران به سیستم یه طرفه نیست.بخصوص اسکاندیناوی که باید ..... زنده باد عدالت
  3
  59
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۸
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  اینطور نباید می شد . از یکطرف خوشحال هستم که یکی الکی نتوانست کسی را محکوم کند و از طرف دیگر ناراحت چون‌اگر یک زن مورد خشونت خانگی باشد و‌بکسی نگفته باشد پس نمی تواند ثابت کند و دیگر میترسد شکایت کند . جریمه آن خوب نبود .
  61
  17
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۹
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش

  طرف دار کسی نیستم اما حرف ها و اسناد موجود اشکارا به دروغ های این خانم دلالت داشت.
  3
  58
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۴
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  بیخود نیست در آمریکا اینقدر واسه این مو بورها جوک میسازند! زنیکه پول رو گرفته قرار و مدار هم گذاشته که دهنش رو ببنده بعد راه افتاده رفته آبروریزی کرده حالا هم باید جریمه اش رو بپردازه
  19
  38
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۱
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  خب معلوم است که ٭جانی دپ٭ با این همه النگو و انگشتر و نشان فروهر برنده دادگاه میشود. بدون شک اگر زرتشت فرانکفورتی هم این همه انگشتر و نشان فروهر به خودش آویزان بکند زبان فارسی اش خوب میشود، و دیگر احتیاجی نیست با سواد بشود یا کپی برداری بکند😝
  59
  25
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
  ۴۲
  manfibaf - انگلستان، انگلستان
  یه نفرومیشناختم ازنروژفرار کرد اومد انگلیس.اثر انگشتش دراومد.برش گردوندن همونجا=))بعدیکسال دوباره اومد انگلیس=)))میگفت تو نروژعدالت نیست.Kalam - لوند، سوئد
  5
  13
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  افریته دروغگد فکر کرده بود چون این جو مظلوم ‌نمایی و حق به جانبی زنها در آمریکا در جریانه میتونه موج سواری کنه و جانی دپ رو تیغ بزنه.دروغگوی کثیف بیشرم.
  8
  22
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۸
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای سلطنت طلب: شما که هنوز زن را ناموس خود میدانید و عقب افتادگی و افکار ارتجاعی از نوشته هایتان فوران میکند اینجا دنبال چه میگردید؟ آن خانم ناموس سابق جانی دپ بوده است. به شما چه ؟مگر ناموس شما بوده؟ شما کلاه و ناموس خودت را نگه بدار، که چون ناموس من بر باد نرود!
  19
  23
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
  ۴۰
  Kalam - لوند، سوئد
  [::manfibaf - انگلستان، انگلستان::]. به نظر من دوست شما کاملا درست گفته. تجربه ۱۴ ساله من میگه تو سوئد حداقل یا باید زن باشی یا همجنس گرا والا ول معطلی. بچه‌ها هم اینقدر مثلا سنگشونو به سینه می زنند تو مدرسه شستشوی مغزی میشن. دقیقا منو یاد دوران دبستان خودم میندازه با این تفاوت که مارو آماده میکردن شهید شیم این بیچاره ها لز و‌گی.منم گیر افتادم اما دارم مقدمات سفر رو آماده میکنم که برم و‌پشت شرمم نگاه نکنم.
  11
  5
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
  ۴۰
  Kalam - لوند، سوئد
  هاهاهاها این یک مکالمه بود بین من و منفی باف خوبه اون بالا اسم ایشون رو هم زدم ولی باز یه مشت قاشق …. خودشونو انداختند وسط البته من اگه دنبال لایک و دیسلاک بودم خیلی چیزارو اینجا نمی نوشتم مهم نیست هزارتا دیگه بزن حقیقت خیلی وقتا درد داره.
  2
  2
  ‌پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.