ابوالفضل پورعرب: شما که می توانید ریگی را در آسمان شکار کنید! چرا اختلاس‌گران را به کشور برنمی‌گردانید؟

به گزارش دیده بان ایران؛ ابوالفضل پورعرب درباره پرونده مالی سریال «شهرزاد» گفته: «من هنوز بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان از این پروژه طلبکارم و شکایتی هم بابت آن نکرده‌ام. به روی‌شان هم نیاوردم. اگر کسی راست می‌گوید پول‌های اختلاس شده را به حساب بیت‌المال بازگرداند، چرا به‌دنبال دستمزد هنرمندان هستید؟

چرا کسی سراغ اینترپل را نمی‌گیرد تا پول‌های اختلاس‌شده خارج از کشور به حساب مردم بازگردد؟ چرا وقتی می‌توانید ریگی را در آسمان شکار کنید، اختلاس‌گران را به کشور برنمی‌گردانید؟ حالا همه زورشان به هنرمندان رسیده که از آن‌ها مطالبه کنند؟ هیچ چیز سر جای خودش نیست. کدام پول به حساب مردم بازگشته است؟»

پورعرب در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره کم‌کاری‌اش توضیح داده: «دیگر نمی‌توانم نقش جوان ۲۰ ساله را بازی کنم! توان جسمی برای بازی در فیلم‌های زیاد را ندارم و در عین اینکه دیگر اشتیاقی هم برای این کار ندارم. کدام فیلم می‌خواهد نظر من را به خود جلب کند؟ شما فکر می‌کنید من کم پیشنهاد داشته و دارم؟ فیلم‌ها هم دیگر فیلم‌های قدیم نیست که ریشه‌ای داشته باشند، البته نه همه فیلم‌ها. بیشتر فیلم‌ها دیگر از جنس فیلم‌هایی که ما در قدیم بازی می‌کردیم و فرهنگ و سرگرمی همزمان در آن‌ها بود، نیست.»

او گفته با اینکه دستمزد زیادی دریافت نمی‌کند، اعتبارش برایش اهمیت زیادی دارد: «هنرمندان برای اعتباری که دارند باید ریاضت بکشند. بالاخره وقتی سن بالا می‌رود دیگر پیشنهادها کمتر می‌شود و شاید دستمزد سابق هم به شما تعلق نگیرد اما باید اعتبار خود را در بازیگری حفظ کنید. بازیگران بزرگ این اعتبار را به راحتی به دست نیاورده‌اند.

من هم تا هر وقت بتوانم بازیگری را ادامه می‌دهم. نشد به تئاتر می‌روم یا خودم برای خودم برنامه می‌سازم. من درس این رشته را خوانده‌ام. شکر خدا سرطانی هم که داشتم بهبود پیدا کرده و در وضعیت سلامتی خوبی قرار دارم.»
+127
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  آقای پورعرب ظاهراً نشنیده که میگن چاقو هیچوقت دسته خودش رو نمیبُره !!
  2
  23
  ‌چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  این اوسکول حالیش نیست .خوب اختلاسگرها فرار میکنن به کانادا که کشور خدایان جماعت غربگداست و اونجا هم براشون فرش قرمز پهن میکنن .نمیبینم بتوپی به کانادا که چرا اینها رو تحویل نمیده
  0
  0
  جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.